Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zorla cevap verdirmiyoruz birader telefondan ne kadar anladığın cevaptan belli zaten sen cevap vermesen de olur yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Ne aradığına bağlı.
    Şu konuda ben neden iPhone geçtim ayrıntılı anlattım ve mukayese ettim.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=132663809

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Zorla cevap verdirmiyoruz birader telefondan ne kadar anladığın cevaptan belli zaten sen cevap vermesen de olur yani
    sorunun saçmalığı karşısında bu cevabı hakettin çünkü. ios kullanan adam romdur yazılımdır uğraşmaz. alır ve kullanır kafası rahattır. bir sorun yaşadığında çözüleceğini bilir. en önemli fark budur. sen bu kafayla android al bence ios yaramaz sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 27 Mayıs 2018; 23:13:18 >
  • quote:

Hocam keşke dediğiniz gibi olsa flash atsanız da telefonu baştan tekrar kurmak zorundasınız o bir kere büyük dert zaten ayrıca her sürüm de başka bir yer sorunlu sürekli flash atabilirim diyorsanız neyse de baydı artık bu iş stabil sürümler bile sıkıntılı kuruyorum 1 ay kullanıyorum çileden çıkıyorum başka bir tane kuruyorum 1 ay sonra yine aynı. Kuracak rom olmadıktan sonra. Flash atmışsın ne atmamışsın ne
    Benim 2. Telefonum mi5

Rom dediğim customrom değil hocam, offical rom ancak eski sürümleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Dönüştürücü istemiyor.
    Dönüştürücü istemiyorsa bu modeli almasın daha iyi. lightning uçlu modeller hem pahalı hem de telefon haricinde kullanamaz. Çok diretiyorsa bluetooth kulaklık alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yurtdışı cihazların garantisi yok ülkemizde

Bende ip 7 telefonumu Amerika’dan aldım. TR de kaydını yaptım. Yaklaşık 18 aydır kullanıyorum. 3. yada 4. ayında şarj kablosu temassızlık yapmaya başladı. Garantiden yenisini verdiler. 1 yıl uluslararası garanti kapsamında. Garanti de Amerika’dan ürünün alındığı tarihten başlamıştı apple sisteminde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar whatsapptan bildirim gelmiyor bazen bütün ayarlarım açık olduğu halde sizde de durum böyle mi?

• Boş yapma kardeşim hadi ya bi sen anlıyorsun zaten bu işlerden bu kadar adam boşuna YouTube a onlarca test falan koyup is ile Android telefon kıyaslaması yapıyor. Bi akıllı sen kaldın zaten. Sizin gibi fanboylar yüzünden kimseye soru da soramaz oldu millet. Yok alanın kafası rahatmış yok çözüleceğini bilirmiş bilmem ne. Zaten android kullanan da gece yatamıyordu bu telefon niye böyle diye değil mi? Şurda bi kıyaslama yapın dedik dünyayı kurtarın demedik, anında fanboy devreye girdi ya.

• quote:

Boş yapma kardeşim hadi ya bi sen anlıyorsun zaten bu işlerden bu kadar adam boşuna YouTube a onlarca test falan koyup is ile Android telefon kıyaslaması yapıyor. Bi akıllı sen kaldın zaten. Sizin gibi fanboylar yüzünden kimseye soru da soramaz oldu millet. Yok alanın kafası rahatmış yok çözüleceğini bilirmiş bilmem ne. Zaten android kullanan da gece yatamıyordu bu telefon niye böyle diye değil mi? Şurda bi kıyaslama yapın dedik dünyayı kurtarın demedik, anında fanboy devreye girdi ya.
    kıyaslama istedin yaptık işte. Senin derdin iOS i kötüleyecek bir cevap almak. Kusura bakma da onca soruna rağmen android iOS in yanına bile yaklaşamaz. Hadi güle güle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 28 Mayıs 2018; 8:28:45 >
  • quote:

