Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yooo hiçbir şeyi kısmadım sadece %20 den sonra düşük güç modunda kullandım o kadar. Bluetooth açık ve Apple Watch a hep bağlı veri ağı açık ve wifi açık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

Kolay gelsin forum ahalisi :)

7+ ile 8 arasinda kaldim. Bataryası ve ekranıyla plus cezbediyor ama 8in yeni model ve 64gb olması da kafamı karıştırdırdı. Sizce ne yapmalı ?

Bu arada imzada 6s yazıyor sanırım güncellemeyi unutmuşum şuan s4 var :)
    Aynı ikilemde kaldım ama benim için belirleyici etkenler şunlar oldu,

1- çift kamera.

2- Plus olması.

3- batarya daha büyük.

Bunları göz önüne alarak tercihimi 7 Plustan yana kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.

Tahmini 2 yıl kullanma süresi gözüküyor benim için. Yeni model farkını yaşar mıyım sizce (2 yıl boyunca) 7+ ile 8 için ? Mesela 7+ kasarken 8in hızlı olması gibi

Bir de plus olması güzel birşey ama taşırken çok zorluk çıkartıyor mu?

2 yıl önce 6 plus kullanmıştım kısa süre. Baya ısınmıştım

6s den sonra iphone 7 kullandım 3 ay civarında. Bataryası 2-2.5 gün gidiyordu. Plus olursa 3 gün gider heralde :)

İşin şakası bir yana 8 almadığınız için pişmanlığınız var mı içinizde ? 'Ah ulan iphone 8 alsaydım ... yönleri daha iyiydi sanki' dediğiniz oldu mu?

Azımsanacak para değil hocam başınızı ağrıtmış olabilirim kusuruma bakmayin.

Hayırlı Ramazanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

Anladım hocam.

Tahmini 2 yıl kullanma süresi gözüküyor benim için. Yeni model farkını yaşar mıyım sizce (2 yıl boyunca) 7+ ile 8 için ? Mesela 7+ kasarken 8in hızlı olması gibi

Bir de plus olması güzel birşey ama taşırken çok zorluk çıkartıyor mu?

2 yıl önce 6 plus kullanmıştım kısa süre. Baya ısınmıştım

6s den sonra iphone 7 kullandım 3 ay civarında. Bataryası 2-2.5 gün gidiyordu. Plus olursa 3 gün gider heralde :)

İşin şakası bir yana 8 almadığınız için pişmanlığınız var mı içinizde ? 'Ah ulan iphone 8 alsaydım ... yönleri daha iyiydi sanki' dediğiniz oldu mu?

Azımsanacak para değil hocam başınızı ağrıtmış olabilirim kusuruma bakmayin.

Hayırlı Ramazanlar.
    Merhaba,

Forum Yardımlaşmak içindir seve seve yardımcı olurum.

Benim için kamera da bokeh efekti vermesi öncelik oldu.

8 de olmadığı için eleme yaptım.

Bende genelde küçük telefon kullandım bu biraz büyük geliyor ama uzun süre mesajlaşmada elim ağrıyor 😂

Ama birşey okurken ya da izlerken güzel oluyor.

Sadece keşke 8 plus alsaydım dedim ama arada fark çok olunca 7 plus İdeal diye düşünüyorum.

Kamera ve pil öncelik ise ben olsam 7 plus alırdım ki zaten araştırma yaptıysanız 7 plus ile 8 arasında kalanlar direkt 7 plus alıyor.

Güncelleme konusundan ise ; aynı güncellemeyi alır ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali, ben kutudan nasıl çıktıysa öyle kullanacağım.

