Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (655. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
807.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8plus için deji batarya kullanan var mı?

Memmnun mudur? Herhangi ısınma şişme vb problem yaşar mıyız alsak?

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Çift taraflı bandı ahize kısmına yapıştır hafif üstüne bastır ki pislikler banta yapışsın sonra diş fırçası ile bastırmadan bir temizlik yap tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 23 Aralık 2021; 16:36:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt

Evinizde şeffaf bant varsa 3-4 cm kopartın biraz bol bırakıp yapışkanlı tarafı ahizenin olduğu yere koyun ve 5-6 kere hatta yeni bant yapıp bir çay karıştırma çubuğu veya çizmeyecek bir şeyle bantın üzerinden geçin defalarca hafif bastırarak. Sonra sesin düzeldiğini görecdksiniz. Sakın üflemeyin içine daha çok gider sadece bant.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @corsairms @gps.navigation

Teşekkürler bant önerisini bir deneyeyim bakalım işe yararsa ücretsiz çözmüş olurum.

• Az önce arkadaşin dedigini uyguladi %30-40 daha canlandi mikrofon var ahize kismi baya tozluydu ses daha net gelmeye başladi konuşurken

• Bu 15.2 güncellemesinden sonra telefonun yavaşladığını hissettim. 4.yılı yeni doldurdum ama değiştirmenin zamanı geliyor sanki artık. Aynı şekilde yavaşlamayı hisseden var mı ?

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Dfu ile kurun daha iyi bir duruma gelir.

• Arkadaşlar selamünaleyküm 2018 yılında İstanbul zorlu’dan iPhone 8 Plus almıştım doğal olarak ürünün garantisi bitti ve bataryada performansını artık kaybetti
    Apple Zorlu Center’da batarya değişimi fiyatı ne kadar dır acaba iPhone 8 Plusını ve batarya değişimi yaptırmak istediğim zaman izlemem gereken yolu nedir yani randevumu alıp gitmem gerekiyor yoksa direk gitsem oluyor mu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

En son 500 kusurdu, zam gelmis olabilir

Aleykümselam.

Güncel fiyatı 629 TL.

support.apple.com
    iPhone Pil Değiştirme - Resmi Apple Desteği
    https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/battery-power

Apple Destek uygulamasından randevu alarak gidiyorsunuz.

• @Phenoll ve Linki paylaşan arkadaşıma çok teşekkür ederim bu ekonomide 629 TL kabul edilebilir diye düşünüyorum

ve Bir konu hakkında da sizlerden tavsiye almak isterim ürünü ilk aldığımda spigen in Kırılmaz camını taktırmıştım iPhone 8 Plus için olanı hala onu kullanmaktayım şu anda piyasada bu üründen bulamıyorum bu ürün gibi kaliteli bir kırılmaz cam tavsiye eder misiniz lütfen ondan da satın alayım

Rica ederiz.

Yani 629 TL eğer benim gibi telefonunuzu gittiği yere kadar kullanma düşünceniz varsa verilebilir bir miktar, keşke dolar bu halde olmasaydı.

Spigen haricinde Buff ve Dafoni markalarının kırılmaz camlarını da çok öven var, marka olarak bunlara bakabilirsiniz.

• Hocam elhamdülillah dan telefondan çok memnunum ama tabii ki de üç yıla yakın zaman geçti üzerinden batarya haliyle buraya kadar dedi ve ben de telefonu gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum zamanının en son sürümü telefonuydu bu yalan yok 4800e almıştım kırılmaz camı da 50 TL’ye almıştım

Şimdi en son çıkan iPhone’u satın almak istesem cebimden 20.000 TL çıkacak ve bana getirisi olmayacak açıkçası çünkü ben telefonu telefonla konuşmak gece boş vakitlerimde YouTube’da gezmek film izlemek için kullanıyorum o yüzden gittiği yere kadar kullanacağım

630 TL’de bana gayet makul geldi ama canımı sıkan bir durum oldu telefon sıfırlanacağı için en son sürüm yüklenecekmiş ben 12.3 sürümünü yükledikten sonra güncelleme hiç yapmadım planlı Eskitme yapılıyor diye telefonlarda ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama bu sürümden de bayağı memnunum bu durum beni korkuttu açıkçası

• 639 tl Orjinal parça taktırmayıp sağda soldan telefoncuya sahte batarya taktırırsanız o cihaz pert olabilir.

