Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #71
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pardahun

Arkadaşlar şu an fiyat olarak en uygun iphone x nerde mevcut acaba? amazon gibi duruyor ama başka önerisi olan var mı?
    ben de amazonda gördüm, 6900 küsürdü. Ben xr ve xs leri inceledim. Zaten xs e bütçe yetmez, xr den ziyade X daha iyi gibi duruyor. acaba amerikadan 850 doların altında alınabilir mi iphone X. burda da 500 tl kayıt parası var. Trden almak da mantıklı değil 7 bin tl resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

ben de amazonda gördüm, 6900 küsürdü. Ben xr ve xs leri inceledim. Zaten xs e bütçe yetmez, xr den ziyade X daha iyi gibi duruyor. acaba amerikadan 850 doların altında alınabilir mi iphone X. burda da 500 tl kayıt parası var. Trden almak da mantıklı değil 7 bin tl resmen.

Alıntıları Göster
    618tl olacak yakında :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

618tl olacak yakında :)

Alıntıları Göster
    anlamadım?
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Kayit parasi ocakta 500 tl yerine 618 tl olacak, arkadas onu demis..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar X ien mantıklı en ucuza nasıl alırız? USA den almak mantıklı mı, 618 tl de kayıt parası var.
  • Arkadaşlar 16 ay daha TR garantili tertemiz gözüm gibi baktığım iPhone X 64 GB Space Gray faturalı full kutulu cihazı malum siteye koydum ama sizlere bir sorum var; sanırım XR tutmayınca X'in piyasası epey iştahlandı malum yerde 6.300 e bile benim cihazın aynısı 2. el 64 olanları var işin ilginç tarafı gidiyor bu fiyata. Ben 5.800 yazdım, pazarlık yaparım diye düşündüm konuşulup anlaşılır. Sizce 5.800 e gider mi? Yoksa 5600 civarı teklif eden olursa vereyim mi? teşekkür ederim, hürmetler
  • şimdi o sitede o fiyatları yazan çok var ancak o fiyata gitme ihtimali pek yok gibi görünüyor

bende ilan açtım 17 ay garantili 5850 den soran olmadı hiç

5550 ye çektim hala tık yok

bunda genel ekonomik durumun etkisi var sanırım

genel fiyatlar şişirme 8plus a 4500-5100 arası yazan var şimdi onlarla kıyaslayınca bizimcihazlar 6000 den aşağıya olmaması lazım ama kazın ayağı öyle değil ne yazık ki

bu arada Xr ye geçmeyi düşünüyorsunuz sanırım X den geçmenin pek mantığı yok bence kısa süre kullanma fırsatım oldu bazı başlıklara yazdım aradaki + ları ve - leri profilimden bakabilirsiniz

şu an yeniden X kullanıyorum
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    XS MAX alacagim XR ile isim yok hocam

pasaport olmus 618 lira, X den XS MAX’e geçmek ne kadar mantıklı onu dusunuyorum

• isabetli karar

x den ancak xs max a geçmek mantıklı olur
    MAX’e bile dusunuyorum cunku sadece ekran boyutu farki var gibi. Elimdeki cihaz 8 aylık TR cihazı, MAX ise yurtdisi olacak ve pasaport kayıt ücreti beni gerçekten düşündürüyor. Eger iyi fiyata elimden cikarirsam X’i alirim.

Arkadaslar dusunen olursa 16 ay daha TR garantili iPhone X 64 GB faturali full kutulu tertemiz gözüm gibi baktığım cihazim satilik. Yaninda orjinal Apple kılıf ve 150 TL degerinde Belkin ekran koruyucusu ile birlikte verecegim.

XS 9899 lira, elime aldim ne teknik olarak ne fiziksel olarak fark yok gibi. Sadece işlemci ve bir kac ufak iyileştirme. İnsanlar 9899 TL yerine ayni cihazi 5600 civarına alabilecekken kimse gidip o parayi XS’e vermez

• Arkadaşlar telefonun üst sağından da üst solundan da indirsem de anasayfa çıkıyor pil yüzdemi göremiyorum neden?

• Arkadaşlar telefonu ankarada servise vermeyi düşünüyorum nereyi önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dusttt D kullanıcısına yanıt
    ayarlar-pil pil yuzdesini acin.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    İ phone x de öyle bir şey yok sağ üstten indirdiğimde denetim merkezi gözükmesi gerekiyordu ama gözükmüyor.

• iyi aksamlar iyi forumlar iphone 8 kullanicisiyim niyetimde bunu satip onun yerine yurt disida olsa malum maddi acidan dolayi ikinci el bir iphone x almak mantiklimi ?

• Arkadaşlar Amerika'dan iphone X almayı düşünüyorum da. Türkiye'de garantisi olan modellerin seri kodları nedir acaba?
  • İyi akşamlar

Kamera durdurma özellikli adam akıllı program var mı ?

Şimdiden teşekkürler

• Pardahun kullanıcısına yanıt
    A1901

ama apple store bakmıyor kvk genpa vs ilgileniyor
  • cngishan kullanıcısına yanıt
    almayı düşündüğünüz yurtdışı X lerin muhtemelen garantileri bitmiş yada yakın zamanda bitmesi muhtemel

ki onların fiyatları da 5.000 lira civarı olacak

onun yerine tr de garantisi geçen Xr almak sanki daha mantıklı kurun düşmesi ve piyasanın bollaşması sebebi ile Xr lar 4600-5000 lira arası kapalı kutu 4000-4500 arası kutusuz olarak bulmak mümkün

bu şekilde bir cihaz alırsanız hem bir üst model hemde garantisi 1 yıl geçerli olacak cihazınız olacak

X ile kullanımda bir-iki eksiklik haricinde memnun edecek cihaz

ben bir süre X den geçiş yapmıştım gayet keyifle kullandım
    anladim hocam ama xr pek hosuma gitmedi buyuzdende 4000 bandinda yakin bir arkdasimda mevcut onu dusnuyorum olmassaa eger biraz bekleyip garantili bir x tercihimdir ama zaman ne gosterecek bilemiyorumm tesekkur ediyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.