Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    spigen alabilirsin ikili olanlari var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    Sizde belirtileri neydi.

Bende telefon ısınınca algılamada problem oluyor.

Teknik servise verdim. Sorun yoktur diye iade ettiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Unipha Apple iPhone X 6D Temperli Cam Full Ekran Koruyucu - Siyah

Ben şu markası öneririm. Kenarları siyah. Uzaktan bakınca ekran filmi yokmuş gibi duruyor.

Hepsiburadadan almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazall kullanıcısına yanıt
    Ekran da sıkıntı vardı hocam dokunmatik bazen zor algılıyordu sağ sol kısımlar zor basıyor gibiydi, bir de ekran ve kasa arasında açıklık vardı. Bende daha önce vermiştim sorun yok diyip geri göndermişlerdi daha sonra tekrar verdim genpa ya. Garantim normalde 2 Haziran da bitiyordu ellerine 2 Haziran da ulaşmış fakat 3 Haziran da işleme almışlar ekran da sorun var diyip 1500 TL ücret çıkardılar bende ekran sorunu olduğu takdir de 3 yıl garanti kapsamında olduğunu söyledim daha sonra Apple ile konuşup derdimi anlattım ilk başta 15 gün daha garantimi uzattılar, daha sonra genpa Apple onarım merkezine göndermiş cihazı orada da değişim kararı çıktı işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazall kullanıcısına yanıt
    Bu gelen değişim cihazında da ilk başta öyle sorun olduğunu sandım nedendir bilmiyorum fazla ü,0,silme tuşuna basınca algılama yapmıyor fakat ekran koruyucusuna çıkardığımda sorun ortadan kalktı. Büyük ihtimal ekran koruyucusu dokunmatik kısma denk geliyor o yüzden bir de ekran koruyucusu tavsiyesi edindim.

• bende aralık 2019 da apple store a götürmüştüm. Ekran dokunma sorunları vardı. Görevli kişi telefona bağlanarak inceledi ve gps de ve anakartta bir sorun olduğunu belirledi. Değişim kararı çıktı ve değişim yapıldı. Sonrasında yeni aldığım ürünle 1 haftalık süreçte dikkat ettim ki üst ahizenin orda kasada açıklık var ve toz topluyor. Arka kısmında da çıkıntılar vardı elime tam oturmuyor gibi geliyordu. Tekrar apple store a götürdüm ve kasa açıklığı olduğunu belirttim. Telefonu incelediler ve tekrar değişim kararı çıktı. Alıp yeni bir değişim ürünü verdiler. Bir önceki kadar olmasa da bu en son verilen telefonda da bir miktar kenarlarda kasa açıklığı sezdim sanki toz topluyor birleşim yerlerinden ama pek fazla takılmadım Zaten 2 güne kadar garantim bitecek. Bu değişim ürünlerine pek fazla güvenmiyorum. İlla bir yerinde eksik gedik oluyormuş gibi. Sıfır değiller bence poşette aksesuarsız getirildiklerinden belli bu diye düşünüyorum.

• LosYalchos L kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen şans işi Apple ın tüm ürünleri böyle, yıllarca apple ürünü kullandım teknoloji yönünden şansım yok hep sorunlarla uğraştım. Zamanında iPhone 4 almıştım kasa da yamukluk vardı daha sonra iPhone 6 cihazı almıştım bir kere titreşim motoru çalışmadığı için bir kere de flaş bozuk olduğu için 2 kere değişti cihaz daha sonra iPhone X aldım ilk cihazda ahize de az ses gelme problemi vardı cihazın ekranı değişti, ekran değiştikten sonra dokunmatik sorunu yaşamaya başladım bir de kasa ekran arasında açıklık vardı daha sonra cihazı gönderdim değişim cihazı geldi bu cihaz da şuan sorun yok gibi gözüküyor fakat çok da az olsa alt kısımda açıklık var gibi biraz toz girmiş, arka kamera kısmında ufak bi toz tanesi var gibi fakat oynamıyor (araştırdım bu sorunu yaşayan çokmuş) velhasıl biraz şans işi biraz da pimpirikliyiz galiba. Şuan bu cihazı versem diğer cihaz kim bilir nasıl gelcek bilemiyor insan. Çok büyük sorun yoksa pek kafaya takmadan kullanmak en iyisi. En önemlisi de bir sorun ile karşılaştığımızda hiç uğraşmadan sorunun giderilmesi

