B

Binbaşı
16 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Battlefield 1
Cod infinite warfare
Titanfall 2

Sıralama yaparsak ne dersiniz ?
(Boşuna oyunların konularını meşgul etmeyelim. Fikirlerinizi buraya yazın)

Ben battfield1 çok beğendim. Titanfall2 beta oynamıştım iyiydi baya.. Cod çıksın bakalım ne olacak.. hangisine yoğunlaşacağımı şaşırdım:)

Not; bf ve titanfall önde geliyor gibi. Cod pek beğenilmemiş anlaşılan..
4 deprem tüm duvarları yıkabiliyor. Peki sev2 deprem 3 adet yeterli olur mu tüm duvarları yıkmaya? Veya sev3 olsa deprem kaç adet gerekir duvar yıkmak için ?
Hdd de 38,17g yer olmasına rağmen cod bo3 oyununa güncelleme gelmiş depo alanı yetersiz diyor. Hdd yer yok diye hiçbirşey indiremiyorum. Halbuki 38g yer var ne yapmam lazım ?
2 adet kullanmış olduğum kontrollerin analog kontrol kısımları çok kötü birşekilde yarıldı ve kopmalar oluştu. Acil birşekilde orjinali gibi fiyat önemli değil analog koruyucu kaliteli bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim.
Linksys RE1000 Range modemi görmüyor.
üzerindeki ışık yanıp yanıp sönüyor.
Normalde yanık durması lazım.
Teknik servislerini aradım yardımcı olamadılar. (Gerekçe ise 192.168.1.1 ile aletin arayüzüne ulaşamamaları)

bu ip ile safari girince herzaman modemin arayüzü açılıyor.
ben bu rage aletin arayüzüne nasıl ulaşabilirim?

Lütfen yardımcı olun.
Konu : 120g Corsair Force GT ssd

Macbookpro 2009 mid kullanıyorum.

Takmış olduğum SSD tam performans kullanamıyorum mac desteği yokmudur bu ssd nin.. yazma ve okuma hızı çok düşük çıkıyor testlerde.. mac için ssd nin fireware bulamıyorum.

Lütfen bu konu hakkında biri bana yardımcı olsun.
Arkadaşlar böyle bir program vardı.
Adını hatırlıyan var mı?
Guitar Hero Live -PS4-

Oyunu alan arkadaşlar ilk izlenimlerini burada paylaşırlarsa sevinirim.
Yeni değişimle aldığım 0 iphone6 64g telefonumu kaça satabilirim? Jelatini dahi çıkarmadım. Garantisi devam ediyor.

Not: iphone 6s alacağım için satmak istiyorum.
Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var. Mgs5 en son dun gece oynadım ve kapatmıştım. Bugun açtığımda oyun makinada gözükmüyor. Kütüphane de bile oyun yok. Biliyorsunuz oyunu silseniz bile kutuphanede oyun gözükür. Endonezya psn den almıştım. Aldığım kullanıcı hesap ile girdim ve yükle seçeneği gözüküyor. Oyunu en baştan yükletiyor. Daha önceden böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Yardım edermisiniz ?
Hakkında
Meslek: işletmeci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.601
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 13.725 (Bu ay: 287)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 239 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.