Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yurtdışı cihazların garantisi yok ülkemizde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturk82

İnternetten alinan cihazlar icin 14 kosulsuz iade hakkiniz var. vatan dan laptop aldim problemli cikti 2 gün sonra goturdum bana yok servise gondericez bakilacak falan dediler, sifir alip sorunlu çıkan cihazı niye servise göndereyim degistirin bunu dedim olmaz dediler kardeşim 14 gün kosulsuz iade hakkim yok mu dedim onu kullanmak istiyorum beyefendi internet satislarinda bu hakkiniz var siz magazadan satin almissiniz dediler :) nys ben bunu degistirmezsen gitmem, ya cihazi alin parami verin yada ayni cihazdan baska verin dedim bu seferlik yardimci olalim deyip degisim yaptilar. Yani hocam bunlar nasil islerine gelirse oyle davraniyorlar.
    Dostum çok teşekkür ederim ama maalesef olmuyor kabul etmiyorlar.Bu senin dediklerin telefon olayı sözkonusu olunca kabul etmiyorlar sim kart takılıp tlf etkinleştirildiği için.Tv laptop veya başka birşey olunca kabul ediyorlar.Ben n11 den aldım ama hepsiburada vatan media markt teknosa her nereden alırsan al ister mağazasından ister internet sitesinden kabum etmiyorlar.Hem bu mağazalarla direk görüştüm hemde internette araştırdım hepsi bu şekilde davranıyor.Para iadesi veya sıfırıyla değişim için servisten rapor istiyorlar.Ben n11 den aldığım mağazayla görüştüm servisten aynı şekilde rapor istiyor.Son bir seçenek var oda tüketici hakem heyeti veya mahkemesi,oda uzun iş başvurı tlfnu bilirkişinin incelemesi.Ben telefonu servise bir göstereceğim iade değişim raporu için kesinlikle işlem kabul etmeyeceğim sadece baksınlar rapor versinler çünkü tlfnun ekranı bariz sarı.

Birde şu var yeni tlf verdikleri zaman beyaz ekran çıkma şansım yüzde 50 bu da trajikomik bir durum.O konudada iş şansa kalmış bu kadar saçma.Apple a gitse bile zaten apple bunu kabul etmiyor değişim için normal görüyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

ayarlar ekran ve parlaklıktan night shift açık mı bak,açıksa kapat
    Kapalı dostum maalesef zaten ilk ona bakmıştım kapalımı diye

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    telefonda sıkıntı varsa 6 ay içinde para iadesi, tamir edilmeden yenisi (sıfır) ile değişimini isteme hakkın var tüketici hakları kanununda var
    servise verirken tamir değil para iadesi yada sıfır cihaz istiyorum diye belirt teslim belgene bu şekilde alamayız servise derlerse arıza tespiti yapın cihazı ellemeyin de serivse arıza tespit tutanağı al tüketci haklarına başvururp alırsın paranı.
    en kötü ihtimalle tüketici haklarına başvurarak alırsın onların tayin edeceği bilir kişi raporuyla paranı.

Alıntıları Göster
    Bulunduğum şehirde apple yetkili servisi yok yarın kardeşime göndereceğim o gösterecek servise.Servisle konuştum tlfda eğer sarı ekranı bizde görürsek tlfnun ekranında rapor veririz dediler.Bakalım ne olacak çok can sıkıcı durumlar gerçekten.Çok teşekkür ederim dostum.

• alsem A kullanıcısına yanıt
    ürünü aldınız ve beğenmediniz. tekrar iade etmek istiyorsunuz. burada en önemli unsur cayma süresi. bu süre içerisinde müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ve talebinizi dile getiriyorsunuz. muhtemelen hayır değiştiremeyiz yada gerekçeli bir neden sunmanızı isteyecekler. püf nokta burada. cayma süresi içerisinde cayma hk. Olan dilekçeyi iadeli taahhütlü posta ile gönderiyorsunuz. oldu ki tüketici mahkemesine gittiğinizde elinizdeki en büyük kanıt olacak. 20 gün içerisinde size olumlu veya olumsuz dönmek zorundalar. eğer dönmez iseler tüketici mahkemesinde hakkınızı rahatlıkla alabilirsiniz. Zaten siz bu islemleri baslattiginizda tlf nu yine kullanacksiniz burada sizin kaybettiginiz bir sey yok. Biz bu cihazlari sim kart takip kullanmak icin aliyoruz sim kart takmadan kullanmadan bilemeyiz arizali olup olmadığını. Hakkinizi arayin.

