Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.230
Cevap
141
Favori
835.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişimden gelen cihazin imei kontrol et yrn bi gün kapandi diye isya kara girme:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Değişimden gelen cihazin imei kontrol et yrn bi gün kapandi diye isya kara girme:)

Kendileri cozdu onu

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    Evet varhttps://shiftdelete.net/imei-kaydi-nasil-yapilir
  • Bugun 256GB Silver aldim. Ilk izlenimlerim alisildik iPhone hissi vermiyor Home tusu olmayinca . 1000€ nasil verdim buna. Ama guzel telefon.

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim iPhone X sahibiyim ama dikkat ediyorum son 1-2 aydır bu konuya benden daha fazla mesaj çekmişsin. Hepsinin de içeriği aynı; iPhone X pahalı, Note 8 daha iyi... iPhonedo’nun videosunu da atıp duruyorsun. Note 8 sahibi misin bilmiyorum ama rica ediyorum git kendini Note 8 konusunda tatmin et, neden buradaki insanların moralini bozmaya çalışıyorsun? Sahibi olmadığın ve benim kullandığım telefonu çok biliyormuş gibi bana anlatıp, kötülemeye çalışıyorsun! Yahu seni ne kadar ciddiye alabilirim ki ben? Ben telefonu ayıla bayıla kullanıyorum, gelmişsin daha ucuz diye Note 8 tercih et diyorsun! Ben Android kullanmıyorum, kullanmayı düşünmüyorum, ilgimi de gram çekmiyor! Hele ki cebime koyduğumda yarısı dışarda kalan TV kumandası uzunluğunda Note 8 hiç ilgimi çekmiyor, bu benim kişisel görüşüm ama senin gibi defalarca bunu yazıp durmuyorum! Rica ediyorum sen de kendini tekrarlamaktan vazgeç!

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Bir sey soracagim. telefonununuzun İMEİ kaydini yapmis miydiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Samsung’un 1000 tane modeli olduğu için olabilir mi ultra zeka?

Amiral gemilerini karşılaştır bakalım en çok kim satıyor

• Şarj %4 kullanımın yarısı instagram diğer yarısı whatsapp safari vs. Forumdaki bazı sürelerle karşılaştırınca zayıf geldi ne düşünüyorsunuz?

Apple iPhone X [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

Samsung’un 1000 tane modeli olduğu için olabilir mi ultra zeka?

Amiral gemilerini karşılaştır bakalım en çok kim satıyor

Sakin ol şampiyon bak orada ne demiş adam en çok satan telefon markası appledır bende yanlış olduğunu söyledim. Birinci her zaman samsungdur tamam mı mega zeka
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Uslubun kötü olmasını sadece hakaret,küçük düşürme ve aşağılama olarak görüyorsan,ne denir?
    Şu denebilir mesela;

'Yaw,hee hee'

Sana göre sıkıntı yok bu uslupta o yüzden seveceğini düşünüyorum.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam LL/A modeli Suudi Arabistan da satılıyor mu ?
    Birde AE/A ile LL/A modeli garantisi burada Apple Store'da Uluslararası Garanti kapsamında mı ?
  • Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    Siz boşverin onu simfree olmak kaydıyla 1865 gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• zogg Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,cevaplarınız için.
  • evet arkadaşlar, bende kız arkadaşıma geçen hafta new york apple store'den sim free iphone x aldırmıştım.
    telefon ocak 5'de elimde olacak, ben daha telefon elime gelmeden dün akşam imei'sini babamın pasaportuna kaydettirdim bile.

benim aldığım model hesapta türkiye de garantisi olmayan modelmiş.
    varsın olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Evet telefonum yarın gelıyor artık nıhayet

Sonunda kavusuyoruz

Beraberınde bır kac urun daha aldım. Amazondan aldıkların yarın elıme ulasacak. Gormenız ıcın burada koyuyorum. 2 tanesının Turkıye'ye gonderımı yok. Ayrıca Alı Express'den sıparıs verdıgımde tahmınen bır ay sonra gelır.

iPhone X Screen Protector, ESR (2-Pack) https://www.amazon.com/gp/product/B074GWQMRS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Wofalodata
    Fast Qi Wireless Charger 2 in 1 Pad Standhttps://www.amazon.com/gp/product/B076MVR3JH/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

SoundPEATS
    SoundPEATS Magnetic Wireless Earbuds Bluetooth Headphones Sport In-Ear IPX 6 https://www.amazon.com/gp/product/B074THH5Q2/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Asterisks
    Asterisk iPhone X/ iPhone 10 Carbon Fiber Casehttps://www.amazon.com/gp/product/B0778YSFW6/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1

