Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski telefonum lenovo idi eşim x almış hediye. Yalnız sanki telefon az çekiyor gibi böyle problemi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ?

• quote:

Orijinalden alıntı: suskun4449

Powerbank almak istiyorum şöyle çok kaba olmayan ve elimde patlamayacak kalite bişey önerisi olan var mı
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-3-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV00000B8GOR

Telefonla yaklaşık aynı genişlik ve yükseklikte güzel bir cihaz. Kendim kullanıyorum 3-4 kere dolduruyor telefonu. Orjinal şarj aletinden daha hızlı dolduruyor telefonu. Öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk110

Eski telefonum lenovo idi eşim x almış hediye. Yalnız sanki telefon az çekiyor gibi böyle problemi olan var mı
    Yokmu bu konuda bana yardımcı olabilecek

• Arkadaşlar orjinal kılıf almayı düşünüyorum.Uzun vadede DERİ KILIF mı ? SİLİKON KILIF mı ? tercih edeyim ve neden.Hangisi daha az deforme oluyor cevaplarsanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yussufsavvas -- 10 Aralık 2018; 22:9:34 >
  • Arkadaşlar pil ücretsiz mi değişiyor,indirimli mi

yaklaşık 8 aylık iphone x im var tr garantili hiçbir yerde ücretsiz değişim okumadım ?
  • wolf1907 W kullanıcısına yanıt
    Emin degilim ama bence indirimli.
    Birkac yerde ucretsiz gibi yaziyor ama asli sanirim idnirimli fiyat ve aralik sonu bu kampanya bitiyor.

X icin sahsen telefon actirmaniza deymez daha 1 yillik telefon. Her ay 1 dusmesi normaldir bu arada kac pil omrunuz bilmiyorum ama..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar

Kronik kenar çevresinde çizilme olmayan hangi renk onu alayım.

• İphone 8 Plus ile arasında kaldım ve büyük olasılıkla İphone 8 Plus alacağım. Görüşleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk110

Yokmu bu konuda bana yardımcı olabilecek

Alıntıları Göster
    3G de kullanırsanız sorun çözülür.

• Sadece müzik dinlerken bile hemen ısınmaya başlıyor, wifi üzerinden olmasına rağmen. Batarya %97 gözüküyor ama pek de memnun değilim batarya süresinden. Sizce bataryada bir sorun mu var, garantiye götürsem ne yaparlar?

• oguzhant O kullanıcısına yanıt
    siyahını al ben öyle yaptım.Kafam rahat
  • Son sürümde pil sürem düştü, LTE aktif olduğu halde internete giremedim umarım bir an önce düzeltirler... (iPhone X pil: %90)

• Elinizdeki X'leri iyi bakın arkadaşlar. İleride koleksiyon değeri olacak. Aynı ilk iPhone gibi. Bunu ben demiyorum kendini kanıtlamış bir kaç analist diyor. XS MAX'e geçip geçmemek arasında hala gidip geliyorum ama duruma bakacağız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet056

Hocam ücretsiz pil degişimi nasıl oluyor telefonu geçen sene aralık ayında aldım

Alıntıları Göster
    31 aralığa kadar apple store ve ya herhangi bir yetkili servise giderseniz sorgusuz bir şekilde değişimi yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yussufsavvas

Arkadaşlar orjinal kılıf almayı düşünüyorum.Uzun vadede DERİ KILIF mı ? SİLİKON KILIF mı ? tercih edeyim ve neden.Hangisi daha az deforme oluyor cevaplarsanız çok memnun olurum.
    Fikri olan yok mudur ?

• yussufsavvas Y kullanıcısına yanıt
    Apple deri kılıfların hepsinde renkler zamanla kirleniyor. Zaman geçtikte kirliymiş gibi gösteriyor. Siyah renginde ise bir sıkıntı olmuyor. Ben siyah deri kullanıyorum.

Ayrıca silikon güzel midir hiç kullanmadım. Deride tuş yerleri metal. Silikonda bildiğiniz silikon. O yüzden deri tercih ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ağustos ayında alınmış pil durumu %100 kutu içeriği hiç açılmamış iPhone X ne kader eder ? Tertemiz çizik vs yok. Satmayı düşünüyorum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sence suan ki fiyatlarda almaya deger mi

• 31 Aralık’tan önce ücretsiz pil değişimini kendi telefonuna yaptırmayı düşünen veya yapan var mı?

Mayıs ayında aldığkmı X model telefonumun pil sağlığı %93. 31 Aralık’tan sonra ücretsiz pil değişimi 450 TL olacak...

• 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.