Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KadirZtp , cmbrbr , enesilhan-27 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 iOS )
50.427
Cevap
471
Favori
1.946.639
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    2128 Mesaj

Anladım hocam peki kılıf olarak ne önerirsiniz Apple kendi silikon kılıfı güzel gibi ancak 150 TL değer mi? Yoksa ebay Aliexpress ile ucuz yollu bişey alsak da olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mustafa1300 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mustafa1300

quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

quote:

Orijinalden alıntı: li10king

quote:

Orijinalden alıntı: li10king

Arkadaşlar benim 7 plus ta ana ekran tuşuna basarak menüye dönüşlerde çok ufak bi takılma oluyor. Siz de durum ne? 10.0.2 yüklü. Aynı versiyon 6s plus ta bu olay yok...

10.0.3 yükledim aynı sorun devam ediyor :( bi de bu yeni duvar kağıtları neden yok? ya da sadece bende mi yok?

Bendede aynı

5s var arkadaşta denedim onunki daha akıcı

Ya cidden böyle mi, telefonu aydında bulursam alacağım eski cihazdan nasıl performanssız çalışıyor benim aklım almıyor.

Yazılım ile düzeltilecek şeyler bunlar aklınızda varsa alın mükemmel bir telefon

Ayarlardan buyutec ve buyutme seceneklerini kapatin, sorun duzelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    729 Mesaj
    Arkadaşlar 3 gündür telefonu kullanıyorum fakat pildeki
    kullanım ve bekleme süresini telefonu kullanmaya başladığımdan beri göremiyorum
    Sorun ne olabilir telefon 7 plus 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrati4 -- 22 Ekim 2016; 21:43:24 >
    7+ 32gb sifir kutusunda Turkcell gumus gri. 3500tl cokmu istiyorum?

Arkadaşlar şimdide kullanılan 2 modem arasında %30 fark var deniliyor. 7plus 32 düşünüyorum fakat ilk önce depolama hız farkı şimdi ise bu kafamı karıştırdı.Telefon zaten 3800 tl koy her şeyi düzgün

|
    |

Aynı durumu yaşadım sebebini biliyorum.
    Bilgisayara bile bağlasan direkman pil bilgileri sıfırlanıyor.

|
    |
    ultrati4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar dock işine ne diyorsunuz? Bende belkin marka olanı aldım apple ın sitesinde satılan model. Ancak telefonu sürekli şarja takıp çıkarmak bataryasına zarar verir mi emin değilim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi:)

Arkadaşlar biliyorum daha önce soran olmuştur kusura bakmayın tekrar olacaksa da 6s ten 7 plusa geçiş yapılır mı ? Geçen arkadaşların düşünceleri neler pişmanlık yaşayan var mı ? Kamera özellikleri açısından özellikle istiyorum....

Ip7 yi tanimiyor.

|
    |

Ne olmuştu ben unuttum valla

|
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

iphone kullanmıyorum ama bataryalar aynı teknoloji :) kesinlikle zarar vermez lipo piller için tek zararlı şey aşırı sarj veya ℅0 yapmak

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    unicornek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Arkadaşlar biliyorum daha önce soran olmuştur kusura bakmayın tekrar olacaksa da 6s ten 7 plusa geçiş yapılır mı ? Geçen arkadaşların düşünceleri neler pişmanlık yaşayan var mı ? Kamera özellikleri açısından özellikle istiyorum....

Aldıgınız malı biraz kullanın ya. paranıza yazık. bu kadar da nefsinize yenik düşmeyin. Şimdi biri çıkar sanane para benim istediğim gibi harcarım der hayır öyle değil işte para ülkemizin parası harvurup harman savurma lüksümüz olmamalı.. Heleki abd nin bu yaptıklarını görüp abd ürünleri için asla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Gönlünce olsun Hocam umarım bulursun Jet Black iPhone, Jet Black Plus'a göre biraz daha kolay bulunur gibi geliyor ama yine de stok sorunu Apple'ın büyük eksikliği

|
    |
    LuxAeternaFB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Seyma hanım çok haklısınız. Ben kamera özellikleri daha üstün olduğu için özellikle optik zoom ve portre modu için düşünmüştüm. Zaten 6s ten 7 ye değil 7 plusa geçilir mi diye soruyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: seyma1972

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

32 gb kullanan var mı arkadaşlar içinizde? Bulunduğum şehirde 128 malesef yok 32 alsam yeter mi performans olarak günlük kullanımda fark var mı acaba?

Bana yetiyor telefon seri 7 plus benim artı 20 gb boş

|
    |

Orijinalden alıntı: FthK.

Yazık bence değmez ben kendim 3 sene Samsung kullandım Yen'i. Geçtim 7 plusa 7 Alman gereksiz

|
    |
    Vay be arkadas ne telefonmus , carsambadan beri istanbulda internet uzerinden stoklari takip ediyorum , acil telefon ihtiyacim var ondan lazim ama telefon stoklara girdigi gibi heryerde kisa surede insanlar tarafindan hucum edilerek hemen tukeniyor . Telefon 4200 TL mi yoksa 200 TL mi cidden anlayamadim yoksa bizim ulkenin asgari ucreti 4000 seviyesine geldide benim mi haberim yok ? :) . D&R ile oradaki calisan elemana telefonu sordum elimizde yok , elimize gelirsede sira var dedi gercekten ulkemizin durumu saka gibi . Bu kadar insanin bu telefona ihtiyaci olmasi gercekten imkansiz , bu kisiler kesin her sene telefon degistiren bagimli kisiler , bir de taksit olayi olsa ben olusacak talebi dusunemiyorum :) kotu olan biz gercekten telefon ihtiyaci olan kisilere oluyor . Devlet ne kadar gecirse az , bu fiyatlara ulke genelinde hicbir yerdr stok kalmiyorsa , demek ki devlet az bile gecirmis demek oluyor . Simdi burada bana soyle laf soyleyen olabilir o zaman sen neden almak istiyorsun diyenler , ben neden almak istiyorum cunku ben telefonu en az 3 sene kullanan biriyim , bundan dolayi alacagim zaman en guncel telefon ile daha uzun omurlu kullanmam lazim . Bu telefonu ben alinca bu telefonu bu ozelliklerle donanimsal bozulmaz ise 5 sene bile kullanirim . Herkes boyle bilincli kullanici olsa , telefonlar bu fiyatlara gelmezdi , taksit olayida olurdu ve halkimizda ihtiyaci olan herkes gonul rahatligiyla kendi parasiyla alabilirdi .

• Binbaşı
    1054 Mesaj

Zaten 7 değil 7 plus demiştim.

|
    |
    Bahsedilenler: Matherson
üniversite
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.