Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk iade geçin. Hiçbir sorun belirtmeden. Cayma hakkımı kullanıp iade etmek istiyorum deyin. Cihaza sim kart takmadığınızı ve Wi-Fiye bağlamadığınızı söyleyin.

İcould hesabınızı cihazdan silin ve de iPhone bul özelliğini kapatıp cihazı sıfırlayın iade etmeden önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dediklerini yapacağım ama iPhone etkinleştirmek için sim kart taktım, ama yine de 14 gün içinde yeni cihaz değişimi yapıyorlar diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risuuss

Teşekkürler dediklerini yapacağım ama iPhone etkinleştirmek için sim kart taktım, ama yine de 14 gün içinde yeni cihaz değişimi yapıyorlar diye biliyorum
    Tr’de Her koyun kendi bacağından asılıyor. Siz yapmadım deyin :) Cihazı sadece kutudan çıkardığınızı daha sonra kullanmaktan vazgeçtiğinizi ekonomik sebepler yüzünden iade etmek istediğinizi söyleyin. Üründen 14 gün içinde hakkınız olan cayma hakkını kullanmak istediğinizi belirtin.

Onlar size tamir görmüş cihazı sıfır diye satarken iyi ise siz de kullanmadığınızı söyleyince kötü olmazsınız.

Maalesef Tr’de insanı buna zorluyor şartlar.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Ben ne kadar sim kart takmadım desem de kontrol etmezler mi yani

• İos12 de kaldım ben. 12.1.2 güncelleme önerir misiniz?

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    yok hocam çizik yok bende sadece temizlik amaçlı kullanmak için sordum ben.
  • Arkadaslar selamlar. 64gb lik iphone x’im hafizasi doldu ve icinde degerli albumlerim var yeni bir tele gecmek istemiyorum iclouddan 50 gb lik hesap alsam hafizam bosalirmi yoksa uploud ettikten sonra cihaz hafizasini silmemmi gerekir yardimci olursaniz sevinirim.

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu şöyle izah edeyim size. icloud hafızası satın aldığınızda fotoğraf veya video boyutunun 3/2 kısmını icloud tarafında saklıyor. Yine albümlerden fotoğrafı açarsınız fakat fotoğrafa bakmak istediğinizde icloud tarafına yüklediğiniz 3/2 kısmını bu sefer buluttun indirip size gösterir. Şunuda unutmayın, telefon hafızasındaki fotoğrafı silerseniz zaten iclouddanda silinir. Ben 50gb kullanıyorum gayet stabil ve sorunsuz işliyor.
  • Telefonda sildiğimde fotoğraf ı iCloud da da siliniyorsa ne anladım ben bu işten nerde yedek nerde güvenlik

• Arkadaşlar 1 tanesini alacağım ama siz hangisini tavsiye edersiniz (deri olanın fiyatı diğer sitelere göre çok iyi bu arada)

• Değerli fikriniz için teşekkür ederim 🙏 DEĞERLENDİRECEĞİM

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Yandex Disk kullan sinirsiz ucretsiz foto video yukleniyor. iCloud foto tam bir sacmalik, telden silince ordanda siliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • musty2626 M kullanıcısına yanıt
    İkisi de var bende. Deriyi kullanıyorum çok güzel. Arkadaşın dediği gibi kenarlardan falan kararıyor ama bu aşırı güzel bir vintage görüntü sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim ben

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Fikriniz için çok teşekkür ederim 🙏

• Dostlar Ağustos da alınma 256 GB uzay grisi ihtiyaç ötürü acil satılıktır 6500 TL fiyat

Saygılar

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Google foto kullanıyorum sınırsız yedekliyor

• Benim hafiza dolu 64gb simdi 50 gb foto yedeklemesi yapsam tel hafizam yinemi dolu olcak

• Selamlar 2 3 ay sonra aranıza katılabilirim ama tek tereddütüm home butonu olmadan kullanımın zor olacağı ve ekran amoled olduğu için burn in dedikleri ekranda sabit simgeler kalma olayı olabilme riski.(Bu sorunu a7 2017 telefonumda yaşıyorum ve çok sinir bozucu) Yardım edebilir misiniz? He birde yurt dışından alacağım 8 plusla 100 150 dolar oynuyor hangisini tavsiye edersiniz keşkeleriniz var mı? Teşekkürler.

• arkadaşlar a1901 türkiye iphonex için ipsw hangisi yüklencek anlayamadım gsm mi global olan mı yardımcı olurmusunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak6006

arkadaşlar a1901 türkiye iphonex için ipsw hangisi yüklencek anlayamadım gsm mi global olan mı yardımcı olurmusunuz.
    Gsm.

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.