Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de oluyor,kapat aç düzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum siteye 5.850 den ilan açtım. Fiyatların çoğu da bu seviyelerde. Kimseden fazla para alma derdinde değilim. Yazdığım bir fiyat nasıl sizce? 16 ay daha TR garantili iPhone X 64 GB faturalı kutu içeriği tam tertemiz gözük gibi baktım:)
  • 12.1 i yükleyen varmı? X te acaba pil sorununu inş çözmüşlerdir.

• 12 ay daha TR garantili iPhone X 64 GB silver faturalı(turkcell) kutu içeriği tam tertemiz Kulaklik hic kullanilmadi 5400 ankara ici elden teslim ilgilenenler Dm :)

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Sabah yükledim ben genel olarak daha hızlanmış geldi. Özellikle face id daha hızlı çalışıyor kilit simgesini dönerken görmedim.

Şarj için birşey diyemicem yeni yüklediğim için çok değişiklik olacağını sanmıyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEİCO

Sabah yükledim ben genel olarak daha hızlanmış geldi. Özellikle face id daha hızlı çalışıyor kilit simgesini dönerken görmedim.

Şarj için birşey diyemicem yeni yüklediğim için çok değişiklik olacağını sanmıyorum ama.
    Bende yükleyeyim zaten kaybedeceğimiz birşey kalmadı :)

• 2018 senesinde telefon alıp Iphone X Alan ları tebrik ediyorum gerçekten iyi secim yaptınız.... Hem yenilikci tasarım hemde donanimlarla ben yaklasik bir yıl olcak Gayet memnunum...

Tek sorun (Iphonelarda hepsinde oluyor) yeni model çıkınca eski model biraz pil hızlı gidiyor gibi Şuan sabah taktığım akşama zar zor yetiyor

Biraz program önerisi yapayım izninizle...

Documents uygulaması telefonunuzda bence olmazsa olmaz bir uygulama NEDEN? Bu uygulama ile zip,pdf,icloud transfer ve dosya indirme işlemleri oldukça basit ..

Ben dizi ve film aşığı olarak Note4 ten geçtim .. Acaba nasıl izlerim nasıl izlerim indiririm derdini bununki çözdüm merak eden olursa özelden anlatırım dizi film olayını

iyi geceler

• Aralık 25 gibi X almıştım turkcellden. Pil değişimi yaptırmak istiyorum ama ücretsiz değişim 1 yıl mı 2 yıl mı bilmiyorum.Eğer 2 yılsa önümüzdeki yılın ortalarında değiştiririm. Bilen var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHOHO O kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz değişim için 31 aralık son

• 12.1.1 güncellemesiyle de rehberdeki H harfi gelmemiş, çok zor demek ki 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih1441

Garantin olsa da ucretli olarak değiştirecek o zaman 31 aralıktan sonra. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ücretsiz pil degişimi nasıl oluyor telefonu geçen sene aralık ayında aldım

• Cihazımda bazen uygulama açıkken ekran tepki vermiyor. Diğer uygulamaya geçip geri gelince tepki vermeye başlıyor. Sorun acaba uygulamalardan mı kaynaklı? Letgo vb..

• Ucretsiz rehberdeki fazla kisileri silebilecegim veya birden fazla ismi birlestirebilecegim bir uygulama bilen varmi ?

• quote:

ücretsiz pil değişimi nasıl oluyor?
    ben telefonu mart ayında aldım. pil sağlığı %87 görünüyor. sorun mu var pilimde sizce?

değişim yaparlar mı ücretsiz?

teşekkürler
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir yetkili teknik servise gittiğiniz zaman yardımcı olucaklarına eminim benim %92 idi ikiletmeden değişim yaptılar. Sizede sıkıntı çıkarmazlar

• quote:

Pil değişimi için garanti süresi geçerli değil mi yani 2 yıl?

• mixeror kullanıcısına yanıt
    dizi film olayini da yaz buraya da bilelim yav :d

• Powerbank almak istiyorum şöyle çok kaba olmayan ve elimde patlamayacak kalite bişey önerisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun4449 -- 9 Aralık 2018; 15:34:2 >
  • dusttt D kullanıcısına yanıt
    Denetim merkezinden uygulama içinden erişim kısmını aktif yapman lazım

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.