Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amerikadan veya avrupadan Iphone 7 getirme imkanı olan varsa bana pm atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

beyler spigen powerbank indirime girmiş de sizce xiaomi powerbank mı daha kaliteli spigen mi ?

http://www.spigen.com.tr/Spigen-Tasinabilir-Harici-Batarya-Sarj-Cihazi-10000-mAh,PR-1877.html

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-pm-telsarjxiaomi10000

Spigen candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dubai den iphone 7+ getirtmek istiyorum ama facetime yok diyolar. Her modelde yok mu veya hangi modeli alıp neye dikkat etmeliyim .

*Daha önceden sorulduysa şimdiden affola
  • quote:

Orijinalden alıntı: derartikel

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

beyler spigen powerbank indirime girmiş de sizce xiaomi powerbank mı daha kaliteli spigen mi ?

http://www.spigen.com.tr/Spigen-Tasinabilir-Harici-Batarya-Sarj-Cihazi-10000-mAh,PR-1877.html

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-pm-telsarjxiaomi10000

Spigen candır

herkesin iyi yaptığı bir iş vardır spigen powerbankda iyi mi ?

• table8 kullanıcısına yanıt
    enim sana attığımda kablosuz, bosuna 700-800 tl verme bu cihazda çok güzel senin için söylüyorum inan yoksa umrumda bile değil amazondan al mutlaka
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    Dubai cihazlarında Facetime kapalıdır.Dubai'ye abd den gelen cihazlarda facetime açık fakat onlarında tr de garantisi yok.
    Facetime için dubai'ye paralel ithalat cihaz getirenlerden alman gerekir.
  • Arkadaşlar, yandaki fiziksel tuştan sessize aldığımda makine titremiyor. Bunun ayarı nerede olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiTeRaVeN -- 23 Ekim 2016; 1:38:15 >
  • predatorry P kullanıcısına yanıt
    Tamamen şarj ettim, her gün telefonu kapatarak sabaha kadar şarj ediyorum
  • General. kullanıcısına yanıt
    Nasıl çözdünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukoli

Arkadaşlar daha yeni cihazı uyandırmaya çalıştım uyanmadı ama cihaz açık çünkü home butonuna bastıgımda titreşim oluyordu.Sadece home butonu çalışyordu, sonra reset attım cihaza acaba sorun varmıdır ios sürümü 10.0.3

Aynı sorun dün bende de oldu. Home butonunda tepki veriyor. Ancak ekran açılmıyordu. Kısa bir sürenin sonunda kendine geldi. Ama kesinlikle yazılımsal bir sorun. Çözülür umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiTeRaVeN -- 23 Ekim 2016; 1:44:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Dubai cihazlarında Facetime kapalıdır.Dubai'ye abd den gelen cihazlarda facetime açık fakat onlarında tr de garantisi yok.
    Facetime için dubai'ye paralel ithalat cihaz getirenlerden alman gerekir.

Onuda bulmak için baya uğraşmam lazım galiba hocam teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    ABD cihazı alırsan dikkat et TR'de garantisi olanlardan al Apple Store ile yarın görüş canlı destek ile Arabistan dakinin garantisi var mı bilmiyorum.
  • Ben de teslim aldım cihaz süper. Ancak simdeki kişileri aktar dediğimde ana menüye atıyordu beni galiba yazılımsal sıkıntı ben de elle girdim o kadar kişiyi.
  • Bu İstock ta gözüken stoklar doğru mu ? 10 gun içinde londra dan 7 plus aldırcam ama dünya nın hiçbiryerinde gözükmüyor telefon. 7 ler de gozukmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Bu İstock ta gözüken stoklar doğru mu ? 10 gun içinde londra dan 7 plus aldırcam ama dünya nın hiçbiryerinde gözükmüyor telefon. 7 ler de gozukmuyor

istocknow adresindeki stok bilgileri doğrudur. Ben oraya bakarak aldım telefonu.

• numb83 N kullanıcısına yanıt
    bulursan banada pm at
  • By_Rdv kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın yaptığı davranış respring olarak adlandırılıyor. Ağırlıklı olarak yazılımsal bir sorundan kaynaklansa da zaman zaman donanım hatalarından da cihaz bu davranışı gösterebilir. Cihazı recovery moduna alıp temiz bir iOS kurulumu yapın ya da yaptırın. Düzelmezse servise verin değişim çıkar garantiniz mevcutsa

• İsviçrenin gücü bu işte Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
  • WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde olacak
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar i7 için printer almayı dusunuyorum polaroid yada farklı bir marka ama bunu direkt telefondan bağlanıp cikarttiramiyormuyuz ?bilesiniz varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.