Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8plus deseniz tamam da düz modelden çift kamera bile başlı başına bir avantaj

Şöyle örnek vereyim note 5 in kamerası ondan sonra çıkan s7edge den daha iyi çekim yapıyordu sebebi ise megapiksel avantajıydı bu donanımsal bir artı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuslatkral1907 V kullanıcısına yanıt
    8 de olmayıp 7 plus ta olan portre modu güzel bir şey. Tüm fotoğrafları portre çekmek istiyor insan.

• Ne yaptıysam şu 8 plusta 9-10 saat kullanım alamadım:/

• FirstClassGamer F kullanıcısına yanıt
    Evet küçük kılcal çizikler bende de var Space gray modelinde çok düşündüm göndermeyi ama sonuç almamız zor ben bi gün kılıfsız kullandım kesinlikle anahtar bozuk para yoktu fakat oldu 2 3 tane napalım artık nazar boncuğu olsun ama apple kınıyorum bu konuda

• Arabistan ve facetime olmayip kullanan ve facetime uygulanmasini indirme şansimiz var mi yok mu ayrica sadece facetime mi yok whsap veya mesengerde kamera calişiyomu.?

• Hasan1907basri H kullanıcısına yanıt
    yok hocam siz çok yanlış anlamışsınız ben paranoyak bir insanım birde o lanet kakao tozu bulaşınca aynı kahve tozu gibi kameram falan batmıştı temizledim elimle ama bir şey olmuşmudur diye işkilleniyorum araya kaçmıştı kameranın o çıkıntı kısmına temizledim elimle tırnağımla falanda bişey olmuşmudur. bilen arkadaş yazarsa sevinirim.
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ben sizin gibi mağazada incelem fırsatı pek bulamadım, kıyaslama videolarında iphone 8, 7 plus'dan daha iyi görünüyor göze sanki ondan dolayı böyle bir soru sordum
  • 8 plusın tek sevmediğim yanı fazla ağır geldi bana. 2 dakikalık konuşmada bile kolum ağrıyor. Yattığım yerde oyun oynayayım diyorum kolum uyuşuyor. Zayıf olmamdan kaynaklı da olabilir.
  • 7 plus ve 8 kullananlar foto kalitesi nasıl

• gokhan0607 G kullanıcısına yanıt
    Benimde 8+ ve iOS 11.1.1 bende olmuyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Çok doygun ya da canlı ekran gözü çok yoruyor hocam kesinlikle sizin dediğiniz gibi olmamalı. Telefonları çok kullanıyoruz sonuçta...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Daha iyi demedim daha yetenekli dedim çift kamera sayesinde 8 den daha fazla özelliğe sahip 8 in tek artısı videoda 4K 60 fps foto kalitesi olarak öyle çok bir fark yok yine lafımdayım ip7 plus almak 8den daha mantıklı ayrıca unuttum yazmayı pil konusundada 7 plus daha iyi ikisi arasında kaldıysan 7 Plus al kardeşim pişman olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

Space gray telefonda arkada kılıf olmasına rağmen ışık altında dikkatli bakınca kılcal 2 tane çizik gördüm normal bakmayla belli değil fakat ışıkta belli oluyor. Bu kadar hassas bir cam olduğunu bilmiyordum webtekno incelemesinde va anahtar diğer şeylerle çizememişlerdi. Çok ilginç. Kılıflı kullanıp arkasında kılcal çizik olan var mı ?

Up bilgilendirecek yok mu ? Kılıfı sadece telefonu silmek için çıkarıp yeniden taktım en uç yaptığım kılıfsızken bilgisayar masasının üstüne koymak silmek için gözlük bezi almak oldu. Çizilmesi çok tuhafıma gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Space gray telefonda arkada kılıf olmasına rağmen ışık altında dikkatli bakınca kılcal 2 tane çizik gördüm normal bakmayla belli değil fakat ışıkta belli oluyor. Bu kadar hassas bir cam olduğunu bilmiyordum webtekno incelemesinde va anahtar diğer şeylerle çizememişlerdi. Çok ilginç. Kılıflı kullanıp arkasında kılcal çizik olan var mı ?

Up bilgilendirecek yok mu ? Kılıfı sadece telefonu silmek için çıkarıp yeniden taktım en uç yaptığım kılıfsızken bilgisayar masasının üstüne koymak silmek için gözlük bezi almak oldu. Çizilmesi çok tuhafıma gitti

Bendede var space gray geçen yazdım apple ın orjinal kılıfını kullanmama rağmen oldu flaş tutunca belli oluyor kılcal deil cok ufak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 16 Ocak 2018; 2:27:18 >

• Telefona güncelleme yaptıktan sonra sıfırlamak gerekir mi ?

• Arkadaşlar selamlar, iPhone 8 plus ile aranıza katıldım, iPhone 5s den transfer ederken, iCloud yedekleme yaptı ama telefondaki resimleri aktarmadı daha doğrusu resimler önce geldi sonram gitti.
    Diğer telefonda iCloud kısmında resim güncellemesi açık, ne yapmam gerekir sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0607

Telefona güncelleme yaptıktan sonra sıfırlamak gerekir mi ?

Hayır hocam gerek yok. Güncelleyin ve kullanmaya devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

quote:

quote:

Bendede var space gray geçen yazdım apple ın orjinal kılıfını kullanmama rağmen oldu flaş tutunca belli oluyor kılcal deil cok ufak

Benimde ufak ışıkta belli oluyor fakat bir tanesi hafif uzun. Arkaya jelatin takmak lazım. Can sıkıcı bir durum

• Arabistan cihazlarda facetime yok peki mesenger ve whatsapda kamera calişiyomu.??? Ayrica apple storede facetime yüklemiyo mu..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 16 Ocak 2018; 13:56:49 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Facetime aktif edemezsiniz. Bende zamanında BAE cihazı kullandım Facetimesız .. Sıkıntı yok mesenger veya whatsapp'ta.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.