Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone X için uzun süredir bluetooth kulaklık arayışını Airpods alarak noktaladım.Gerçekten ses kalitesi mükemmelmiş beklemiyordum bu kadarını.Cuma muhabbetine Amerika fiyatından düşüğe geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Hocam şikayetlerinizi söyleyip servise vermenizi öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir seçim olmuş 😎

• İphone x mi xr mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kaca aldiniz?
    Iphone nun varsa airpods alacaksın başka kulaklığa bakılmaz

• Teknosadan 899 a aldım.Hala devam ediyor mu bilmiyorum.Mağazadan aldım 4 taksit😉N11 ve hepsiburadada daha pahalı satıyor.Dnr da Cuma webden bu fiyata satmış.

Vergiyi falan ekleyince us fiyatından düşüğe geldi bir de Apple tr garantili.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhmus21

Iphone nun varsa airpods alacaksın başka kulaklığa bakılmaz
    Bende pek emin olamadım hem airpods çıkalı çok uzun zaman oldu hemde fiyatı yüksek olduğu için daha fiyat performans ürünü birşey bulabilir miyim diye düşündüm açıkcası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Bende pek emin olamadım hem airpods çıkalı çok uzun zaman oldu hemde fiyatı yüksek olduğu için daha fiyat performans ürünü birşey bulabilir miyim diye düşündüm açıkcası..

Alıntıları Göster
    Ben de çok kararsızdım 150 200 e kadar ucuz yollu bişeyle halledeyim dedim ama sesler ve pil süreleri berbattı.Hatta airpods yenisi çıkar alırım dedim.Çıkarmadılar belki 2019 da çıkar ama bekleyemedim😉

• iphone x de neden kulaklığından ses kısık geliyor ve ayarlarda en yüksek seviye olmasına rağmen. bide ekran değişim programına dahilmi değilmi bunu nasıl anliyacaz.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    X

• Spiegen kulaklığımı açıyorum ama telefon görmüyor eşimin telefonunda da denedim ama yok sorun ne olabilir ya da bir yerden ayar falan mı var?

• Merhaba arkadaşlar telefonum iPhone X kız arkadaşımda 8 plus var benim telefonum da en son sürüm yüklü 8 plusda 12 yüklü değil. Sorunum şu telefonum dokumatiği ağır kalıyor ana ekranda sağ sol yapınca geriden geliyor 8 plusta anında ekran tepki veriyor. Sizlerde nasıl bilgilendirirseniz sevinirim.

• dusttt D kullanıcısına yanıt
    Başka marka Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Kulaklığı kapatıp ardından açma tuşuna 10-15 saniye basmayı denerseniz açılacak ve telefonunuzdan görülecektir.

• Arkadaşlar şu an fiyat olarak en uygun iphone x nerde mevcut acaba? amazon gibi duruyor ama başka önerisi olan var mı?
  • Dün anker 20000 mah powerbank aldım. İphone x 4 aylık pil sağlığı 97. Dün powerbank e taktım hızlı şarj dan telefon iki satte 0 dan 100 oldu. Pil sağlığımda 99 olmuş. Anlamadım

• whiteapples W kullanıcısına yanıt
    Bendede durum aynı ayın 5’inde 1 yıl oluyor ve şu an %90.Merak ettiğimden bakmıştım ama takılmıyorum bu duruma keyifle kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnanc Öge -- 1 Aralık 2018; 12:15:51 >
  • Yani android telefonum görüyordu hemen i phone da farklı bir işlem mi yapmam gerekiyor dediğiniz gibi?

• Android kullanmadığım için bilmiyorum ama 2 farklı kulaklık kullandım. Kulaklığı açmak için 3-4 saniye power tuşuna basmam, Bluetooth’u aktif etmek için tuşu bırakmadan 6-7 saniye daha beklemem gerekiyordu. Bir kere eşleştirdikten sonra hemen bağlanıyor. Ama sizin kulaklığınızda durum farklı olabilir

• Oldu teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.