Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotoğraf konusunda 7 plus daha mı iyi diyorsunuz ?
  • Evet bende merak ediyorum fotograf konusunu 8 mi 7 pkus mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuslatkral1907 V kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisinide kullanmış olarak kesinlikle 8 diyorum foto kalitesi olarak

• Ben düz 8 ve 7 plusu kastetmistim ne gibi farklar var

• Arkadaşlar mesajlarda yani telefonun mesajlar uygulamasında klavyenin 1 saniyelik falan geç açılma durumu oluyor bende bu durumu yaşayan varmı telefonum 8+ 11.2.2

• arkadaşlar 8 plus a1897 kodu mu almamız gerekiyor yurtdışından garanti için ?
    facetime olmasa garantide problem oluyormu ?
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Evet 1897 alman yeterli ama serviste problem yaşaticaklarini sanmiyorum cünkü alicagim cihaz da face timede yok olmamasi şüpelendiriyo nie yok diye ..

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Evet 1897 alman yeterli ama serviste problem yaşaticaklarini sanmiyorum cünkü alicagim cihaz da face timede yok olmamasi şüpelendiriyo nie yok diye ..

Hocam sana vereyim 8 plus gold. Temiz garantili cihaz 😄

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Bende 8 plus almayı düşünüyorum, vatan bilgisayarın internet sitesinde akşamları 22 den sabah 6 ya indiriminde 400 liraya yakın düşürüyorlar ordan almayı planlıyorum, dükkanlarına gittim sordum mağazada satılan ile aynı cihazlar dediler, üstelik en bilindik yerlerden biri vatan..
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    kesinlikle 7plus ip8 den daha yetenekli
  • Space gray telefonda arkada kılıf olmasına rağmen ışık altında dikkatli bakınca kılcal 2 tane çizik gördüm normal bakmayla belli değil fakat ışıkta belli oluyor. Bu kadar hassas bir cam olduğunu bilmiyordum webtekno incelemesinde va anahtar diğer şeylerle çizememişlerdi. Çok ilginç. Kılıflı kullanıp arkasında kılcal çizik olan var mı ?

• beyler bişey soracağım 8 plusumun kamerasına kakao tozu bulaştı aslında arkasına bulaştı ama kamerayada geldi elimle sildim lensin arasına girenleride sizce bir zarar gelmişmidir kamerama
  • Bu telefonu neden hep note8 ile karşılaştırıyorlar anlamıyorum biri iOS biri Android

• Beyler hicmi yok ya hepsiburadadan urun alipta memnun olan sabahtan beri elim gidip geliyir siparis ver butonuna :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Bu telefonu neden hep note8 ile karşılaştırıyorlar anlamıyorum biri iOS biri Android

Note 8'in tek artısı ekran kalitesi.

Iphone' ların lcd kalitesi yerlerde. Kullanıcıya ekran renk ayarı sunulmalı, renkler fazla cansız ve doygunluğu çok düşük.
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Peki video falan atar mısınız hocam kıyaslama ile ilgili
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Hocam ben karşılaştırmaları genelde mağazada yapıyorum ama şunu net olarak söyleyeyim plus modelliri düz modellerden her konuda avantajlı

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

kardeşim şu kısmı anlayamadım ''tam anlayamadım cünkü alicagim cihaz da face timede yok olmamasi şüpelendiriyo nie yok diye ..''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 15 Ocak 2018; 21:2:29 >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    öyle ama biri yeni nesil diğeri bir yıl öncenin ürünü
  • Cihazın volte özelliği sıkıntılı yaw.

Hard reset attığımda bi 10-15 dakika sıkıntısız çalışıyor. Sonrasında arama sırasında 3g' ye düşüyor. Tekrar hard reset attığımda yine düzeliyor.

Turkcell'den kaynaklı mı, telefondan kaynaklı mı çözemedim.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.