• Şuan piyasadaki güncel üst model telefonlar arasında kamera konusunda en geride kalan marka resmen iphone,teknolojik ve kamera özellikleri bakımından çağdışı durumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 27 Mayıs 2018; 0:7:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar konu iPhone konusu ama tarafsız olmanızı rica ederek tavsiye isteyeceğim sizden. Telefon alma arefesindeyim iPhone 7 32 gb ile honor 10 Veya mate 10 almak arasında kaldım. Şunu söyleyeyim plus zaten bütceme göre fazla geliyor ve büyük telefon sevmeyen birisiyim 5.5 i geçmesi benim için pek de iyi değil. Ancak honor 10 özellik olarak beni cezbediyor mate 10 da kamera olarak çekici baya. Şu an mi5 kullanıyorum ve Android konusunda bir bıkkınlığım da yok değil. Mi 5 2 sene öncenin amiral gemisi biliyorsunuz ancak güncelleme ile her hafta başka yerini bozuyorlar, hiç kasmaması gereken yerde kasıyor falan 2 senede telefonu çöpe çeviriyorlar bu markalar. Huaweinin de akıbetinin aynı olmasından korkuyorum çünkü her 1.5-2 yılda bir telefon değiştirmek hele şu pahalılıkta zor. İPhone da bu bizim yaşadığımız sorunların bir çoğunun yaşanmadığını gördüm. Sizce kamera konusunda beni üzer mi ip7? Veya teknik konuda geride kalır mıyız? Aynı yere çıkacaksa akıbetimiz honor alıp geçeyim bari kamera falan coşturur.

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera olarak mate 10 7 yi çarpar malum leica lens var.

Ama ben olsam garanti faktörünü dikkate alırdım.

Mate 10 düşündüm almayı ama Delta garantili olduğu için vazgeçtim çok sıkıntılı bir servis.

Honor 10 kamerası ve diğer özellikleri ile yine çarpar 7 yi.

Eğer Honor10 garantisine Huawei bakıyor ise direkt onu al.

• Arkadaşlar iphone 7 alalı 4 gün oldu normalde iphone u işlem yapmazken pilinin çok stabil oluşuyla bilirim arkadaşlarımdada öyle ancak gece 83te bıraktım 75e inmişti sabah pilim. Yoksa normal gün içinde pil süper 5.5 saat ekran süresi alıyorum. Cihazı mediamarkttan aldım swap cihaz olma ihtimali yoktur değil mi? İos11.3le çıktı kutudan.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Arkadaşlar konu iPhone konusu ama tarafsız olmanızı rica ederek tavsiye isteyeceğim sizden. Telefon alma arefesindeyim iPhone 7 32 gb ile honor 10 Veya mate 10 almak arasında kaldım. Şunu söyleyeyim plus zaten bütceme göre fazla geliyor ve büyük telefon sevmeyen birisiyim 5.5 i geçmesi benim için pek de iyi değil. Ancak honor 10 özellik olarak beni cezbediyor mate 10 da kamera olarak çekici baya. Şu an mi5 kullanıyorum ve Android konusunda bir bıkkınlığım da yok değil. Mi 5 2 sene öncenin amiral gemisi biliyorsunuz ancak güncelleme ile her hafta başka yerini bozuyorlar, hiç kasmaması gereken yerde kasıyor falan 2 senede telefonu çöpe çeviriyorlar bu markalar. Huaweinin de akıbetinin aynı olmasından korkuyorum çünkü her 1.5-2 yılda bir telefon değiştirmek hele şu pahalılıkta zor. İPhone da bu bizim yaşadığımız sorunların bir çoğunun yaşanmadığını gördüm. Sizce kamera konusunda beni üzer mi ip7? Veya teknik konuda geride kalır mıyız? Aynı yere çıkacaksa akıbetimiz honor alıp geçeyim bari kamera falan coşturur.
    "Mi 5 2 sene öncenin amiral gemisi biliyorsunuz ancak güncelleme ile her hafta başka yerini bozuyorlar, hiç kasmaması gereken yerde kasıyor falan 2 senede telefonu çöpe çeviriyorlar bu markalar."

bu olayı yapanın en basında apple var birde iphonelarda sürüm düşürme gibi bi olayda yok,
    madem mi5de yeni versiyondan memnun değilsiniz, indirin istediginiz sürümü 5dkda romu flashlayın, olsun bitsin.

