Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarj tamamen dolu olmasına rağmen, kablo takılı halde devamlı sarj işareti oluyor. %100 dolu diyor ama pil üzerindeki sarj işareti kablo takılı olduğu sürece var . Telefon soğuk . Acaba akım neden kesilmiyor? Yada kesiliyor sa işaret diye devamlı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 20 Aralık 2017; 10:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Turkcell'in 15 Aralık da kargolayacağı kablosuz şarjlarla ilgili bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar pil ömründe ekran süresi ile bekleme süresi aynı gözüküyor.

Yani telefonun şarjı 2 gün gittiyse, ekran süresi de 2 gün gözüküyor.

Bunu yaşayan oldu mu?
  • Telefonu kullanmadan satacağım herhalde
    Nedir bu ezik çizik rezilliği ya
    Ulan Apple bir de sorunsuz telefon yap da dişimi kırayım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    nasıl oluyor bu iş benim note 5e telekom 600 verdi adamlar 2bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

arkadaşlar, şu tek elle kullanım için, ekranı yarıya nasıl indiriyorduk?
    kullanacağımdan değilde, bir türlü beceremeyince merak ettim

ayarlardan felan mı açmak gerekiyor?

Bende cevabı merak ediyorum şuan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Transcendante

Şimdi hızlı şarj mevzuları dönünce dedim 29w orjinal apple adaptörü ile usb c den lightning kablo alayım diye araştırırken bu hızlı şarjın bataryayı ısıtmasına takiben verdiği zararı anlatan birkaç yazıya rastladım e doğal olarak kafada sorular oluştu, para verip hızlı şarj kazanırken zamandan kazanırken bataryayı ısıtıp genel sağlığından yeme durumu var, 5w yavaş yavaş doldurduğu için bataryaya yüklenmiyor sağlıklı bir dolum yaptığı kanısındayım ama sürede oldukça uzun , birde uzun süre iPhone kullanıcısı olarak iPhone 6 ımda iPad şarj cihazının, verdiği bataryanın genel can sağlığından yeme durumunu resmen tecrübeledim ardındanda 7 plusımda xiaominin powerbank'inin hızlı şarj desteği üzerine benzer etkiyi gösterdiğini gözlemleyince cidden artık bu hızlı şarj olayının yorduğu kanısındayım.Bu duruma nerden vardım , coconut batery uygulaması ile macbook üstünden iphoneların değerlerini takip ettim .Ailenin diğer üyeleri orijinal 5w şarj cihazı kullandığı için farkettimki onların cihazlarının batarya sağlık durumları daima benden daha yüksek çıktı(bu cihazlar hemen hemen aynı yaştalar) ,tabi bunları söylerken ben yoğun bir kullanıcıyım kullanım sürelerimiz farklı belkide kullanımlada doğru orantılı olabilir ,ne dersiniz bu konuda ?

Hocam merhaba,
    Xiaomi'nin hangi modelini kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Erişilebilirlikten ulaşılabirliği açın ve ana ekranı en alt kısımdan aşağı doğru kaydırın.

cevap için teşekkürler
  • Sarj tamamen dolu olmasına rağmen, kablo takılı halde devamlı sarj işareti oluyor. %100 dolu diyor ama pil üzerindeki sarj işareti kablo takılı olduğu sürece var . Telefon soğuk . Acaba akım neden kesilmiyor? Yada kesiliyor sa işaret diye devamlı var ?

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 de de durum aynı. %100 olduktan sonra devam eder. Belli bir noktadan sonra keser. Biraz bekleyin. Simgenin beyaz olması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi2 10.000 lik hocam.

• Telefonu gece sarja yakıyorum zaten. 7 kullanırken de ayni idi . Dediğiniz gibi 7 de %100 olduktan bir süre sonra işaret gidiyordu ama bunda işaret duruyor. Sarj %100’diyor , pil kullanim sure kısmına girince son tam sarjdan sonraki sure diye verileri veriyor sadece kablo takılı olduğu sürede ana ekranda pil simgesinin içindeki sarj işareti gitmiyor.

• AZ önce silver x gördüm arkadaş 20 günlük cihaz ne hale gelmiş öyle paslanmaz celik değil mubarek yipratilmaya eskimeye cizilmeye meyilli kasa olmuş korkulur kullanmaya cok kötü hale gelmiş kilifla kullandigim halde böyle oldu diyo yazik..

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

nasıl oluyor bu iş benim note 5e telekom 600 verdi adamlar 2bin

kriterleri farkli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

AZ önce silver x gördüm arkadaş 20 günlük cihaz ne hale gelmiş öyle paslanmaz celik değil mubarek yipratilmaya eskimeye cizilmeye meyilli kasa olmuş korkulur kullanmaya cok kötü hale gelmiş kilifla kullandigim halde böyle oldu diyo yazik..

Space gray’de öyle bişey yok. 25 gündür kılıfsız kullanıyorum. Tek bir çizik bile yok çok şükür. Ben em çok kenarlarından korkuyordum. Parmak izi dışında bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Orijinalden alıntı: major24

Muhtemelen hepinizin altında araba vardır. Alın 1 tane 20000 lik powerbank en kalitelisinden. Telefonu geceden şarj edin. Gün içinde sarj biterse powerbank i kullanırsınız.