• Cihazımda wifide kopmalar yaşıyorum günlük kullanımda örneğin video izlerken yada whatsapta aniden WiFi kopuyor ekranda WiFi simgesi olmasına rağmen bağlanmıyor kimi zaman WiFi simgeside olmuyor temiz kurulumda yaptım son çare servise göndericem daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevo16

Cihazımda wifide kopmalar yaşıyorum günlük kullanımda örneğin video izlerken yada whatsapta aniden WiFi kopuyor ekranda WiFi simgesi olmasına rağmen bağlanmıyor kimi zaman WiFi simgeside olmuyor temiz kurulumda yaptım son çare servise göndericem daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu
    Bende de ara sıra olmaya başladı ağ ayarlarını sıfırlayınca düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 25 Mayıs 2018; 8:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alsem

Bulunduğum şehirde apple yetkili servisi yok yarın kardeşime göndereceğim o gösterecek servise.Servisle konuştum tlfda eğer sarı ekranı bizde görürsek tlfnun ekranında rapor veririz dediler.Bakalım ne olacak çok can sıkıcı durumlar gerçekten.Çok teşekkür ederim dostum.

Alıntıları Göster
    önemli değil hocam. malesef ips panelin en büyük handikapı ekran sararması
    daha önce lg g2 de 2 kere oldu para iadesi aldım. general mobile 5p de 3 kere oldu para iadesi için başvurdum tüketici haklarından kabul gördü firmadan savunma bekleniyor. para iadesi için.
    i7 aldım inşallah bunda yaşamam.
    sizde sonucu ve ekrandaki sararmanın fotosunu burdada payalaşabilirseniz inşallah kimsaenin başına gelmez ama örnek olur sıkıntı yaşayan arkadaşlara.
    tekrardan geçmiş olsun hocam.
  • Uberi yanlışıkla sildim sonrasında bi telefonu kapatmıştım şimdi açtım şu şekilde gözüküyordu;
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

tıklayınca tepki vermiyor diye bunu da sildim sonrasında mağazadan indiriyim tekrar dedim ama
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Halihazırda inik gözüküyor ama açmaya çalışınca tepki vermiyor telefon. KApatıp açtım yine en başa sardı helix falan gözüküyor ekranda. Buga girdi yani var mı daha önce yaşayan?
  • Arkadaslar sizce ios 10 dan 11 e gecis yapmaliyim ? Ozellikle pil konusunda artisi varsa gecmek istiyorum

• Pili kötü gecme

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Pili kötü gecme
    Cok fark ediyor mu hocam? Bir de son surum mu kastettiginiz?

• Evet son surum, bi kac gun once gectim, bi bucuk gun gidiyordu pilim ios 10 da, buna gectigimden beri bir gunu anca çıkarıyor...10 daha stabil ve seriydi benim icin, 7 kullaniyorum

• İos 10 devam,11 geçme büyük hata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yurtdışı cihazların garantisi yok ülkemizde
    Bi hurafe aldı basınu gidiyor, garanti var arkadaşlar , sadece amerikada cihazlarında lte (sanırım) garantisi yok, amerikadan gsm cihaz alırsanız garantisi var, sahibinden gibi sitelerde onun icin cihazların seri numarası yazılıyor

• Cihazim 32 gb 7 . Ayarlardan depolamaya baktigimda kapsite 32 degilde 27 gb olarak gorunuyor sizce bu bir sorun mu?

• Normal, işletim sisteminin kendine ayırdığı alan

• Pil olarak bir artısı yok fakat akıcılık olarak daha iyi daha az bug var ve uygulamalar daha sorunsuz çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil degisen var mi ? Fark ediyo mu sure performans olarak.

• Arkadaşlar İyi Forumlarlar

İPhone 7Plus 128 GB almayı Düşünüyorum
    64GB olmaması Biraz Kötü Ama Telefonun genel olarak Bir Problemi Var mı ?
    Android Tarafında Alternatif Huawei P10 Plus / P20 Plus Düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.