Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.369
Cevap
138
Favori
808.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son gunlerde gece biraktigim %80 sabah %18 dusmus sekilde oluyor eskiden gece hic sarz azalmazdi simdi geceden sabaha bitiyor son guncelleme ile sizde de boylemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı hb'den alıcaktım ama çok kişi sorun yaşamış korktum açıkçası , şimdi letgodan bakıyorum 3900 4000 arası 1 2 aylık temiz cihazlar var sizce alınırmı ? veyada sıfır almış adam turkcell veya vodafoneden açılmamış ambalajda satıyor 4200 falan istiyoarlar sizce ne yapayım ? sıfırı hb harici çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Nasıl neyi savunmak fanboyluğa giriyor anlamadım. Siz fanboy denetçisi misiniz ? Fanboy kurallarını siz mi yazdınız ? Ben herkesin görüşlerine saygı duyuyorum ama benim fikrim bu şekilde dedim size ne bundan ? Benim olmayan ama benim sırtımdan para kazanan bir şirket için neden fanboyluk yapıyım ? Bir tane neden söyleyin mesela bana ne getirisi olacak o tarz bir yaklaşımın ?

Ekranın doygun olmamasını marifetmiş gibi savunmak net olarak fanboyluktur.

İphone 8 plus ekranı Note 8 gibi renk veremiyorsa, teknoloji yoksunluğundandır. Note8 ekranında istersen doygunluğu azaltabilirsin. Bunun savunabilecek bir yanı yok.

Iphone 8 plus kullanıcısıyım fakat cihazın eksi artı yönlerinin farkındayım. Körü körüne savunmanın anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

arkadaşlar cihazı hb'den alıcaktım ama çok kişi sorun yaşamış korktum açıkçası , şimdi letgodan bakıyorum 3900 4000 arası 1 2 aylık temiz cihazlar var sizce alınırmı ? veyada sıfır almış adam turkcell veya vodafoneden açılmamış ambalajda satıyor 4200 falan istiyoarlar sizce ne yapayım ? sıfırı hb harici çok pahalı

Hb' den alıp sorun yaşayan 1 arkadaşım var fakat kuzenim de hb' den aldı. Sorun yaşamadı.

Şans işi
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi de niye saldırıyorsunuz anlamadım. Mesela ben gözlüğümde crizal prevencia cam kullanıyorum. Ekrandan gelen mavi ışığı süzüyor. Gözlerimi yormak istemiyorum. Note 5 kullandığım dönemde ekran modunu temelde kullanıyordum ama nedense yine gözüm yoruluyordu. Anlayacağınız ben sevmiyorum canlı ekran mümkün mertebe göz sağlığı için en uygun olanı hangisi ise o yapılmalı. Siz seversiniz sevmezsiniz benim fikrim bu yönde. Asıl siz fanboysunuz karşınızdaki insanı tanıyıp bilmeden sürekli suçlayıcı bir yaklaşım içindesiniz. Neyseki böyle birisi olmanız belki de büyük oranda sizin suçunuz değildir. Hep size bu şekilde yaklaşmışlar ki sizde böyle olmayı öğrenmişsiniz. İlla sizin bir fikriniz var doğru olacak veya herkes benim dediğime katılacak diye bir kaide yok. Mesela konu radyasyon dan açılsaydı yazardım. iPhone larda diğer rakiplerine göre sar değeri yüksek kimisi bu durumu önemser kimisi önemsemez ama herkesin fikrine katılmayabilirsin ama saygı çerçevesinde tartışabilir veya fikrini beyan edebilirsin. Neyse daha fazla konu uzamasın lütfen cevap benim herhangi gönderime yorum yapmayın. Sizinle muhattap olmak istemiyorum. İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• muhtemelen 5-6 yıl aynı telefonu kullanacam sorun yok o yüzden :D
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    işin donanım boyutunu geçtim, ben cüsseli bir insan değilim ufak sayılırım absürt durur mu plus ? Diğer sorum uzun vadeli kullanacam bundan dolayı hangisi beni üzer veya ikiside üzmez mi ?
  • Hong Kong dan aldığım iphone 8 in arkasında sadece İPHONE yazısı var semboller yok. Normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Hong Kong dan aldığım iphone 8 in arkasında sadece İPHONE yazısı var semboller yok. Normal mi?

İlk kez duydum böyle bir şey. Telefon çakma olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

arkadaşlar cihazı hb'den alıcaktım ama çok kişi sorun yaşamış korktum açıkçası , şimdi letgodan bakıyorum 3900 4000 arası 1 2 aylık temiz cihazlar var sizce alınırmı ? veyada sıfır almış adam turkcell veya vodafoneden açılmamış ambalajda satıyor 4200 falan istiyoarlar sizce ne yapayım ? sıfırı hb harici çok pahalı

Hb' den alıp sorun yaşayan 1 arkadaşım var fakat kuzenim de hb' den aldı. Sorun yaşamadı.

Şans işi

teşekkür ederim hocam ilginiz için verdik siparişi hb'den bakalım bu akşam gelecekmiş hızlı kargo ve express özelliği vardı inşallah gelir :)
  • Merhaba arkadaşlar..
    bende 8plus alarak aranıza katıldım.
    7plus kullanıyorken bir anda satıp buna geçtim ve ios 11 ile tanıştım.eski cihaz 10.3.3 tü:)
    şimdilik kucalıyorum ve cihaz 11.2.1 ile geldi ve güncelledim(öncesini bilmeyim diye ve son günlerdeki meltdow vs.için)
    yeni sürüm hoşuma gitti açıkçası ve niye şikayet ediliyor sürekli bakacağım artık.
    herkese cihazları ile mutlu olmaları dileklerimle iyi günler arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Hong Kong dan aldığım iphone 8 in arkasında sadece İPHONE yazısı var semboller yok. Normal mi?

Ben de Hong Kong'dan aldım, benimkinde de arkada yazı çizi yok.

Endişe etmeni gerektirecek bir durum yok yani, keyfine bak.
  • Halit G H kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 ve 8 plus hiç bir modelinde iPhone dışında bir şey yazmıyor. İçiniz rahat olsun

• Batarya nasıl... Günü çok rahat çıkarır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Plus modeli çıkarır. 8 i bilmiyorum

• Cevap için teşekkürler. 8 plus düşünüyorum bakalım.. TURKCELL'den cihaz alımı onaylansın alacam.. Batarya işine kafayı çok takdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Batarya nasıl... Günü çok rahat çıkarır mı?

Yaklaşık 20 gündür 8 plus kullanıyorum 2 gibi günde bir şarja takıyorum ekran süresi 9.30-11 saat arası değişiyor eski telefonum s7 edge ile her gün mutlaka takıyordum

• sinaaan S kullanıcısına yanıt
    İki günde 1 mi takıyorsunuz şarja? Eğer öyle ise süper

• Lene kullanıcısına yanıt
    bende 8 plus kullanıyorum yaklaşık 15 gündür.

yogun kullanımda yaklaşık 36 saat

normal kullanımda 48 saat çıkarıyor
  • Cihaza reset nasıl atıyoruz power ve ses kapama tusıyla basınca sos açılıyor değiştimi değiştiyse hangi tuşlara basıyoruz??

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.