Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12.1.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar x sahibi olarak, xs teki portre derinligi ayarlamak icin focos uygulamasini kullanmak zorunda kalıyoruz..

Yani Apple bunu x'e neden entegre etmiyor çok zor birsey degil.. Yapılacak yada yapilmayacak denildimi?

• mixeror kullanıcısına yanıt
    Maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 9 Ocak 2019; 21:39:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Arkadaşlar x sahibi olarak, xs teki portre derinligi ayarlamak icin focos uygulamasini kullanmak zorunda kalıyoruz..

Yani Apple bunu x'e neden entegre etmiyor çok zor birsey degil.. Yapılacak yada yapilmayacak denildimi?
    Focus uygulaması zaten daha güzel yapıyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Arkadaşlar x sahibi olarak, xs teki portre derinligi ayarlamak icin focos uygulamasini kullanmak zorunda kalıyoruz..

Xs te pek bi yenilik olmadığı için.Ufak farklılıkları X e eklerse XS almanın mantığı kalmaz.Eskiyi bitirip yeniye yöneltme :)

• Arkadaşlar iPhone X i Haziran ayında aldım şuan pil sağlığı 92 gözüküyor bana dişük gibi geldi ve şarj çabuk bitiyormuş gibi geliyor bunun İçin yapılacak bişey var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Arkadaşlar iPhone X i Haziran ayında aldım şuan pil sağlığı 92 gözüküyor bana dişük gibi geldi ve şarj çabuk bitiyormuş gibi geliyor bunun İçin yapılacak bişey var mı
    Normal. Her ay için yaklaşık yüzde 1 kayıp oluyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim x’inde batarya sağlığı %89. Cihaz 10 aylık. Bence normal birşey. Arkadaşında dediği gibi ayda bir düşmesi normal, endişelenecek bir durum yok. Cihazınızı doya doya kullanın. Ve şunu unutmayın; onu size hizmet etmesi için aldınız.

• Bir senelik iPhone X pil sağlığı 90 dan 88 e düştü. 89 u görmedim yani. Muhtemelen 1-2 gün içinde oldu bu çünkü bakıyordum. Uzun süre 90 da kalmıştı şaşırmadım bu düşüşe. 😊

• whiteapples W kullanıcısına yanıt
    Banada oldu bazı sayıları görmedim iki iki gidiyodu

• tam bir yıldır kullandıgım telefonun pili %92 de su an sarja cok onem veririm %20 nin altına dusurmem %80 den sonra sarjdan cekmem kolay kolay.
    telefonumu genelde sadece yatarken sarj ediyorum kablosuz şarj ile yavaş şekilde (5V 1A).
  • Arkadaslar 7 plus’tan X’e gecmeye dusunuyorum. Deger mi sizce?

• telefonda klavyedeyken özellikle farkedilen bir şekilde bazen ü harfi tarafında mesaj gönder tuşu veya silme tuşu vs basmadığı oluyor. apple'da şu an ekran değişim programı var dokunmatik sıkıntıları için. bu sorunu yaşayıp görüşen oldu mu ? nasıl bir test yapıyorlar acaba ? çünkü arada sırada oluyor bunu test ederken anlayabilecekler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

telefonda klavyedeyken özellikle farkedilen bir şekilde bazen ü harfi tarafında mesaj gönder tuşu veya silme tuşu vs basmadığı oluyor. apple'da şu an ekran değişim programı var dokunmatik sıkıntıları için. bu sorunu yaşayıp görüşen oldu mu ? nasıl bir test yapıyorlar acaba ? çünkü arada sırada oluyor bunu test ederken anlayabilecekler mi ?
    Bende de aynısı oldu. ‘ü’ harfi hiç basmadı.

Aynı durumu yaşayıp ücretsiz ekran değişimi yaptıran var mı ?(garanti devam etmesi gerekiyor mu?)

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    https://www.apple.com/tr/support/iphone-x-display-module-replacement-program/

aldıktan sonra garanti bittiyse bile 3 sene geçmediyse değişim oluyor ama acaba dediğim gibi her zaman olmayan bir şeyi ölçüm yaparken anlayabiliyorlar mı ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Valla tam bana uyuyor.

‘Ekran dokunulmadığı halde tepki veriyor’

Buda bana oluyor arada. Özellikle youtube video izlerken, telefona sanki dokunmuşum gibi uyandırma yapıyor.

ya ikame telefon vermedikleri için servise gitmek de çok zor. 10 gün telefonsuz kalmak zor bir iş oluyor. bi de ben bursadayım pupanın hizmeti nasıl acaba bilen var mı ? ankara kentparktaki hangi servisti hatırlamıyorum ama berbattı.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Peki sadece ekranın altındaki sistemi mi değiştiriyorlar, yoksa komple dış dokunduğumuz ekranda değişiyor mu?

Bence apple akasya veya zorlu dan randevu al. İstanbulda kendin teslim et. Müsait olduğunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 13 Ocak 2019; 9:49:33 >
    Merhaba. Tepkisizlik ve donma sorunuyla ilgili Samsun esc servisine verdim. Bendeki sorun donuyordu da. Videosunu çektim ve Apple sitesinde ekran değiştirme programı olduğunu söyledim. Aynı gün ekranı değiştirip verdiler donma ve tepkisizlik geçti ama ben de dün fark ettim YouTube da video izlerken sanki ekrana 1 kere dokunmadığım halde dokunuyor.

• samsun__ S kullanıcısına yanıt
    nasıl aynı gün değiştirdiler hocam ? test etmediler mi ?
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.