Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama ilginçtir ki, 7 plus ile gelen çift kamera note da en büyük yenilik olarak sunuluyor bize, madem note en iyi öyleyse kendine has olması gerekmez mi, bence android evrenini en iyi cihazı pixeldir, note kalem farkı ile zirvede yarışabiliyor yoksa s serisi de acımaz note a, bak sen şu işe maniveyata saygıda kusura mı kalmış iki hece, tepelemesine yüklen

Beyler bu arada bu kılıf içinde bile çiziliyor eziliyor diyen arkadaşlar suriyeli ahmad ın her köşe başında satılan 5-20 liralık markası maçhul kılıflarını mı takıyormuş acaba? ve kendileri gerçekten dikkatli mi kullanıyormuş cihazı

ben sıkıntılı ortamlara avesaire giderken cihaz yağlanmasın kirlenmesin diye spigenden 80 liraya ince bir kılıf aldım adamlar en ince ayrıntısına kadar düşünmüş cihazı, açıkçası bir sıkıntı olsa onlarda değil kendimde ararım sıkıntıyı başta, cihaza gömelim gömelim de destekli olsun biraz. Ben yine söylüyorum kılıf kullanmamak kullanılacaksa da ipince cihazı iyi kötü koruyan ama estetik olarak da bozmayan bir şey alınır kaliteli bir markadan ve gerisi sallanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    birde şunu eklemek isterim.
    ben 64 gb. lık iphone x i, turkcell sarı kutu ile 5599tlye aldım.

7000 tl değil 6099 tl. iphone x 64 gb fiyatı. yani arada 3 bin tl fark yok. ilk çıktığındaki fark 1100 tl idi.
    samsung note 8 64 gb fiyatı 5000 tl ile çıktı, şu anda heryerde fiyatlar değişiklik gösteriyor.
    4500 tlyede bulabiliyosun. 4300ede, 5000ede.

dediğim tam olarak bu, fiyat çıkar çıkmaz düşmeye başlamış bile. iphone fiyatı heryerde sabit, değişkenlik yok..

fiyatı çok bulan, amerikadan getiriyor, 4200 tlye almış olabiliyor ayrıca

birde zaten note 8 ile iphone x bence karşılaştırılmamalı. karşılaştırılacaksa s8 ile kıyaslanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Mesele note 8 değil asil mesele anroid olmasi ha anroid başli başlica kulllaniişli olabilir istedigin şekilde kullanip düzenliyo olabilirsin pratik gelebilir şunu böyle şunu şöyle yapabilirsin istedigin şekilde dizaynda düzenleyip yerleştirebilirsin ama asil mesele anroid olmasi anroid başli başlica bela demek sen anroid e 8 gb ramda koysan 3.0mhz işlemci koysanda anroid beş para etmezzzz....bazilari anroid takinda ucmadinü bekler hava yastigi gibi acilmasni bekler ama sizin halen cözemediginiz tek şey var güvenilir işletim sahibi olan ios u kullanmayi beceremediginiz:)) ben iso da diledigim yere girerim cikarim iişlerimi hallederim ama anroid in en üst telefonunu versen hayatta giripde bi uygulamada iişlem yapmam adamlar 1800-2800amh batarya ile 6-9 saat arasi kullanim veriyoken 3500 amh batarya ile 4-5 saati veren cihaz kisacasi sen note 8 geri dön 4-5 ay sonra pişmanligina geri dönersin mrk etme:)

Bizim samsung kullanmamızın nedeni zaten android sana kötü gibi görünen şey milyonlarca insan için tercih sebebi. Asıl androidin rahatlığı kullanışlılığı itunes saçmalığına bağlı olmayısı büyük rahatlık.

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    X 256 gb fiyati 6800 tl olan modeli..?? Samsungun ikinci el fiyatlarida düşer 5000 ile giriş yapan cihazi yakinda 1-2 ay içerisinde 3500 tl bulursun apple de öyle değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Orijinalden alıntı: major24

Muhtemelen hepinizin altında araba vardır. Alın 1 tane 20000 lik powerbank en kalitelisinden. Telefonu geceden şarj edin. Gün içinde sarj biterse powerbank i kullanırsınız.

Allah başka dert vermesin kardeş. Çok güzel çözüm bulmuşsun 20.000 lik powerbankle gezeriz artık. Bide hepinizin altında arabası vardır yazmış. Sen millet iphone x alınca zengin zannedenlerdensin heralde. Adamlar 3 yıllık kredi çekip alıyor sırf masanın üstüne koyayım diye. Yoksa şarjı dayanıksız kendisi dayanıksız kullanışlı olmayan her açıdan kendinden daha iyi note 8 dururken bunu almaz kimse dimi

Altında arabası bile olmayan kişi 6bin TL ye telefon alıyorsa bir zahmet az daha borçlanıp orj. Hızlı şarj alsın , 1 tane de onu taşımak için çanta alsın .

