Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Apple zorlu , akasya ya da yeni açılan Bağdat vs. Pil değişimini aynı gün, randevu gününde yapıyor mu? Bir bilginiz var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • red mercury kullanıcısına yanıt
    İlk açıldığı günden ertesi gün gittim değişim yaptırdım Bağdatta 35dk sürdü.

• Hocam teşekkür ediyorum 👍🏻

• papadoc. kullanıcısına yanıt
    Telefonu iTunes takıp 14.8 den 15.1 e güncelle seçeceğiyle kurdum.üzerine kurdu.1-2 gün kullandım kasmalar fps düşmeleri bariz görülüyordu bende böyle olması normal değil diye düşünüp bu sefer telefonu yedek alıp dfu modda temiz kurulum yaptım. Yedeklerimi geri yükledim şuan yağ gibi bir sorun yok.güncellicek arkadaşlar telefondan veya bilgisayardan üzerine kurdurmasınlar sürümü. Temiz kurulum yapsınlar.

• Arkadaşlar;

iPhone 8 Beyaz 64 GB - Cihaz Türkiyeden alındı.

Batarya sağlığı %80

Ekranda çizik yok.

Kasa kenarlarında ufak nokta çizikler var.

Home tuşu çalışmıyor, başka çalışmayan donanımı yok.

Bu cihaz ikinci elde ne kadar eder sizce?

• TP-TP T kullanıcısına yanıt
    sarı siteye bakabilirsiniz

• Arkadaşlar 8 plus’ı hafta sonu pil değişimi için götüreceğim Apple’a.

Ekran koruyucuyu sökmeye gerek var mı?

• Arkadaşlar iPhone 8 kullanıyorum, cihazın arkasındaki camda kılıfa bağlı çok fazla leke var bunları temizlemenin bir yolu var mı? Islak mendil fayda etmedi, tiner ve pamukla temizlemeyi düşünüyorum sizin öneriniz var mı?

evet sökmeniz gerekiyor.siz sökmesenizde onlar söküyor

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt

3.5 yıl 8 plus kullandım 3-4 farklı silikon kılıf kullandım hiç öyle kalıcı bir leke olmadı, kılıfın desenleri camın üstüne çıkabiliyordu ama ıslak mendille geçiyordu.

Kullandığınız kılıf kaynaklı olarak kalıcı leke varsa bunları çıkartmanız zor, aman ha tiner v.s. kullanmayın çok daha fazla iz bırakır.

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam, götürürken çıkartayım ekrandan 👍🏻

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Falcon 530 internete yaz çıkaramayacağı leke olmaz %99 çıkarır telefoncuların kullandığı bir malzeme zaten

• Arkadaşlar Bağdat Apple ‘ da bugün 8 plus pili değiştirdim. 519 TL olmuş zam gelmiş. 2 saat içinde değiştirildi.

3 senede 844 şarj döngüsü yapmışım…

Cihazın her şeyi çalışır vaziyetteydi, yaptıkları testte vs de bir sorun çıkmadı…

Bu arada ekran koruyucuyu Sökmeden verdim. Onlarda çıkartmamışlar, verdiğim gibi teslim aldım… spigendi ve bulması artık zor gibi…

8 plus, bu fiyatlar ve şartlarda bir 3 sene daha gider sanırım…

Rahat Gider

1.3 günde bir kere şarj etmişsiniz, güzel bir kullanım olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 6 Aralık 2021; 8:17:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gerek yok

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Android tarafında 2,5 yıldır çok rahat kullanıyorlar. Qualcomm’un ultrason ile çalışan yerleşik ekran altı parmak izi sensörü ıslak, kremli veya terli ellerde bile çalışıyor.

• Arkadaşlar 8 PLUS telefonum var. Yeni telefon almak artık mümkün değil benim açımdan.

Telefonun ahizeden ses az geliyor, karşı tarafı duyamıyorum gürültülü ortamlarda. Bunun temizliği yapılarak düzeldiği söyleniyor. Ankara'da nerede güvenilir şekilde bu temizliği yaptırabilirim fikri olan var mı?

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt

Apple yetkili servisi olan Gürgençler'e götürebilirsiniz. Ankamall şubelerinde pil değişimi yaptırmıştım.

• Teşekkür ederim böyle bir firmadan haberim yoktu açıkçası iyi oldu benim için sağolun. Yakınımda mağazası da görünüyormuş gidip sorayım.

• 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.