Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Doğrudur hocam güle güle kullanın ama iPhone 8 plus dan iPhone x e geçmem çünkü bana göre aradaki fiyat farkını verecek değişiklik yaratmıyor kullanımda. iPhone 8 plus da 11.1.1 sürümü ile kullanıyorum ne batarya derdim ne de takılma derdim var. Yağ gibi akarken cihaz başka cihaza geçmem. Bu konularda herkesin kendi fikri, bütçesi, zevki var o yüzden o cihaz ile mutluysanız en iyisi sizin için. Ben daha analitik ve rasyonel bakıyorum bu elektronik cihazlara ne karşılığında bana ne vadediyor gibi :) Bu dediğim para olarak algılanmasın çünkü çok rahat diğer cihazı da alabilirim ama çok şey vadetmeli o cihaz bana :))

Hocam şarj konusunda kullanım ve bekleme süresi ne kadar alıyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Silikon kılıfın içinde yarı mat yüzey kaplama yoksa direk telefonun kaplama camına yapışması normal.

Sizde ki silikon kılıfın arka cama yapışma izi.

Kılıfın dışıyla içi aynı madde olunca durum bu malesef.

Asıl tam tersi olması lazım. İçi dışı gibi olmamalı...

Birkaç kılıfçı gezin ve dediğim şekilde olan modelleri deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Hocam farkı umarım anlayabilirim. O an aldığım da denemek için taktığımda olmuyordu böyle bir şey sonra evde farkettim iş işten geçti tabi. Artık dikkat edicem, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 7 plus mı alınır, İphone 8 mi ? biri 2650-2750 diğeri 3000 tl yurt dışı sıfır.

Sizce hangisini almalıyım ?
  • Arkadaşlar, iphone 8 plus yurtiçi telefonum var. Uygulamalarda açılan reklamlar üste çarpıya basmama rağmen kapanmıyor. Uygulamadan ana ekrana dönüp tekrar uygulamaya girdiğimde kapanıyor. Bunun sebebi nedir? Neden böyle oluyor?

• Wiperagain kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamalarda tek tıklamada benim de kapanmıyor. İkinciye tıklamam gerekiyor. İkincide kapanıyor. Uygulama ile alakalı bir durum bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

İphone 7 plus mı alınır, İphone 8 mi ? biri 2650-2750 diğeri 3000 tl yurt dışı sıfır.

Sizce hangisini almalıyım ?

İ7Plus büyük ekran çift kamera, İ8küçük ekran tek kamera ama 7 plus yerine az daha ekleyip güncel i8Plus Alınır 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 14 Ocak 2018; 23:24:48 >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Taşıması zor olduğu icin ben 8 le yoluma devam etmiştim on cepte taşıyorsan benim gibi kesinlikle düzünü al plus kullanıp 8 e geçiş yapmış biri olarak söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coke019 -- 14 Ocak 2018; 23:49:2 >
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Link bulamadim telefoncular da arka ve ön jelatin sunix marka dersen göstericeklerdir ayrica googleye yazaraan görseller kisminda cikicaktir ne demek istedigimi görürsün kendi sitesinde cok var hangisiydi unuttum ama kullanişli faydali jelatin şuan 7 için kullaniyom ne cizilme oldu ne boya kalkmasi ön içinde jelatin var hem ön hem arkali ama ön için cam koruyucu taktim daha faydali araştir derim..

• kartalizma_26 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var hocam

• arkadaşlar 8 plus a1897 kodu mu almamız gerekiyor yurtdışından garanti için ?
    facetime olmasa garantide problem oluyormu ?
  • tncy18 kullanıcısına yanıt
    Değişen kullanıma göre 9-12 saat arası kullanım süresi alıyorum beklemeyi hatırlamıyorum açıkcası ilk başlarda hep takip ediyordum baktım şarj çok iyi gidiyor ondan sonra hiç bakma takip etme gereği duymadım

İkisi arasında iPhone 7 Plus alınır imkan varsa iPhone 8 plus daha iyi olur.

• Cool_psy kullanıcısına yanıt
    İmkan 8 plus için yok. Neden 7 plus hocam ?
  • coke019 C kullanıcısına yanıt
    Ben alışırım diye düşünüyorum fakat cüseli bir adam değilim plus'dan onun için korkmuyor değilim
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    i7 plus çift kamera fakat i8 daha iyi çekim yapıyor sanki hele birde videoda 4k 60 fps olayı çok iyi i8 için.

İ8 plus için param yok tabirini kullanıyorum bu aralar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Değişen kullanıma göre 9-12 saat arası kullanım süresi alıyorum beklemeyi hatırlamıyorum açıkcası ilk başlarda hep takip ediyordum baktım şarj çok iyi gidiyor ondan sonra hiç bakma takip etme gereği duymadım

Bende de 9 11 saat arası şarj gidiyor. Kullanımım aynı fakat diyelim birinde safari veya whatsapp gibi şeylerde çok takıldım. Pil sürem 10 saati geçiyor. Ama diyelim kamera veya facebook instagram twitter ağırlıklı kullanayım 9 saat görüyor hani her yaptığınız hareket resmen pil süresine yansıyor dikkatli kullanmadan 10 saati geçemiyorum.

• Arkadaşlar hepsiburada.com'dan sipariş verilir mi alıpta şikayetçi olan veya memnun şekilde kullanan varmı ? s plus sipariş etmeyi düşünüyorum bugün hızlı kargo seçeneği ile
  • Dubai den arabistandan 8 plus alip whatsap beya mesengerde kamera calişmama gibi problemi olan varmi almayi düşünüyorum facetime olmasada olur applestoreden yüklenmiyo sanirim..?

• arkadaşlar sizce nerden sipariş vereyim 8 plus ?
    bende 8 eşimde 7 Plus var bence 7 Plus almak daha mantıklı hem daha geniş ekran hemde fotoğraf konusunda daha yetenekli
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.