Boş yapma kardeşim hadi ya bi sen anlıyorsun zaten bu işlerden bu kadar adam boşuna YouTube a onlarca test falan koyup is ile Android telefon kıyaslaması yapıyor. Bi akıllı sen kaldın zaten. Sizin gibi fanboylar yüzünden kimseye soru da soramaz oldu millet. Yok alanın kafası rahatmış yok çözüleceğini bilirmiş bilmem ne. Zaten android kullanan da gece yatamıyordu bu telefon niye böyle diye değil mi? Şurda bi kıyaslama yapın dedik dünyayı kurtarın demedik, anında fanboy devreye girdi ya.
    sakın iphone 7 alma sakın ha
    kesinlikle honor al.
    ben aldım paramla rezil oldum. iphone 7 çok ama çok inanılmaz yavaş. onu kullanacağıma nokia 3310 alırım. daha iyi. :D :D

sen iphone 7 yi android cihazla nasıl kıyaslıyorsun ? :D iphone 7 nin kamerası kötü mü ? :D
    hiç bir telefonun kamerası DSLR kamera kadar performans bekleme !

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    dostum sen zaten yazılıma veriyorsun ha illa alıcam diyosan android al ama o beğenilmeyen iphonedaki yazılıma hala zerre yetişilemiyor iphonelar 2gb ram ile gayet güzel çalışırken android cihazlar 6gb ram ile anca yetişiyor zaten buraya yazman yerine daha ayrı konu başlığı açman daha mantıklı olur daha sağlıklı cevaplar bulabilirsin
  • Selamlar ,

Yaklaşık 3 haftadır iPhone 7 kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var. Telefon Wi-Fi ile internet tıkır tıkır çalışırken , 4G'e geçtiğim zaman facebook ve instagram çalışmıyo , yani haber akışı güncellenmiyor.Diğer uygulamalarda bir problem olmuyor 4G'de iken ama FB ile instagram tamamen bitik. Speedtestte ölçtüm 4G hızı 40 mps çıkıyo.Telefonu açıp kapadım , uygulama sildim yükledim , hücresel ağı sıfırladım , ne yaptıysam olmadı.Herhangi bir fikri olan var mı bu konuyla ilgili ?

Not : IOS ve uygulamalar hepsi güncel , güncellemeleri tamam.
  • sellami86 kullanıcısına yanıt
    Hattınız ne?

Geçen gün benim de başıma geldi operatörü arayıp güncelleme yaptırınca düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hat türk telekom
  • iPeople kullanıcısına yanıt
    İphone kamera kötü değil çağın gerisinde kaldı,mesela selfi yapıcam diyorsun 3 kişi sığmaz kameraya diğer yeni telefonların hepsi 6,7 kişiyle bile rahatça selfi çekersin ve ön kamerayla bile portre modu çekiliyor aynı zamanda bir çok yeni telefon artık kamerası daha iyi

• Arkadaşlar iPhone 7 de whatsaptan mesaj gelince sadece mesaj geldi olarak görünüyor yollayanın adı yazmıyo düne kadar böye değildi bugun boyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İphone kamera kötü değil çağın gerisinde kaldı,mesela selfi yapıcam diyorsun 3 kişi sığmaz kameraya diğer yeni telefonların hepsi 6,7 kişiyle bile rahatça selfi çekersin ve ön kamerayla bile portre modu çekiliyor aynı zamanda bir çok yeni telefon artık kamerası daha iyi
    Mesaj bildirim ses seviyesi bile ayarlanmiyor daha, kamerayi geçtik...

• frosty9 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 10 surumundeyim. Pil konusu benim icin onemli kimisi diyor gec kimisi diyor gecme ne yapsam bilemedim?

• frosty9 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Cevabiniz icin tesekkur ederim.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Zaten iphone 9'da istediğim gibi olmazsa androide geçiş yolu gözükür.

• 
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.