Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yaşadığım şebeke problemi intel modemin salaklığından kaynaklanıyormuş. Kimse LTE kullanmıyor yada problemden bahsetmiyor sanırım
    Samsung kullanırken bu sorunlar hiç yoktu

Ben Vodafone kullanıyorum hatta WiFi neredeyse hiç kullanmıyorum sorun yok bende ?cok kuytu bi yerde çekmedi şimdiye kadar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    100 yapıp çektim yüzde 2 olunca atarım tekrar kusura bakmayın acemiyim.
  • özket kullanıcısına yanıt
    Adamsın sen kusura bakma asıl ;) güzel günlerde kullan arkadaşım...
  • Söyle bir durum var cihazımda, Mesela haberturk uygulamasını açıyorum 2 saniye sonra haber içeriği yenileniyor. Arka planda yenileme açık ya da kapalı olması birşey değiştirmiyor. Acaba ram optimizasyonundan mı kaynaklanıyor yoksa bende mi bir sıkıntı var :)
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    hocam LTE de görüşme yapmaya başlayınca 3G ye düşmesi normal bende de aynı şekilde oluyor

bu durum interneti kesip telefon görüşmesi için hattı kuvvetlendirme olayı

ilk olay ise telefonu yeni aldığım sıralarda çok karşılaşmıştım ios 10 da iken oluyordu ama uzun süredir yok bende şu anda da 11.2 deyim zaten

turkcell hat kullanıyorum ayarlar hakkında bölümünde modem güncelleme geliyor operatör tarafından bunu hiç yaptınız mı mesela bi oraya bakın bence

• speedser1 kullanıcısına yanıt
    LTE'den 3g ye düşme herkesle olmuyor. başka 7 kullanıcısı arkadaşımı yada aynı operatördeki başka ip kullanıcısını arayınca düşmüyor.
    Operatör güncellemesine baktım güncelleme yok. cihazda güncel.

Forumda konusu var yine baya sorun yaşayan çıkmış. volte servisini devre dışı bıraktım apple destek ile görüştüm sıfırlayın sim kartı değiştirin olmazsa servise gönderin dedi bakalım deneyeceğim bi nolacak. 3g de takılırım biraz bakalım sorun devam edecek mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedser1

hocam LTE de görüşme yapmaya başlayınca 3G ye düşmesi normal bende de aynı şekilde oluyor

bu durum interneti kesip telefon görüşmesi için hattı kuvvetlendirme olayı

ilk olay ise telefonu yeni aldığım sıralarda çok karşılaşmıştım ios 10 da iken oluyordu ama uzun süredir yok bende şu anda da 11.2 deyim zaten

turkcell hat kullanıyorum ayarlar hakkında bölümünde modem güncelleme geliyor operatör tarafından bunu hiç yaptınız mı mesela bi oraya bakın bence

Bende bu operatör güncelleme olayını merak ediyordum sağolun . Ayarlar - genel-hakkında diyoruz Vodafone un üzerini tıklıyorsunuz güncelleme varsa güncelle diyorsunuz .

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    hocam benim kullandığım ayar LTE yi etkinleştir-sadece veri de duruyor benim sesle pek işim yok

o yüzden görüşme yaparsam hangi operatör olursa olsun 3G ye düşüyor

hadi bunuda geçtim bu mereti aldım alalı bi sevinemedim valla

kasadan ses geliyor yok işlemciden ses geliyor hat çekmiyor kamera cızırtı yapıyor sağa çevir sola dönüyor vs vs vs

iphone 7 aldım hava atıyımda diyemedim bütün dertlerini içimizde patlatıyoruz

bu yazıları yazmak için bile klavye ile güreşiyorum

ama yinede kullanıyoruz işte apple lın macera arayışı bizi buldu

not:valla biraz dertlenme gibi oldu ama kusura bakma hocam
    telefonumuzu sevmek zorundayız bi ton para verdik merete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedser1 -- 7 Aralık 2017; 16:3:56 >
  • özket kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Bu normal kardeş son tam şarzdan sonra fişe takıldı yazmayacak :)
  • speedser1 kullanıcısına yanıt
    Dert dökü derman arayacağız hocam
    Bende çok kızıp çekip gitmiştim 6 dan aslında samsung ile de iyiydim ama bazı nedenlerden dolayı geldik yine Bende sizin yaptığınız gibi sadece veri yaptım bakalım ne olacak durum. Şimdi DFU mod ile bi sıfırdan kurulum yapacağım sonuç ne olacak. Klavye konusunda bende bir sıkıntı yok aksine çok akıcı ama sıfırlama yaptınız mı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Arka planda uygulama yenileme kapalıdır.

Whatsapp ı çift tık ile yukarı kaydırarak kapattığımda bildirim gelmiyor 11.2 den sonra. Hatta yukarı kaldırırsanız bildirim gelmez diye bildirim geldi whatsapptan. Sizde de mi öyle.?

Aynen bana oldu ne yapmam lazım ?

• 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Ayarlar genel arka planda yenileme açık mı ?
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim özelden değerleri paylaşırım.
  • 11.2 hızlı fakat bug var ufak tefek takılmalar oluyor özellikle elinize alıp parmak izinden ana menüye geçerken bazen oluyor. Hava durumu ıvır zıvırların olduğu sol menüde aynı şekilde bazen takılabiliyor. henüz tam stabil çalışmıyor bence
    fakat pil performansı baya iyi 10.3.3 de 7,5 - 8 saat iken 11.2 de 36,5 saat bekleme, 9 saat kullanım süresi aldım.

• 11.2'de bir çok programda atmalar oluyor sizde de var mı

• Testere3506 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim o zaman biraz daha 10 da kalayım.

• 11.2 çok şarj olarak kötü %90 mobil veri ile kullandım %34 şarj var 3.5 saat kullanım gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Ayarlar genel arka planda yenileme açık mı ?

Kapalı ama açmıyor ne yapmam lazım ?
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Diğerleri açılıyor mu ? Birisine konum gönderin izin verin ondan sonra tekrar deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: raiden82

Ayarlar->genel-> sıfırla->Klavye sözlüğünü sıfırla yaparsanız sorun çözülecektir.

Hocam dedigini yaptim hala devam ediyor ya :(

• 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.