Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.369
Cevap
138
Favori
808.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 6s den 8 siyaha geçiş yaptım. Telefonun kutusunun üstündeki jelatine kadar benim açmama rağmen, ekran çerçevesi ve kasanın birleştiği 2-3 yerde boya atması var. Arka camda da bir adet çizik. Bunlar için apple store a götürmeyeceğim cihazı daha önce 5s im ve 6s im apple store da değişti ama gelen cihazlarda da hep bir sıkıntı meydana geldi pişman oldum. Şimdi kutudan çıkan cihazı tamamen büyük bir sorun olmadan 1 adet ölü piksel ya da kozmetik bir sorun için değiştirmeyeceğim. Naçizane tavsiyem budur. Vatan dan iphone 7 için olan lacivert silikon kılıf ve daha önce de 5 s ve 6s de kullandığım spigen neo hybrit modelini aldım. Fakat 8 de tuhaf olan bişey ön cama ne takarsam takayım kenarlardan halo effect denen hava boşluğu kalıyor üst ve sağ sol iki tarafta. Önce ucuz bir cam taktım 6s için aldığım yedeklerden onlardandır diye düşündüm sonra turkcell den daha kaliteli bir nano cam aldım onda da boşluk oldu, daha yeni buff aldım jeltin olmaz diye onda da boşluk oldu. Forumda incelediğimde bazı kullanıcılarında aynı sorunu yaşamış. Acaba ekrana tam oturan 3D ler hariç önereceğiniz bir cam veya jelatin var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İos da grup şeklinde görüntülü konuşabileceğimiz uygulama var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhngnl31

Merhaba arkadaşlar, 6s den 8 siyaha geçiş yaptım. Telefonun kutusunun üstündeki jelatine kadar benim açmama rağmen, ekran çerçevesi ve kasanın birleştiği 2-3 yerde boya atması var. Arka camda da bir adet çizik. Bunlar için apple store a götürmeyeceğim cihazı daha önce 5s im ve 6s im apple store da değişti ama gelen cihazlarda da hep bir sıkıntı meydana geldi pişman oldum. Şimdi kutudan çıkan cihazı tamamen büyük bir sorun olmadan 1 adet ölü piksel ya da kozmetik bir sorun için değiştirmeyeceğim. Naçizane tavsiyem budur. Vatan dan iphone 7 için olan lacivert silikon kılıf ve daha önce de 5 s ve 6s de kullandığım spigen neo hybrit modelini aldım. Fakat 8 de tuhaf olan bişey ön cama ne takarsam takayım kenarlardan halo effect denen hava boşluğu kalıyor üst ve sağ sol iki tarafta. Önce ucuz bir cam taktım 6s için aldığım yedeklerden onlardandır diye düşündüm sonra turkcell den daha kaliteli bir nano cam aldım onda da boşluk oldu, daha yeni buff aldım jeltin olmaz diye onda da boşluk oldu. Forumda incelediğimde bazı kullanıcılarında aynı sorunu yaşamış. Acaba ekrana tam oturan 3D ler hariç önereceğiniz bir cam veya jelatin var mı?

merhaba hocam 8 plus kullanıyorum cumartesi migros dan kampanya da olan 10 tl den 5 tl ye düşen şeffaf silikon kılıf ve ekran koruyucu aldım telefona her ikisi de cuk diye oturdu tavsiye ederim migroslar da var ürün ucuz diye dandik bir şey çıkar sandım ama çok memnunum.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Hocam üzgünüm bu sorun bendede oluyor arka tarafı cam olduğu için kılıf dokunduğuna leke oluyor. Arkasına koruyucu taktırdıktan sonra sıkıntı olmuyor da hocam zaten koruyucu taktıracaksanız arkasına kılıf almayın. Kenarlarından korumalı alın hocam.
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Hocam şunu da göz önünde bulundur. Plus kullandıktan sonra düzleri sana çok küçük gelmeye başlayacak.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta ben almıştım. Orada kendi bayisinden alınmadığı sürece bir çok telefonda ön kamera çalışıyor ses kayıdı yapıyor. Ben aramıştım apple yetkili servisini bana eğer kendi bayisinden alınırsa ön kameranın ses kayıt etmediğini söylemişlerdi. Ne kadar doğru bilemem ama benim telefonumda hepsi çalışıyor eXtra'dan aldım
  • FirstClassGamer F kullanıcısına yanıt
    hocam kameranın o arada ki boşluğa girdi ise kulak pamuğu ve fön makinesi ile bi silin büyük ihtimal geçecektir. Eğer olmaz ise ince kürdanın ucuna pamuk takıp temizleyin. Veya bunların hepsini boş verin gidin bir telefoncuya baktırın.
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    Hocam kıyasladıkları şey işletim sistemi değil. Kamera bakımından ve bir kaç teknik açısından karşılaştırıyorlar çünkü note 8 ve i8plus modeli ile aynı puana sahip
  • 1199hakan kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 saat 52 dakika aldım maximum 36 saate yakında bekleme hocam telefonu fazla yormayan genelde arka planda ki çoğu interneti iptal edip güç tasarruf modunda kullanırsanız değil 10 saat 12 saat bile alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPro HD

