Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.835
Cevap
170
Favori
717.988
Tıklama
Giriş
    2205 Mesaj

Tam hissiyat istiyorsan çentik kısmının boş olduğu ekran koruyucularından alabilirsin.

Şunun gibi ;https://www.vatanbilgisayar.com/addison-ip-8-tempered-glass-0-3mm-2-5d-iphone-x-cam-ekran-koruyucu.html

Diğerleri tam koruyanların kalitelisinden bulmak zor hem kalın hem de ekranı küçültüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bhdr84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Canon EOS 1100D Kullananlar Kulübü

Canon 1100d + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III + EF 50mm f/1.8 II + Canon 75-300 f/4-5.6 III
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj

Baseusun 0.3 mm lik tam korumalı olanını iphone xs için aldım.15-20 TL ye satılan koruyucularla arasında çok fark var.Ucuz olanlar çentikteki sensörleri kapatıyor özellikle ışık sensörü düzgün çalışmıyor, baseusta böyle bir sorun yok ayrıca çerçevesindeki siyah çizgi daha ince hem görüntü hem de dokunma hissi daha iyi tavsiye ederim.
    |
    |
    bhdr84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel Core İ5 6500 Skylake / Msi Z170 Tomahawk / Galax 1050ti 4GB OC/ Kingston Hyperx Fury ddr4 8gb /Sandisk Ultra 2 240 GB/ Logitech X-540 5.1 Creative X-FI EXTREM AUDIO / Cooler Master eXtreme Power 390W
  • Teğmen
    153 Mesaj

Nereden kaç liraya aldınız. Bende yeni ekran koruyucu bakıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    erdm6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj

Ben burdan aldım hocam.İçinden iki tane koruyucu ve takma aparatıda çıkıyor.Ödeme sayfasında akıllıphone diye bir siteye yönlendiriyor.Bir sıkıntı yaşamadım.https://www.baseusturkiye.com.tr/urun/detay/baseus-iphone-11-pro-x-xs-3d-full-anti-blue-light-kirilmaz-cam-koruyucu-2-adet-set-102495
    |
    |
    Le Chifre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel Core İ5 6500 Skylake / Msi Z170 Tomahawk / Galax 1050ti 4GB OC/ Kingston Hyperx Fury ddr4 8gb /Sandisk Ultra 2 240 GB/ Logitech X-540 5.1 Creative X-FI EXTREM AUDIO / Cooler Master eXtreme Power 390W
  • Yarbay
    2205 Mesaj
    Arkadaşlar yeni iPhone X ile ilgili bir sorun yaşıyorum. Ekranın sağ tarafında olan ü,0 sıfır tuşu bazen algılama sorunu yaşıyor ama ekrandaki koruyucuyu çıkardığımda sorun ortadan kalkıyor. 2 tane ekran koruyucu değiştirdim sonuç aynı ne alaka var mı bu sorunu yaşayan

Canon 1100d + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III + EF 50mm f/1.8 II + Canon 75-300 f/4-5.6 III
  • Teğmen
    161 Mesaj

ilk defa duydum farklı marka koruyucu al belkin falan ya da ekranin sahtedir

|
    |
    Btuhan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2205 Mesaj

Yok hocam ekranın sahte olduğunu düşünmüyorum Apple dan geldi

|
    |
    whoisata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    123 Mesaj
    İos 14 baya iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevergiveup87 -- 28 Haziran 2020; 14:15:29 >
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

• Yarbay
    3303 Mesaj

iPhone X ile kullanıyormusunuz? Nasıl oldu?

|
    |
    nevergiveup87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2802 Mesaj
    Merhabalar, iphone x cihazımın arka cam kapağı kırıldı. Başına gelen var mı ? Değiştirebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Değiştirilir ama tahminim çok yüksek fiyat isterler.

|
    |
    brkbrktgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1306 Mesaj
    ios14 kuran var mı x’ine kurup kurmama arasında gidip geliyorum günlük kullandığım cihaz

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    apple severleeer ??
    |
    |

Cihazlarınıza bu sahte batarya'yı kullanmayın anakarta zarar veriyor... Telefoncu da değiştirirken 50 tl falan alıyor üstüne hata yaparsa komple telefon pert oluyor.

Servis den orjinal batarya alın DEJI Personellerinin PR çalişmalarına ve sahte yorumlarına itibar etmeyin.300 tl falan iphone x bataryası 150-200 tl sahte batarya'ya vermeyin.
    |
    |
    ecü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Cihazlarınıza bu sahte batarya'yı kullanmayın anakarta zarar veriyor... Telefoncu da değiştirirken 50 tl falan alıyor üstüne hata yaparsa komple telefon pert oluyor.

Servis den orjinal batarya alın DEJI Personellerinin PR çalişmalarına ve sahte yorumlarına itibar etmeyin.300 tl falan iphone x bataryası 150-200 tl sahte batarya'ya vermeyin.
    valla hocam 3 ay önce telefonun bataryasını değiştirdim.
    pil sağlığı %80'e inmişti.
    Tanıdık bir telefoncuda bataryayı değiştirttim.
    Orjinal batarya değil tabii, ama çok memnunum dünya varmış.
    Hiç bir sıkıntı yaşamadım.

İstanbulda yaşasam akasya da değiştirirdim orjinal ile o ayrı konu..

Artık orjinal batarya kullanma hakkınız kalmadı :)
    Anakart'a zarar veriyor bunun yanında telefoncu montaj hatası yapabilir yada cihazdan çalabileceği parçaları çalan telefoncular mevcut.
    Kuzenin anakrtı 5. ayında DEJI yüzünden arızalandı.
    |
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Artık orjinal batarya kullanma hakkınız kalmadı :)
    Anakart'a zarar veriyor bunun yanında telefoncu montaj hatası yapabilir yada cihazdan çalabileceği parçaları çalan telefoncular mevcut.
    Kuzenin anakrtı 5. ayında DEJI yüzünden arızalandı.
    Nasıl kalmadı?

Garati kapsamında değil ki, hakkım kalmasın.

parasıyla sonuçta, mesela gideyim akasyaya orjinal batarya değişimi yaptırırım.

Çünkü bir arkadaşım 2 ay önce iphone 7 plus telefonuna orjinal batarya taktırdı akasya apple'de.

Daha önce ki bataryası orjinal batarya değildi.

Bu telefonun bataryasını değiştirdiğim telefoncu, öyle parça çalacak vs yapacak biri de değil..

Apple yetkisiz müdehale olursa garanti bittikten sonra'da o cihaza orjinal parça tedarik etmiyor. Arkadaşınız yalan söylüyor 4-5 kere Apple Temsilcileri ile görüştüm
    Parça çalma konusunda hiç güvenme yıllar önce babamın arkadaşı Ram,Ekran kartı CPU,Anakart'ı çaldı dediğim olay 2003 de falan oldu babamında çok yakın arkadaşıydı gözünle görmeden güvenme çünkü 1 ekran çalsa 1000 tl ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 16 Temmuz 2020; 21:10:24 >
    |
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ahmckr

Değiştirilir ama tahminim çok yüksek fiyat isterler.
    Hocam zaten orjinal değiştirmiyorlar yetkili servis sıfır cihaz veririm diyor 5600 tl karşılığı. Dışarıda yaptıran var mı onu merak ettim ama pek yaptırılacakmış gibi de durmuyor. Kapağı sökse su geçirmemesi için silikon da kalkacak vs sıkıntılıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,983
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.