Henzarne QC 2.0 QI Fast Charge Wireless Charger Stands Pads For Iphone 8 Iphone X Samsung S8 S7Edge 10W Wireless Charger Padshttps://tr.aliexpress.com/item/Henzarne-QC-2-0-QI-Fast-Charge-Wireless-Charger-Stands-Pads-For-Iphone-8-Iphone-X/32834891812.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.50f2fc08QRbcIP&isOrigTitle=true

Bunların harıcınde ıse Belkın araba sarjı alacam.https://www.apple.com/tr/shop/product/HJ3H2ZM/A/belkin-araba-i%C3%A7in-%C5%9Farj-cihaz%C4%B1-24-a-12-w?fnode=55cd125aa3424bb30e9f170693723098ed507a9d3a6bc7abd5ada887e09c74f025f3c97d65c63474f62729c282f562d96b9af91c4e6e02031209d2dea42ff96696607c549c2498356d6118b98d4efcbe8a6571913f3b8773cdaabb9010f30b7e

Bu arac sarjı 12W 2.4A. Arabada oldukca hızlı sarj edecegını dusunuyorum. Macrumors forumunda bır kısı bununla beraber iPhone X'i yarım saatte yarıya yakın sarj edebıldıgını soylemıs. Bu sekılde arabaya alacagım 125TL Apple USB-C kablosu ıle 30 dolarlık 29w arac sarjına gerek kalmayacak dıye dusunuyorum. Arabada hızlı sarj olması acıkcası benım ıcın cok onemlı.

Bu urunlerle beraber yatak odasında, arabada ve ıste sarj etme ımkanım olacak. Bunlar harıcı ıse acıl durumlar ıcın yıne mevcut 12W iPad sarjlarımda yıne benımle. Bana toplam malıyetı ıse toplamda 318TL oldu. Ama bu fıyata 2 tane wireless sarj + 2 adet ekran koruyucu + 1 adet kılıf ve + 1 adet araba sarjı ve 1 adet kablosuz kulaklık almıs oldum.

Ilerde Apple ucuncu partı uretıcılere USB-C to Lıghtnıng kablosu ıcın ızın verır ve fıyatlar duserse araba ıcın hızlı sarjda alabılırım.

EDİT: Aldıgım ıkı wıreless sarjda 10W yanı hızlı kablosuz sarjı destekleyen urun. Ayrıca bu sarjlarda dıkey standa sahıp. iPhone ıcın hızlı sarj ozellıklerı yuksek ıhtımal calısmayacak zıra Apple ıcın su anda sadece 3 adet kablosuz sarj markasının hızlı sarj yanı 7.5W destegı verebıldıgınden bahsedılıyor. Onlarda bıle yapılan olcumler sonrası tam 7.5w olmadıgını tartısıyorlar.

Muhtemelen wıreless sarj surelerım cok uzun olacak. 5W uzerı enerjı saglayamayacagı ıcın 2 saatın ustunde olacaktır. Ancak tabı bu sorun degıl. Yatak basına aldıgım ıcın zaten geceden koyacam ısterse 4 saatte sarj olsun. Dıgerı ıse ofıste olacak. Acıl durumlarda kullanabılırım. Arac sarjıda geceyı kurtarmak ıcın zıra her gun mınumum 2 saat araba ıcerısınde vakıt gecırıyorum.

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız güzel kullanımlar dilerim :)

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam çok teşekkür ederim. Henüz ekranın küçüklüğüne alışamadım umarım alışırım. Ama genel olarak harika ötesi bir telefon diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 1 aydır kılıfsız kullanmaktayım. Gümüş renkli olan model. Çerçevede herhangi bir Kılcal çizik bulunmuyor varsada çok küçük sanırım belli bile olmuyor. Sadece ön kısımda spigen ekran koruma cam var. Herkese kazasız belasız kullanmalar...

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Üstad buff’ı kullanma imkanınız oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Sağ olun hocam çok teşekkür ederim. Henüz ekranın küçüklüğüne alışamadım umarım alışırım. Ama genel olarak harika ötesi bir telefon diyebilirim.

Bende kısa süreli deneyimlerinden oldukça memnun kaldım. Ekranı ilk başta dediğiniz gibi küçük gelebilir ama zamanla alışılacaktır. Herşeyden önce diğer iPhone’lar fazlasıyla kaba gelecektir. Onun dışında genel anlamda zaten dediğiniz gibi çok özel bir telefon.

Tekrar hayırlı olsun. Saygılar sevgiler Berkan hocam.

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Rica etsem değişim için mutlaka bir belge düzenlenmiştir onu bizierle paylaşırsanız bu konuya son noktayı koymuş olursunuz
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.