Hocam kıyasladıkları şey işletim sistemi değil. Kamera bakımından ve bir kaç teknik açısından karşılaştırıyorlar çünkü note 8 ve i8plus modeli ile aynı puana sahip

Onu anladım dostum doğru söylüyorsun ama birisi android kanadında çok iyi diğeri iOS tarafında çok iyi ikisi birbirinden farklı noktalarda iyi bence farklı işletim sistemlerindeki telefonların karşılaştırılması saçma 😁😁

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aradım Apple destek ile konuştum. Ön kamera ses kaydetmiyor dediler bana ama ne kadar doğru emin değilim tam bilen biri yardımcı olursa daha iyi yardımcı olabilir sanırım
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız bende o kısmı anlamıyorum
  • hakan3er H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim, 50 liralık 80 liralık ürünler kullandıkdan sonra 5 çok komik olur gerçekten eğer iz bırakmıyorsa bir deneyeceğim spigen glasslarında uyduğu yazıyor ama kaynak bulamadım bugün D&R da bir ürün gördüm oda camdı ama almadım sizin dediğinizi deneyeceğim tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Çok doygun ya da canlı ekran gözü çok yoruyor hocam kesinlikle sizin dediğiniz gibi olmamalı. Telefonları çok kullanıyoruz sonuçta...

Böyle savunma yapmak, fanboyluğa giriyor.

Bilgin olsun
  • bence ben takıntılıyım bişey yok telefonumda
  • FirstClassGamer F kullanıcısına yanıt
    hocam en kötü ihtimal yıkayın telefonu
  • oguzhngnl31 kullanıcısına yanıt
    Monofe.com dan 8 için cam koruyucular var memnun kalırsınız. Halo effect olayı kesinlikle yok ve dokunma hissiyatı orijinal camından daha iyi. Fiyat olarak biraz pahalı gelebilir ama genelde 2’li ve hatta 3’lü paket halinde satıyorlar. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Nasıl neyi savunmak fanboyluğa giriyor anlamadım. Siz fanboy denetçisi misiniz ? Fanboy kurallarını siz mi yazdınız ? Ben herkesin görüşlerine saygı duyuyorum ama benim fikrim bu şekilde dedim size ne bundan ? Benim olmayan ama benim sırtımdan para kazanan bir şirket için neden fanboyluk yapıyım ? Bir tane neden söyleyin mesela bana ne getirisi olacak o tarz bir yaklaşımın ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPro HD

Hocam üzgünüm bu sorun bendede oluyor arka tarafı cam olduğu için kılıf dokunduğuna leke oluyor. Arkasına koruyucu taktırdıktan sonra sıkıntı olmuyor da hocam zaten koruyucu taktıracaksanız arkasına kılıf almayın. Kenarlarından korumalı alın hocam.

Arkaya jelatin alıcam nerden alabilirim hiç bilmiyorum bulamadım da bir yerde. Jelatin alıp kılıf takmamayı düşündüm fakat ondada kameranın üstü ve arka kenar kısımlar korunmucak oralar çizilir diye üstüne kılıf takmayıda düşünüyorum.

Önerdiğiniz jelatin var mı veya nerde taktırabilirim

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Hocam arka taraf için her yerde bulabilirsiniz. Derdiniz kamera ve kenarlar ise sadece kenarlık kelepçesi alabilirsiniz. Kelepçelik her yerde bulunmuyor ama arka jelatin çoğu yerde var

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.