Diğer taraftan xiaomi nin ince 10000 ilk powrbank ı var. Sırt sırta koyarak şarj olurken elde ağırlık yapmadan şarj da edebilirsiniz telefonunuzu ( yalnız 10 ilk X i 2 kere şarj edebilir )

Benim için telefonun küçük kasaya büyük ekran ve çift kameralı bir telefon olması önemli. Bu şartları da maalesef ki sadece iPhone X sağlıyor. Büyük kasalı telefon kullanabilir bir cüssem olsa idi tercihim gene note olamaz, huawei mate 10 pro olurdu.

Bu arada hızlı şarj almıyorum . 1 tane 10binlik slim ( 2.0) 1 tane 20bin lik ( 3.0 ) xiaomi powerbangim var.

10bin liği ofiste bırakıyorum , 1.5 - 2 günde bir şarj ediyorum. Gece bittiyse gece takarım , bitmediyse gün içinde ofisteki powerbangim hızlıca doldurur x i

• Merhabalar herkes,

Bir arkadasim vasitasi ile USA dan 1901 kodlu modeli istedim.Ancak bunu bulamadi ve kodunu soylemedi ama unlocked cihaz aldim dedi.Muhtelemlen A1865 kodlu olan.

1.Bu cihazin ulkemizde calismama durumu var midir?

2.Herkesin sordugu gibi garantisi mevcut mudur burda?

Simdiden tesekkurler degerli cevaplariniz icin.

• Arkadaşlar arabada CarPlay kullanmak için kabloya ihtiyaç var mı yoksa Bluetooth ile bağlayabilir miyim

• mhmtaslan kullanıcısına yanıt
    Depoda çok yoğunluk var dediler en yakın sürede kargolancak dediler

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Henüz değil Zaten hediye ürün olduğu için yavaştan alıyorlar bir de depoda yavaşlık var diyorlar

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Car Play orjinal kablo ile çalışıyor, Bluetooth ile car play çalışmaz maalesef

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı simfree 1865 kodlu cihazlar 1 yıl garantili resellerlarda.
    2 adet 1865 cihaza da kayıt ve etkinleştirme sonrası 1 yıl garanti aldım serinosu ile sorgulamada.
    Hiç bir sıkıntı yok.Hatta daha iyi bir modemli çipli olacak.
    Birkaç kere yazdım burda.
    Şimdi yine 1901 ciler yok diyecek ama naapalım içiniz rahat olsun

• zogg Z kullanıcısına yanıt
    Yav he hee:)))

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    Apple salak sen bi sen akillisin ki 1865 modeli satilmiyoda 1901 satiliyo hiç düşünmüyosun değil mi burdan bile mantik yürütmen lazim 6-6s 7 den beri hangi yurt dişi 1660-1661 modeli cihaz tamir gördü iişlem yapildi iyice araştir.!!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hehe yaş kaç @SEHZADE63

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Yalnız arkadaş bir kanıtla beraber bi iddia da bulunmuş. Ancak sen somut bişey olmaksızın elinde yalanlıyorsun.

Varsayımlarla.

Var veya yok demiyorum ancak üslup farkınız var

Telefon sorunsuz bir sekilde calisir ulkemizde pasaporta kayit ettirdikten sonra. Garanti icin Apple Turkiye'den en dogru bilgiyi alabilirsiniz seri numarasini onlara soyleyip.
  • Amerikadan arkadasina iPhone aldirip A1901 modelini isteyenler Tmobile veya AT&Tnin unlocked yani $1000 ve uzeri olan butun modellerini alabilirler. Ayrica websitesinden girip add to cart dediniz mi altta Part number: MQAU2LL/A gibi bir numara cikiyor oradan hangi model oldugunu kontrol edebiliyorsunuz su siteden.
    4 araliktan beri satilmaya baslayan butun Sim Free modeller A1865.
    https://www.techwalls.com/iphone-x-models-a1865-a1901-a1902-differences/

A1901li telefonu arkadasinizin sorunsuz olarak alabilmesi icin bulundugu sehirin posta kodunu girip hangi magazada stokta oldugunu kontrol edin. Stoklar her gun cok degisiyor. Her sehrin saatine gore sabah 6da stok yenilemesi yapiliyor.

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Kayitsiz 120 gun surem yok mu?

Uslupla alakali kötümser konuşulmaz yapilmadi uslup un ne oldugunu bilmeden konuşuyosun senden tek ricam yazilanlari okuyarak heceliyerek kavrarsan kücük düşürüzü aşağilayici şahse hakaret bişey yok ..!!!!!lutfen ses cikarma.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.