Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle çok geçmiş olsun ve sizin adınıza da çok sevindim hocam yeni telefonunuz hayırlı uğurlu olsun inşaALLAH , Zaten nasip olursa Apple zorlu da yetkili servisinde değiştireceğim hocam onun haricinde başka bir özel firmaya telefonumu dokundurtmam yani yılda bir kere yapılan bir şeyi tabii ki de firmanın kendi yetkili servisinde yaptırmak her zaman daha hayırlıdır bu konulara çok dikkat ederim tavsiyeniz için de çok teşekkür ediyorum

Versiyon olarak da ben de 12.3 yüklü en son sürüme geçmeyi istemiyorum açıkçası yani geçince planlı Eskitme ve yavaşlatma olacak diye korkuyorum böyle bir şey var mı bilmiyorum çünkü şu anki versiyonundan gayet memnunum

Servise götürdüm vakita da güncelleme yapılmamasını rica edeceğim kıymetli vaktinizi ayırdığınız için sizlere ve bütün arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum nasip olurda batarya değişim işlemini yaptırırsam buradan da sizlere haberdar edeceğim selamünaleyküm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba. iphone 8 plus kullanıyorum pilim öldü sayılır woyax batarya alsam sizce nasıldır ? orjinale 619 tl vermek istemiyorum

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    hocam eğer uzun süre daha kullanacağım dersen bence orjinal taktır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt

reis 1-2 sene daha maksimum kullanıp change yaparım

• 8Plus’un Klavye Çilesine Bir Tavsiyeniz Var Mı ?
    Sıkacağını => Sokacağı olarak düzeltmeye çalışması mantık hatasıyla dolu olduğunu gösteriyor :)

• Turkcell ile 8 plus kullanip şebeke sorunu yaşiyan varmi.?? Gelen msj sonrasi şebeke gidip gelmesi yaşamaya başladim.? Yada arama sonrasi şebeke gidip geliyor

• Arkadaşlar her indirmede app storeda parola istiyor ayarlarda parola istemeyi komple kapatamazmıyız?
    Ayrıca sadece klavye boyutunu büyütme şansımız varmı?

• kartal2_ocal kullanıcısına yanıt
    Bunda mantık hatası nerede ? I ve O yanyana, basarken hata yaptıysanız, komple silmek yerine tavsiye edilen kelimeyi seçebilirsiniz. Ayrıca orada tavsiye edilen kelimeler genelde sık sık kullandığınız kelimeler de olur :)

Klavye modele göre değil iOS sürümüne bağlıdır bu arada da :)

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Şurada anlatılan yerden açın ve değiştirin:

https://support.apple.com/tr-tr/HT204030

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 12 Ocak 2022; 11:46:33 >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 2 ay önce 8 plus batarya değişimi yaptırdım servisten. İlk aylar memnun değildim şarjdan. Aradılar bi bakalım getirin dediler. fakat 15.2 ye güncelleyince düzeldi gibi şu an sağlık 98. Sizce nasıl götürmeme gerek var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaxhiaN -- 15 Ocak 2022; 16:2:45 >
  • 8 plus telefonum için şarj adaptörü alacağım. 20 w mi alayım yoksa 5 w mi ? bataryaya zarar verir mi ?

• bladell B kullanıcısına yanıt
    20w pd desteklemesi gerekli , kablonunda mfi desteklemesi lazım. Bu şekilde alıcaksanız sıkıntı olmaz.
    Aradaki 12w adaptörde tercih edilebilir tabii ki.

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Hocam bu androidde ki klavye ile iphonede ki klavye arasında ciddi fark var iphone de sürekli doğru kelimeyi yazdırmama gibi bir durum var (ve yazarım be yazar, doğru yazarım dopru yazar vs) gına geldi bir telefon 3 sene de kullanıcısını tanıyamaz mı😬

• Herkese merhaba 7 Plus 32 Gb kullanmaktayım hafızadan yana şikayetçiyim 8 64’e geçilir mi sizce ?

• Nimotech kullanıcısına yanıt
    7 ve 8 süresi gecmis cihazlardır uzun yıllar kullanim için benzer fiyat aralığındaki se 2020 cihazını değerlendirmek faydanıza olacaktır

• maaart M kullanıcısına yanıt

hocam şuan se 2020lere pekte benzer fiyat önermiyolar uçmuşlar :)

• Nimotech kullanıcısına yanıt

üste çok fazla çıkmayacaksan geçilir bence

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Sıfırı zaten 6600 civarına bulunuyor 5000 bine ikinci elleri var bir çok yerde

• Kıymetli arkadaşlar cümleten selamünaleyküm şimdiden Miraç gecesi ve kandilimiz mübarek olsun hayırlara vesile olsun inşaALLAH

2018’in mayıs ayından beri iPhone 8 Plus kullanmaktayım ve sizlere üç şey danışmak istiyorum kıymetli vaktinizi ayırıp bana yardımcı olursanız mutluluk duyarım
    Telefonu ilk satın aldığımda ekran koruyucu olarak spigen 7&8plus için olan Ekran koruyucusunu almıştım genel olarak memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım elhamdülillah ama üzerinden baya zaman geçti için yeni bir şey taktırmak istiyorum iPhone sekiz Plus için en kaliteli ekran koruyucu hangisidir acaba yoksa aynı üründen sipariş mi geçeyim

Ben işletim sistemi olarak 12.3 Kullanmaktayım bundan sonra hiç güncelleme yapmaya cesaret edemedim sizce en son güncellemeyi yapayım mı benim için önemli olan batarya performansı yoksa bunuda kullanmaya devam edeyim mi

Üçüncü ve son olarak sesli klavye yani dikteyi kullanırken bazen algılamıyor bazen de yanlış yazıyor bazen konuşuyorum yazmıyor bunun bir çözümü var mıdır acaba bu sıkıntıyı nasıl aşabilirim

Şimdiden vakit ayırıp bana yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlara gönülden teşekkür ederim cümleten hayırlı akşamlar selamünaleyküm

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.