Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Turkcell kullanıcı isen Upcall ile istediğini yapabiliyorsun.
    Hocam bende saat gözüküyor operatör ismi hiç gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonda dokunmatik sorununu bu ara çok yaşamaya başladım. Nerdeyse 1 yıl önce genpa dan servis kapsamında ekranı değişti fakat dokunmatikte sorunlar var mesela ü,i,q,1 tuşları bazen basmıyor yada zor algılıyor. Fakat bu sorunu her zaman yaşamadığım için servise verdiğimde nasıl bi çözüm getirirler bilemiyorum. 4-5 ay önce gönderdiğimde sıfırlayıp geri yollamışlardı. Dokunmatik sorununu yaşayanlar her zaman mı yaşıyordu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    hayir bunla ilgili bir ayar yok
  • Hayırlı ramazanlar. Yardımınıza ihtiyacım var. Cihaz Xs max. Aranızda fotoğraflardaki aparattan veya benzerinden kullanan var mı?

Orjinal ürün satın aldım ama sıkıntı yaşıyorum. Pubg oynarken mikrofon açınca karşımdaki kişi kendi sesini geri duyuyor. Bunu sadece bu durumda yapıyor. Telefon konuşmalarında sıkıntı yok. Aparatta herhangi bir cızırtı ses kopması vs. olmuyor telefonda aparatta sıfır zaten. Kutudan çıkan kulaklığı direk takınca aynı sıkıntı yok ortada...

Bunun yerine kullanabileceğim aparat bulamadım diğerlerinde mikrofon kullanılmıyor... Eski kulaklığımı atmak istemiyorum kaliteli kulaklık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 20 Mayıs 2020; 19:1:2 >

• yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, night shift ve true tone'u kontrol ettiniz mi ? farkında olmadan açılmış olabilir
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    sorun pubg

• Hayır hocam. Kutudan cıkan kulaklığı direk takınca sorun yok

hocam kendiniz belirtmissiniz pubgde oluyor baska yerde olmuyor diye?

• Evet doğru. Ama sorun oyunda olsaydı kendi kulaklığı da aynı sorunu yapardı. Ben ilk defa iphone ve bu tür aparat kullandığım için belki bilmediğim bir ayar vardır diye düşünmüştüm. Ama sanırım yok. Farklı dönüştürücülerle denemek gerek

Dönüştürücü kullanmadan oynayın

• Eski kulaklığım 3.5mm girişli :) Kaliteli bi kulaklığı dışarı atmak istemiyorum. Kutudan çıkan kulaklıkta kulak acıtıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 21 Mayıs 2020; 12:5:7 >
    hocam 3.5mm analogu, lightning ile dijitale çeviriyorsunuz bu yüzden mikrofon problem cikariyor

• Ne yani sonuç olarak ben bu telefonla 3.5mm kulaklık kullanamicak miyim demek oluyor bu?

• Dostlar Merhaba,

İphone X kullanıcısyım 12w ipad şarjı ile kullanıyordum. Şarj kablosu bir klasik olarak yırtıldı yakında patlar.

Tavsiye ettiğiniz kaliteli bir ürün var mı ? yoksa yine apple'ın orjinal kablosunu mu almak gerekir ?
  • 13.4.1'den 13.5'e geçen var mı? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.5 e geçenler var mı arkadaşlar. Nasıl pil ve performans durumu bu kısa sürede. tavsiye eder misiniz?
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    anker spigen

evet müzik falan dinleyebilirsiniz isterseniz ama mikrofon sıkıntılı olur

• Public sürümü yayınlanmadan önce 18 Mayıs'ta Golden Master sürümünü yükleyerek geçtim.

20 Mayıs'ta Public sürüm yayınlandığında da iTunes üzerinden temiz kurulum yaptım.

Performans olarak bir sorun gözükmemekte. Pil hakkında konuşmak için zamana ihtiyaç var.

Güvenlik açıklarını kapatıyor. Tek mesaj ile telefonun çökmesine neden olan açık var. Yüklemek şart.
  • Pitaka kılıf ile bir süre geçmiş oldu. Kılıf sahiden çok güzel. Sanırım bundan sonraki telefonlarımla yanında da 1 tane pitaka kılıf alacağım, hep apple deri kılıf alırdım. Çok ince kılıf yok gibi neredeyse. Yumuşak malzeme aramid fiber, elde kaymıyor ve görünüşü çok güzel. Apple deri kılıf fiyatlarında ama kesinlikle değer bence çok ince ve kaliteli kılıf düşünene kesinlikle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.