Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten iphone 9'da istediğim gibi olmazsa androide geçiş yolu gözükür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Mesaj bildirim ses seviyesi bile ayarlanmiyor daha, kamerayi geçtik...

Alıntıları Göster
    En berbat olayı da numara çevirirken çıkan tuş sesi acayip sinirimi bozuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler su gecirmezligi test eden oldu mu hic havuzda falan?

• Aman hocam kaç bin lira bu cihazlar 😂😂😂 olur da su alırsa garantiye de almıyorlar. Bunu riske eden olmuş mudur bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Aman hocam kaç bin lira bu cihazlar 😂😂😂 olur da su alırsa garantiye de almıyorlar. Bunu riske eden olmuş mudur bilmiyorum...
    Birkac saat once saganak yagisli havada disarida dolandim birkac saat sirilsiklam oldu telefon geldim eve baktim ust hoparlor gidik 2 dk sonra kendine geldi :)

• telefon su geçirmiyor. Kamera problemi yüzden servisten geldikten sonra direk suyun içine attım kamera açık olarak ve cihazda hiçbir problem olmadı sadece hoparlör deki su çıkana kadar cızırdama yapıyor sonra geçiyor. Ek bilgi olarak AirPods da su geçirmiyor o da tarafımdan denenmiş ve onaylanmıştır.
  • iphone 7 plus kullanıordum 10.3 vardı pilinden baya memnundum. Simdi 7 aldım 11.3 var. Ama pil göstergesine her baktigimda %1 düsüyor. Pilden cok memnun defilim acikcası.

7 kullananlar sizdede ölemi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2EF209ABE

Beyler su gecirmezligi test eden oldu mu hic havuzda falan?
    webtekno nun youtube da iphone 7 test videosu var orda havuza falan giriyorlar.
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bende alalı neredeyse 1 hafta olacak ama durum gayet iyi yoğun olarak kullanıp bir günü rahatlıkla çıkarıyorum 6.5 saat ekran süresi alıyorum ilk günlerde 5.5tu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

iphone 7 plus kullanıordum 10.3 vardı pilinden baya memnundum. Simdi 7 aldım 11.3 var. Ama pil göstergesine her baktigimda %1 düsüyor. Pilden cok memnun defilim acikcası.

7 kullananlar sizdede ölemi?
    Bende 7plus var 1 yıllık 11.3.1 yüklü. 7.5 saatin altına düşmüyorum. Kullandığınız uygulamalarla ve arka planda yenilemeyle alakalı bir durum bu pil süresi. Hatta WiFi açıkken arabada giderken de pil hızlı bitiyor bende. Sürekli WiFi taramasından kaynaklı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sellami86

Selamlar ,

Yaklaşık 3 haftadır iPhone 7 kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var. Telefon Wi-Fi ile internet tıkır tıkır çalışırken , 4G'e geçtiğim zaman facebook ve instagram çalışmıyo , yani haber akışı güncellenmiyor.Diğer uygulamalarda bir problem olmuyor 4G'de iken ama FB ile instagram tamamen bitik. Speedtestte ölçtüm 4G hızı 40 mps çıkıyo.Telefonu açıp kapadım , uygulama sildim yükledim , hücresel ağı sıfırladım , ne yaptıysam olmadı.Herhangi bir fikri olan var mı bu konuyla ilgili ?

Not : IOS ve uygulamalar hepsi güncel , güncellemeleri tamam.
    Beyler bayanlar , problemi çözdüm belki başkasının da faydası olur diye yazıyorum buraya.Facebook , Twitter , Instagram gibi sosyal mecraları telefon operatörüm olan Türk Telekom erişime kapatmış 4G ile bağlanınca açılmıyorlardı , neymiş efendim güvenli aile paketi . Kardeşim ben 31 yaşında adamım benim ihtiyacım yok pakete makete Aklınızda olsun . . .

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İphone kamera kötü değil çağın gerisinde kaldı,mesela selfi yapıcam diyorsun 3 kişi sığmaz kameraya diğer yeni telefonların hepsi 6,7 kişiyle bile rahatça selfi çekersin ve ön kamerayla bile portre modu çekiliyor aynı zamanda bir çok yeni telefon artık kamerası daha iyi
    alttaki resimdeki gibide mi olmuyor ? :D :D
    sen devam et böyle şeylere. dicek hiç bişi bulamıyorum.
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1NpibLXXXXXaaaXXXq6xXFXXXJ/202544962/HTB1NpibLXXXXXaaaXXXq6xXFXXXJ.jpg?size=188849&height=859&width=756&hash=4bb21902cb164b09eb5dab986b9de766

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 29 Mayıs 2018; 11:39:58 >

• iPeople kullanıcısına yanıt
    Şaşırmışsın sen,millet 7/24 elinde selfi çubuğu ile mi gezsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 29 Mayıs 2018; 11:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Şaşırmışsın sen,millet 7/24 elinde selfi çubuğu ile mi gezsin?
    ben birşey demiyorum sen bak işine.
  • Arkadaşlar touch id sensörü ile ilgili problem yaşayan var mı? benim gidip geliyor 2 gün çalışırsa 1 hafta gidiyor yazılım güncellemesi yaptım düzelmiyor. servislik sanırım durum, servise yolladığımda değişim isteme hakkım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: btrvysl

Bende alalı neredeyse 1 hafta olacak ama durum gayet iyi yoğun olarak kullanıp bir günü rahatlıkla çıkarıyorum 6.5 saat ekran süresi alıyorum ilk günlerde 5.5tu.
    pıl kalıbrasyonu yapayım bı duzelır bakalım belkı dengelenır
  • İphone 7 plus hepsiburada.com da 3699 TL den 3839 a yükselmiş.

• İphone 7 128 gb var şimdi ios 11.3.1 de 11.4 çıkmış bunu yükleyim mi yoksa 12 yi bekleyim mi?

Fikiriniz nedir

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Ben 1,5 ay önce 3599 a almıştım tam zamanında almışım diye seviniyorum 😃 ben aldıktan sonra 250 ₺ zam geldi 😃

• Beyler 9 aylık iphone 7 ses kısma tuşundaki hissiyat azaldı çıt çıt etmiyor ama çalısıyor canımı sıkıyor bu durum ne yapayım

• 
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.