Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone X ile kullanıyormusunuz? Nasıl oldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, iphone x cihazımın arka cam kapağı kırıldı. Başına gelen var mı ? Değiştirebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Değiştirilir ama tahminim çok yüksek fiyat isterler.

• ios14 kuran var mı x’ine kurup kurmama arasında gidip geliyorum günlük kullandığım cihaz

• apple severleeer ??
  • ecü kullanıcısına yanıt
    Cihazlarınıza bu sahte batarya'yı kullanmayın anakarta zarar veriyor... Telefoncu da değiştirirken 50 tl falan alıyor üstüne hata yaparsa komple telefon pert oluyor.

Servis den orjinal batarya alın DEJI Personellerinin PR çalişmalarına ve sahte yorumlarına itibar etmeyin.300 tl falan iphone x bataryası 150-200 tl sahte batarya'ya vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Cihazlarınıza bu sahte batarya'yı kullanmayın anakarta zarar veriyor... Telefoncu da değiştirirken 50 tl falan alıyor üstüne hata yaparsa komple telefon pert oluyor.

Servis den orjinal batarya alın DEJI Personellerinin PR çalişmalarına ve sahte yorumlarına itibar etmeyin.300 tl falan iphone x bataryası 150-200 tl sahte batarya'ya vermeyin.
    valla hocam 3 ay önce telefonun bataryasını değiştirdim.
    pil sağlığı %80'e inmişti.
    Tanıdık bir telefoncuda bataryayı değiştirttim.
    Orjinal batarya değil tabii, ama çok memnunum dünya varmış.
    Hiç bir sıkıntı yaşamadım.

İstanbulda yaşasam akasya da değiştirirdim orjinal ile o ayrı konu..
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Artık orjinal batarya kullanma hakkınız kalmadı :)
    Anakart'a zarar veriyor bunun yanında telefoncu montaj hatası yapabilir yada cihazdan çalabileceği parçaları çalan telefoncular mevcut.
    Kuzenin anakrtı 5. ayında DEJI yüzünden arızalandı.
  • quote:

Artık orjinal batarya kullanma hakkınız kalmadı :)
    Anakart'a zarar veriyor bunun yanında telefoncu montaj hatası yapabilir yada cihazdan çalabileceği parçaları çalan telefoncular mevcut.
    Kuzenin anakrtı 5. ayında DEJI yüzünden arızalandı.
    Nasıl kalmadı?

Garati kapsamında değil ki, hakkım kalmasın.

parasıyla sonuçta, mesela gideyim akasyaya orjinal batarya değişimi yaptırırım.

Çünkü bir arkadaşım 2 ay önce iphone 7 plus telefonuna orjinal batarya taktırdı akasya apple'de.

Daha önce ki bataryası orjinal batarya değildi.

Bu telefonun bataryasını değiştirdiğim telefoncu, öyle parça çalacak vs yapacak biri de değil..
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Apple yetkisiz müdehale olursa garanti bittikten sonra'da o cihaza orjinal parça tedarik etmiyor. Arkadaşınız yalan söylüyor 4-5 kere Apple Temsilcileri ile görüştüm
    Parça çalma konusunda hiç güvenme yıllar önce babamın arkadaşı Ram,Ekran kartı CPU,Anakart'ı çaldı dediğim olay 2003 de falan oldu babamında çok yakın arkadaşıydı gözünle görmeden güvenme çünkü 1 ekran çalsa 1000 tl ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 16 Temmuz 2020; 21:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Değiştirilir ama tahminim çok yüksek fiyat isterler.
    Hocam zaten orjinal değiştirmiyorlar yetkili servis sıfır cihaz veririm diyor 5600 tl karşılığı. Dışarıda yaptıran var mı onu merak ettim ama pek yaptırılacakmış gibi de durmuyor. Kapağı sökse su geçirmemesi için silikon da kalkacak vs sıkıntılıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iOS 13.4 aşırı ısınma yaşıyorum. Boş alan 4 GB. Etkisi olur mu. Çözümü nedir

• quote:

Apple yetkisiz müdehale olursa garanti bittikten sonra'da o cihaza orjinal parça tedarik etmiyor. Arkadaşınız yalan söylüyor 4-5 kere Apple Temsilcileri ile görüştüm
    Parça çalma konusunda hiç güvenme yıllar önce babamın arkadaşı Ram,Ekran kartı CPU,Anakart'ı çaldı dediğim olay 2003 de falan oldu babamında çok yakın arkadaşıydı gözünle görmeden güvenme çünkü 1 ekran çalsa 1000 tl ediyor
    Tamam hocam hadi senin dediğin gibi olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

Arkadaşlar iOS 13.4 aşırı ısınma yaşıyorum. Boş alan 4 GB. Etkisi olur mu. Çözümü nedir
    Batarya orjinal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

evet
    Şarj aletiniz orjinal mi?

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    13.5.6 güncelle

• Elimde iPhone x var. Daha önce ahizesi bozulduğu için sıradan bir telefoncuda ahize tamiri yaptırdım. Şimdi apple gidip ücreti karşılığında batarya değişimi yaptıramaz miyim?

• derser1 kullanıcısına yanıt
    5.600 tl olan fiyata cihazı değiştirirsiniz. 400 verip sadece batarya değiştirmezler
  • Cihazımda 13.5.1 sürümünde ön kameradan video çekerken ses gelmiyor ancak İnstagram Snapchat kullanırken problem olmuyor aynı sorunu yaşayan var mı yazılım güncellemesi yapmak şart olurdu sanırım.

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.