Telefoncuların çoğu eğitimsiz ilk okul mezunu, lise mezunu sağlam cihazı pert edebiliyorlar.

• Bılgılendırme amaclı yazayım..yaklasık 10 gun once apple store akasyadan pıl degısımı ıcın randevu almıstım..gıttım..cıhaz yurtdısı cıhazı oldugu ıcın kabul etmedıler..4 yıl once fransadan gelmıstı…yurtdısı cıhazlara apple storelar destek vermıyor arkadaslar..yetkılı servıslere yonlendırdıler..zentech apple fatura ıstedı yanımda yoktu..basarı kadıkoye gıttım..1 saate orjınal pıl degısımı yaptılar..apple storde 729 tl olan pıl degısım ucretı basarıda 659 tl ıdı..bır gun sonra apple ındırım yaptı, su an ne kadar bılmıyorum…ama surec bu sekılde…10 gundur kullanıyorum memnunum..

Bir de şöyle düşünün, bataryaniz yeni oldugu icin telefonun performansida artacaktir

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Ben de aynı fikirle orijinal taktırdım geçtiğimiz eylül ayında. O zaman 399 TL'ydi.

Piliniz yeni olacağı için işlemci frekansını kısma muhabbetlerini yaşamayacaksınız hocam. Konu içerisinde iOS 15'e geçip çok memnun olduğunu söyleyenler var. Ben de daha iOS 14'teyim, o açıdan yorumum çok doğru olmaz.

Apple yetkili servisi olan Gürgençler'e götürdüğümde yazılımın güncel olmadığını sadece sözlü olarak söylediler, en son sürüme güncellemediler. Telefonu da sıfırlamadılar. Sadece "değişim esnasında sıfırlanabilir, yedeklerinizi aldığınıza yönelik imza atın" dediler onu attım. Zaten yedek almıştım. Zorlu "gerçek" Apple servisi olduğu için kuralları daha katı olabilir. Bence iOS 12 artık çok eskidi. iOS 12'li iPhone 5S'imden biliyorum, Outlook ve Twitter bile inmiyordu o telefona. Yine tercih sizin tabii, iOS 15'le alakalı başka yorumlar da gelirse yardımı dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 2 Ocak 2022; 23:26:52 >
  • @phenoll ve Sizlere çok teşekkür ederim hocam geç yazdığım için de kusura bakmayın lütfen mesajınızı gördüm ama daha yeni fırsat bulabildim

Şarj çok çabuk bitiyor hocam günde en az dört kere şarja koyduğum oluyor telefonu ortalama kullandığım vakitte pil sağlığında servis yazıyor ve pil sağlığı %75 yazıyor

Acaba %75 yazması doğru mu ya da yazılım güncel değil diye mi yanlış gösteriyor yazılımı pili değiştirmeden güncelleyip deniyeyim mi acaba

Mesela şunu merak ediyorum pili değiştirmeden yazılımı güncellesem pişmanlık duyar mıyım acaba pil daha mı çabuk biter performans mı düşer çünkü çok uzun zamandır iPhone konularını takip etmiyorum anca batarya ile ilgili mesela şu anda ihtiyacım oldu o yüzden yazma durumum oldu bu riske girmeye değer mi acaba😁

Serviste pilinizi değiştirin ve yolunuza devam edin derim ben. Eşimin 8 plus pil değişiminde apple servis pili patlattığı için sıfır 8 plus verdiler. Dışarı da başımıza gelseydi belki de hak bile talep edemeyecektik. Versiyon konusunda da illa güncellenecek diye bir kural yok. Yedeklerinizi alın, iphonumu bul açıksa kapatın ve pilinizi apple da değiştirin naçizane tavsiyem.

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.