• merhabalar;11promax kullanıyorum..(promax da yok)
    dün iphoneX de masaüstü resminde siyah renkli walpaper vardı..
    netde araştırdım bulamadım.
    yardım edecek biri varmı acaba?
  • adela A kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Hocam tamamen şans işi Apple ın tüm ürünleri böyle, yıllarca apple ürünü kullandım teknoloji yönünden şansım yok hep sorunlarla uğraştım. Zamanında iPhone 4 almıştım kasa da yamukluk vardı daha sonra iPhone 6 cihazı almıştım bir kere titreşim motoru çalışmadığı için bir kere de flaş bozuk olduğu için 2 kere değişti cihaz daha sonra iPhone X aldım ilk cihazda ahize de az ses gelme problemi vardı cihazın ekranı değişti, ekran değiştikten sonra dokunmatik sorunu yaşamaya başladım bir de kasa ekran arasında açıklık vardı daha sonra cihazı gönderdim değişim cihazı geldi bu cihaz da şuan sorun yok gibi gözüküyor fakat çok da az olsa alt kısımda açıklık var gibi biraz toz girmiş, arka kamera kısmında ufak bi toz tanesi var gibi fakat oynamıyor (araştırdım bu sorunu yaşayan çokmuş) velhasıl biraz şans işi biraz da pimpirikliyiz galiba. Şuan bu cihazı versem diğer cihaz kim bilir nasıl gelcek bilemiyor insan. Çok büyük sorun yoksa pek kafaya takmadan kullanmak en iyisi. En önemlisi de bir sorun ile karşılaştığımızda hiç uğraşmadan sorunun giderilmesi
    Yaşadıklarımızın benzer olması bir tek benim başıma gelmediğini öğrenmemden dolayı içimi rahatlattı hocam. Siz fazla fazla uğraşmışsınız bu talihsizliklerle. Söylediklerinize katılıyorum.

• İphone X için ön cama bir koruma önerir misiniz?
    Fiyat önemli değil iyisi olsun, ince olsunki orjinal cam hissini kaybetmeyelim.
    Teşekkürler,

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Tam hissiyat istiyorsan çentik kısmının boş olduğu ekran koruyucularından alabilirsin.
    Şunun gibi ;https://www.vatanbilgisayar.com/addison-ip-8-tempered-glass-0-3mm-2-5d-iphone-x-cam-ekran-koruyucu.html

Diğerleri tam koruyanların kalitelisinden bulmak zor hem kalın hem de ekranı küçültüyor.

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Baseusun 0.3 mm lik tam korumalı olanını iphone xs için aldım.15-20 TL ye satılan koruyucularla arasında çok fark var.Ucuz olanlar çentikteki sensörleri kapatıyor özellikle ışık sensörü düzgün çalışmıyor, baseusta böyle bir sorun yok ayrıca çerçevesindeki siyah çizgi daha ince hem görüntü hem de dokunma hissi daha iyi tavsiye ederim.
  • erdm6 kullanıcısına yanıt
    Nereden kaç liraya aldınız. Bende yeni ekran koruyucu bakıyorum.

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Ben burdan aldım hocam.İçinden iki tane koruyucu ve takma aparatıda çıkıyor.Ödeme sayfasında akıllıphone diye bir siteye yönlendiriyor.Bir sıkıntı yaşamadım.https://www.baseusturkiye.com.tr/urun/detay/baseus-iphone-11-pro-x-xs-3d-full-anti-blue-light-kirilmaz-cam-koruyucu-2-adet-set-102495
  • Arkadaşlar yeni iPhone X ile ilgili bir sorun yaşıyorum. Ekranın sağ tarafında olan ü,0 sıfır tuşu bazen algılama sorunu yaşıyor ama ekrandaki koruyucuyu çıkardığımda sorun ortadan kalkıyor. 2 tane ekran koruyucu değiştirdim sonuç aynı ne alaka var mı bu sorunu yaşayan

ilk defa duydum farklı marka koruyucu al belkin falan ya da ekranin sahtedir

• Yok hocam ekranın sahte olduğunu düşünmüyorum Apple dan geldi

• İos 14 baya iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevergiveup87 -- 28 Haziran 2020; 14:15:29 >

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.