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Hocam Honor Türkiye fiyatını açıklarsa göreceğiz de ne olacağını daha açıklamadılar ama garanti Türkiye garantisi olursa Huawei bakacak tabi o yönden büyük bir artı.

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke dediğiniz gibi olsa flash atsanız da telefonu baştan tekrar kurmak zorundasınız o bir kere büyük dert zaten ayrıca her sürüm de başka bir yer sorunlu sürekli flash atabilirim diyorsanız neyse de baydı artık bu iş stabil sürümler bile sıkıntılı kuruyorum 1 ay kullanıyorum çileden çıkıyorum başka bir tane kuruyorum 1 ay sonra yine aynı. Kuracak rom olmadıktan sonra. Flash atmışsın ne atmamışsın ne

• btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 2 kez dediğiniz sorunu yaşadım. Telefonu hiçbir şekilde kullanmadığım halde kullanım süresine 6-7 saat yazıyordu. Benim tahminim arkaplanda bir uygulama açık kalıyor ama emin değilim. Bunu önlemek için tek çözüm telefonu kapatıp açmak.

• Nirvanan kullanıcısına yanıt
    Ekran süremle ilgili bir sorun yok tek sıkıntım gece açık bıraktığımda sabaha 7 8 şarjımın gidiyor oluşu olmadı artık kapatarak uyurum

• arkadaşlar aşağıda sitedeki ürünleri kullanan var mı acaba

https://www.papscover.com/
  • btrvysl B kullanıcısına yanıt
    2 3 gunde bir hard reset atip telefonu açın

• Iphone 7 hala 10.3.3 kullanıyorum sizce son sürüme güncellemeli miyim? Taviyenize göre akşama karar verip güncelleyebilirim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba bir arkadaşım kulaklık alacak malum giriş farklı olduğu için seçenekler kısıtlı neler önerirsiniz, Baseus markası nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Arkadaşlar konu iPhone konusu ama tarafsız olmanızı rica ederek tavsiye isteyeceğim sizden. Telefon alma arefesindeyim iPhone 7 32 gb ile honor 10 Veya mate 10 almak arasında kaldım. Şunu söyleyeyim plus zaten bütceme göre fazla geliyor ve büyük telefon sevmeyen birisiyim 5.5 i geçmesi benim için pek de iyi değil. Ancak honor 10 özellik olarak beni cezbediyor mate 10 da kamera olarak çekici baya. Şu an mi5 kullanıyorum ve Android konusunda bir bıkkınlığım da yok değil. Mi 5 2 sene öncenin amiral gemisi biliyorsunuz ancak güncelleme ile her hafta başka yerini bozuyorlar, hiç kasmaması gereken yerde kasıyor falan 2 senede telefonu çöpe çeviriyorlar bu markalar. Huaweinin de akıbetinin aynı olmasından korkuyorum çünkü her 1.5-2 yılda bir telefon değiştirmek hele şu pahalılıkta zor. İPhone da bu bizim yaşadığımız sorunların bir çoğunun yaşanmadığını gördüm. Sizce kamera konusunda beni üzer mi ip7? Veya teknik konuda geride kalır mıyız? Aynı yere çıkacaksa akıbetimiz honor alıp geçeyim bari kamera falan coşturur.
    biri android biri ios birader neyini karşılaştıralım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Beyler merhaba bir arkadaşım kulaklık alacak malum giriş farklı olduğu için seçenekler kısıtlı neler önerirsiniz, Baseus markası nasıldır?
    Dönüştürücü ile kullanır sıkıntı yok. Ben sennheiser momentum in-ear kullanıyorum memnunum.
  • Dönüştürücü istemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.