Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durumdayım 3.5 sene önce aldığım iphone 5 artık miadını doldurdu, şarj ederken vs. kendi kendine kapanıp açılıyor sürekl bu durum bazen saatler sürüyor. Yaz başı batarya değiştirdim 7ye kadar idare etsin diye değişen pek bir şey olmadı. 7 çıkınca alayım dedim o da stokta yok kör topal telefonla bekliyorum hala Ben de 7 plus 128 alıp bi 4 sene de kullanmayı düşünüyorum genelde son çıkanı alıp uzun soluklu kullananlardanım ama tabi her sene telefon değiştirene de bi şey diyemeyiz, herkesin kendi seçimi :)

Kasım başı gibi 2.parti gelecek diyorlar, o zaman bulur da alırız umarım biz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Arkadaşlar biliyorum daha önce soran olmuştur kusura bakmayın tekrar olacaksa da 6s ten 7 plusa geçiş yapılır mı ? Geçen arkadaşların düşünceleri neler pişmanlık yaşayan var mı ? Kamera özellikleri açısından özellikle istiyorum....

ya sana verilen cevaplara cidden anlam bulamadim. Adam belki parasini biriktirmis bu telefonu bekliyor, belki alacak 2 yil kullanacak, belki seneye s serisini almak istemiycek 8e kadar beklemek istemiycek.Kararini vermis yani sonuc olarak gelip buraya soru soruyor birakin para muhabbetini artik.yok israfmis yok boyleymis vs vs.

Kardesim ben 6s ten 7ye gectim benim mantigim tamamen 7s ciksa ayni tasarim olacak simdiden aliyim 2 yil kullaniyim modundaydim.
    Hic begenmeyip iade edip 7 plusa gectim. ilk kez plus kullaniyorum eger boyutu sorun degilse , 6s ne kadar iyi bi cihaz olsada plus bir farkli.
    İlk basta batarya diyebilirim kesinlikle, yani bitmiyor bi turlu. 6s te her gun aksami cikaramamaktan bikmistim.
    Hoparloru efsane olmus 6s e kiyasla cok daha net ve seviyesi yuksek, on kamerada bence ciddi bi fark var. Home butonu zaten anlatilmaz yasanir :) cok cok iyi olmus .

kisacasi boyle bir suru artisini sayarim. tek sikintisi buyuklugu eger dert etmezsen bekleme hemen al.
    ben alisamadim bu buyukluge 7 ye mi gecsem diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ultrati4 U kullanıcısına yanıt
    Bendede oldu, 128gb iPhone 7.

• Bings kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Beni de düşündüren büyüklüğü zaten. Kamera özellikleri de çok iyi sanırım. Taşıma anamında sıkıntı yok el çantası taşıyorum ancak kullanımda zorlar mı bilmiyorum....Diğer taraftan paylaşılan fotoğraflar özellikle portre fotoğraflar insanın aklını çeliyor...

• Arkadaşlar daha yeni cihazı uyandırmaya çalıştım uyanmadı ama cihaz açık çünkü home butonuna bastıgımda titreşim oluyordu.Sadece home butonu çalışyordu, sonra reset attım cihaza acaba sorun varmıdır ios sürümü 10.0.3

• 1haftadır kullanıyorum hep aynı değerler(sürekli 4g)ne eksi ne artı bu arada en son güncelleme yüklenirmi?? Şarjın hızlı gittiği dogrumu bekliyim mi?
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Ekim 2016; 23:19:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyüklük gözün alışmasıyla alakalı bir şey tamamen.

• Merhabalar bugün amerikadan telefon getirdim. Turkcell sim kartını taktığımda geçersiz sim uyarısı veriyor ve telefon etkinleştirmek için kartı taktığımda iphone etkinleştirmek için pin kilidi olmayan geçerli bir sim takın uyarısı veriyor ve telefon unlock olarak alındı bunun için ne yapmam nasıl bir yol izleme lazım yardımcı olur musunuz?
  • Yükle gitsin, herkesde farkli ben 11 saate yakin sure aldim ondan once aktif kullanirsam 3G/LTE 8-9 saat arasi ortalama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 7 lanetli bir sürüm almayın yarın patlamaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: captanblackk

Merhabalar bugün amerikadan telefon getirdim. Turkcell sim kartını taktığımda geçersiz sim uyarısı veriyor ve telefon etkinleştirmek için kartı taktığımda iphone etkinleştirmek için pin kilidi olmayan geçerli bir sim takın uyarısı veriyor ve telefon unlock olarak alındı bunun için ne yapmam nasıl bir yol izleme lazım yardımcı olur musunuz?

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-32271

• Arkadaşlar yeni AirPods ekim sonu gibi Türkiye'de satışa çıkacakmış, sizce alayım mı? O paraya değer mi?
  • Iconic kullanıcısına yanıt
    Cihazların yayın sistemi farklıymış o yüzden öyle yapıyorlar.Bence doğru mu yanlışmı bilemem fakat cihazların sistemleri farklı oldugu için müdehale edemiyorlar. Belli cihaz kodları olanlara yardımcı oluyorlar 1 senelik.

• Giansello G kullanıcısına yanıt
    Bence almayın Bu ürün daha iyi ve daha uygun fiyatlı

https://www.amazon.com/gp/product/B00LGIVM52/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: captanblackk

Merhabalar bugün amerikadan telefon getirdim. Turkcell sim kartını taktığımda geçersiz sim uyarısı veriyor ve telefon etkinleştirmek için kartı taktığımda iphone etkinleştirmek için pin kilidi olmayan geçerli bir sim takın uyarısı veriyor ve telefon unlock olarak alındı bunun için ne yapmam nasıl bir yol izleme lazım yardımcı olur musunuz?

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-32271

Onu denedim ama olmuyor ya, kafayı yiycem..

• quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Bence almayın Bu ürün daha iyi ve daha uygun fiyatlı

https://www.amazon.com/gp/product/B00LGIVM52/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Kablolu ama kablosuz hımm :d

• seyma1972 S kullanıcısına yanıt
    6s ten 7plusa bence de geçilmez ama şöyle yazmayı bir bırakın artık Allah aşkına ya bir de şu şekilde yazıyorsunuz burada benim gibi ekonomi okuyan kaç kişi vardır kim bilir şunlar komik ülkemizin parası nasıl saçılmış oluyor ya esas böyle bir hamle yapmasına en çok yönetenleri mutlu ediyordur ellerini ovuşturuyorlardır zira aldığı ürünün yarısından fazlası vergi vergi bir ürünün yarısından fazlası vergi ne demek kısmını size bakıyorum düşünün bulun iyi forumlar.
  • Arkadaşlar büyük bi sorunum var benim galiba bazen telefonun kamerasını açıyorum cihaz ile fotoğraf çekeceğim tam tuşa basıyorum ancak telefon çok hızlı bi şekilde yeniden başlamış gibi oluyor ve fotoğrafı çekmiyor o an az önce Snapchat e girdim biliyorsunuz direk kamera açılıyor onda kamera açıldı tam hop cihaz kendini resetler gibi siyah ekran verdi ve resetledi çok hızlı bi şekilde oluyor bu olay cihazda donanımsal bi sorun mu var acaba sizde hiç oldu mu böyle bi olay kafayı yiyeceğim arada olup duruyor bana cihaz 7 plus 128gb

• amerikadan veya avrupadan Iphone 7 getirme imkanı olan varsa bana pm atabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.