Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aleyküm selam hocam ilk sorunuz için cevap veremeyeceğim ekran koruyucu kullanmıyorum bilmiyorum.
    2 ci sorunuz bence güncellemeyiniz. Kullandığınız sürüm güzel.
    3 cü soru içinde genel menüsünün altında sıfırla var tüm ayarları sıfırla diyerek çözülebilir. Bir şey silinmiyor telefondan ama tüm ayarları sıfırlanıyor bir deneyşn belki çözülür.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • papadoc. kullanıcısına yanıt

Hocam vakit ayırıp bana yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim

Dediğiniz şekilde yaptım ayarları sıfırladım inşaALLAH Bu sefer düzelir gün içinde kullanımda düzelip düzelmediğini fark etmiş olurum

Ben de hala hazırda kullandığım yazılımı seviyorum hiç aksiyona girmeyeyim o halde bu şekilde kalsın

Ekran koruyucu tavsiyesi olarakta mesajımı gören ve konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan da destek bekliyorum herkese hayırlı günler teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, iphone 8 plus 256 gb bir telefon aldım. ( Fiyatı durumundan ötürü biraz daha uygun)

Ön ekran değişmiş arka cam tamir olmuş, kasa biraz kötü köşeleri darbeli.

Bir de ana kamerada beyaz bir alanı çekerken sağ üstte siyah bir leke görünüyor. Kamera da değişmesi gerekiyor bu durumda.

Onun dışında touch id hoparlörler vs herşeyi çalışıyor.

Sizce kasa ve kamera değişimine değermi? Fiyat 1000 liraları buluyor biraz da geçiyor.

Yan sanayi iyi kalite sıfır kasa ile sonradan sorun yaşarmıyım?

Teşekkür ederim.

• merhaba 8 plus batarya yenilemeyi düşünüyrum hangi yetkili servisi önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.4 e güncelleyen var mı?

• ios 11.3.1 den 15.4 e geçmek mantıklı mı? telefon 8 pil geçen hafta orjinal takıldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu neden ölü..

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Galaxy note 10 aldım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • say S kullanıcısına yanıt

yan sanayiden başka şansın yok parasını versen bile artık o cihaza orjinal parça Apple takmaz.

• Pasaport kayıtlı 8 plus Apple batarya değişimi yapar mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu konu biraz durmuş. hortlatalım.

8 plus kullanıyorum gayet memnunum, üstüne zaten bu piyasada model yükseltme imkanı artık olmadığından biraz daha devam edeyim diyorum.

Fakat bataryam ölü durumda, şarj kapasitesi yuzde 80 görünüyor. Bugun servise götürün demeye başladı :)

Kışın sorduğumda 650 lira demişlerdi tabi üzerine dolar kuru falan derken fırlamıştır iyice. Yakın zamanda serviste batarya değiştiren var mı fiyat ne durumda?

İkinci olarak,

Deji batarya var , bunu kullanan , olumlu-olumsuz görüşü olan var mıdır? Orjinal yerine bunlardan taktırsam sıkıntı olur mu? Hem performans olarak, hem de patlama ısınma vs olarak bahsediyorum.

Bunu netten alsam takmasını kendim yapabilir miyim?Youtube da viddeolar var kolaylıkla yaparsınız diyorlar ama benim elim o işlere pek yatkın olmadığından emin olamıyorum.

Son olarak,

https://www.deji.com.tr/iphone-8-plus-batarya-mucize-batarya-deji-3400-mah

https://www.deji.com.tr/iphone-8-plus-batarya-mucize-batarya-deji

şeklinde 3400 ve 2700 mah olarak iki model var bunlardan hangisini almalıyım herhangi bir uyumsuzluk vs yaşar mıyım??

Biraz uzun oldu, okuyup yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 22 Haziran 2022; 20:29:17 >

• Hocam abimin pilinin %75 sağlığa inmesi sebebiyle Deji max kapasiteli pil siparişi verip kendisi değiştirmeye kalkıyor. Ama Apple öyle gıcık bir pil sabitleme bandı kullanmış ki.. İnat edip sinirlenince pili güç uygulayarak söküyor bu yolda evde kalın bir pena vardı onu bile kırıyor. Sonrasında ekran soketi girişi ve flexi kabloların kötü süpriziyle karşılaşıyor. Biraz uyguna bu işi halledeyim derken yeni telefon masrafı kol gibi saplandı kendisine…

Hocam bence orjinal pili ve yetkili servisi tercih edin…

@FlyingHigh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 25 Haziran 2022; 23:42:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deji nin orijinal iPhone 8 pilinden daha iyi olduğunu söyledi satıcı.

hakkaten kapasitesi daha yüksek görünüyor

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt

selamlar.

bende deji max kapasite 3400 mah olanı sipariş verdim pazartesi elimde olacaktır diye bekliyorum.

Youtube daki değiştirme videolarına falan baktım , kolay gibi görünüyor ama kendime güvenemedim pek. O nedenle batarya elime geldiğinde bir teknik servise gidip işçilik ücreti ile taktıracağım.

Apple orjinal bataryası 1200 lira dediler ki , deji eğer doğruysa hem 3de 1 fiyatına ve kabaca yuzde 15 daha fazla mah değeri veriyor.

Bu nedenle deji tarafındayım ben.

Eğer sorunsuz olarak takılır kullanırsam 8plus cihazımdan memnunum. beni 1-2 sene daha idare eder sonrası kısmet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 26 Haziran 2022; 0:48:26 >
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Yapar

• Hiçbir malzeme orjinal kadar uzun ömür veremez. Yanıltıcı ibarelere bakmayın.
    6 ay sonra şarj cihazı ile yaşamaya başlarsınız. Ama sıkıntı olursa Apple 6 ay size garanti vericektir.

• 6 ay verdiği garanti süresinde zaten bişey olmuyor :)

kısacası tırışka işler. gerekirse 6 ay sonra 1 daha deji alırım :) birisi 1200 lira birisi 350 lira :)

• bugun taktırdım deji bataryamı ilk şarjı da tamamladım.

3-4 döngüde kendini bulacağı söyleniyor.

izlenimlerimi yine paylaşırım burdan.

• 3 günlük deji 3400 batarya izlenimim genel olarak çok olumlu.

yoğun kullanımla çok rahat 24 saati çıkarabiliyorum.

6-7 saat kadar da ekran süresi alıyorum.

Gayet başarılı bir ürün tavsiye ederim.

• çesna kullanıcısına yanıt

net cevap veriyorum yapmıyorlar... ): test ettim.

• 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.