Allah başka dert vermesin kardeş. Çok güzel çözüm bulmuşsun 20.000 lik powerbankle gezeriz artık. Bide hepinizin altında arabası vardır yazmış. Sen millet iphone x alınca zengin zannedenlerdensin heralde. Adamlar 3 yıllık kredi çekip alıyor sırf masanın üstüne koyayım diye. Yoksa şarjı dayanıksız kendisi dayanıksız kullanışlı olmayan her açıdan kendinden daha iyi note 8 dururken bunu almaz kimse dimi

note 8 daha mı iyi? güldüm

Sana cevabı konunun başına konulan iphonedo incelemesi ile veriyorum daha çok gülersin
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=686&v=6wvtZAoHbFU

Hatta tam olarak ne demiş yazayım. Bunun kat ve kat ilerisinde olan note 8 :D :D bunu diyen kişide apple fanatiği bir adam. Sizin 7000 lira verip hızlı şarj adaptörü bile alamadığınız telefonu 4000 liraya alıyoruz zorunuza gitmesin
    videoda 11. dakika 15. saniyeden itibaren izleyin inanmıyorsanız :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 20 Aralık 2017; 11:44:46 >

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    telefon tercihi tamamen kişisel bir tercihtir.
    herkes birbirine saygı duymalı bence.

dokunmatik ekranlardan önce hep samsung kullanırdım, ama bende iphone kullanıcısı oldum uzun yıllardır.

1) en büyük sebebi, yazılımı, ios en iyisi.
    2) samsung piyasaya çıktıktan sonra hemen değer kaybediyor, iphone yıllar sonra bile neredeyse ilk fiyatini koruyor.
    3) 3 yıllık iphpnumu, apple store'a götürdüm, anında sıfırıyla değiştirdiler, şok olmuştum. servisi en iyi olan marka.
    4) yanlış anlaşılmasın ama bana samsung oyuncakmış hissiyatı veriyor, iphone daha ğır duruyor elde. zaten bu yüzden olması gerekirki, dünyada en çok satılan telefon markanası iphone.
  • 2 aralıktan bu yana ben de hiç koruma olmadan kullanıyorum Silver rengini ve gerçekten dedikleri kadar hassas. Ben baktım şuan birşey yok gibi, parmak izleri çizik gibi gösteriyor silince tertemiz bir sıkıntı yok. Belki dikkatli kullandığımdan olmamıştır ama gerçekten Silver çok hassas bir yapı. Alacakların bunu göz önünde bulundurması gerekli.

Ben memnunum cihazdan, herhangi bir sıkıntı yok çok şükür

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    Mesele note 8 değil asil mesele anroid olmasi ha anroid başli başlica kulllaniişli olabilir istedigin şekilde kullanip düzenliyo olabilirsin pratik gelebilir şunu böyle şunu şöyle yapabilirsin istedigin şekilde dizaynda düzenleyip yerleştirebilirsin ama asil mesele anroid olmasi anroid başli başlica bela demek sen anroid e 8 gb ramda koysan 3.0mhz işlemci koysanda anroid beş para etmezzzz....bazilari anroid takinda ucmasini bekler hava yastigi gibi acilmasni bekler ama sizin halen cözemediginiz tek şey var güvenilir işletim sahibi olan ios u kullanmayi beceremediginiz:)) ben ios da diledigim yere girerim cikarim iişlerimi hallederim ama anroid in en üst telefonunu versen hayatta giripde bi uygulamada iişlem yapmam adamlar 1800-2800amh batarya ile 6-9 saat arasi kullanim veriyoken 3500 amh batarya ile 4-5 saati veren cihaz kisacasi sen note 8 geri dön 4-5 ay sonra pişmanligina geri dönersin mrk etme:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 20 Aralık 2017; 12:3:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

telefon tercihi tamamen kişisel bir tercihtir.
    herkes birbirine saygı duymalı bence.

dokunmatik ekranlardan önce hep samsung kullanırdım, ama bende iphone kullanıcısı oldum uzun yıllardır.

1) en büyük sebebi, yazılımı, ios en iyisi.
    2) samsung piyasaya çıktıktan sonra hemen değer kaybediyor, iphone yıllar sonra bile neredeyse ilk fiyatini koruyor.
    3) 3 yıllık iphpnumu, apple store'a götürdüm, anında sıfırıyla değiştirdiler, şok olmuştum. servisi en iyi olan marka.
    4) yanlış anlaşılmasın ama bana samsung oyuncakmış hissiyatı veriyor, iphone daha ğır duruyor elde. zaten bu yüzden olması gerekirki, dünyada en çok satılan telefon markanası iphone.

1-Yazılım olayı artık tamamen aynı galaxy s3 zamanı samsungla karıştırmayalım. Artık amiral gemisi tüm telefonlar stabil. Hatta şu an iphone x in stabilliği tartışılır
    2- Değer kaybetme olayı appleda da var bende kullandım iphone 7 plus hiçte aldığım fiyata satamadım. Ayrıca iphone x şu anda kuwaitte çıktığı güne göre yüzde 20 ucuzladı apple burda yüksek kar elde ediyor ve bundan vazgeçmiyor istese bu telefonu daha uyguna satabilir. Note 8 ile arasında 50 usd var abd de ama burada iki telefon arasındaki fiyat farkı inanılmaz. Samsungada zarar etmek istemiyorsan ilk almayacaksın 1 ay bekle uyguna al. Keşke iphone için de böyle şeyler olsa. Ayrıca samsungda ilk alanlar hep hediye alırlar. Note 8 ile 1500 liralık gear s3 almaları gibi.
    3- Servis konusunda haklısınız samsungun o konuda da yol alması lazım. Muhtemelen müşteri taleplerini dikkate alırlar bu konuda da
    4-dünya da en çok satan telefon markası samsungdur apple samsungun yarısı kadar satış yapar

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.