Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iOS 11.2 WiFi işareti yanında sürekli birşey yüklüyormuş gibi dönüp duruyor ama hiç bir şey indirmiyorum, neden böyle yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7+ cihazlara 8 ve X daki portre, kontur aydınlatma özelliği Falan geldi mi? Yoksa 8 ve X a mı has

• iPhone 7 telefonum ara sıra bildirim gelmemesine rağmen titriyor. Tüm uygulamaları kontrol ediyorum emin olmak için ama yine de bildirim çıkmıyor. iPhone kullanmaya yeni başladım ve fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar telefonum son birkaç haftadır garip bir sorun çıkarıyor. Ayarlar simgesine force touch ile girdiğinizde normalde taptic titriyor. Ancak neden olduğunu anlamadığım şekilde bazen bu titreşim devre dışı kalıyor. Bu olduğunda da şarj resmen içiliyor. Dün gece yatarken pil şarj seviyesi %30 du. Sabah kalktığımda telefon kapanmıştı.Bu durumu sürekli yapmıyor. Telefonu sıfırlayıp yedekten yükledim, bir şey değişmedi. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiTeRaVeN

Arkadaşlar telefonum son birkaç haftadır garip bir sorun çıkarıyor. Ayarlar simgesine force touch ile girdiğinizde normalde taptic titriyor. Ancak neden olduğunu anlamadığım şekilde bazen bu titreşim devre dışı kalıyor. Bu olduğunda da şarj resmen içiliyor. Dün gece yatarken pil şarj seviyesi %30 du. Sabah kalktığımda telefon kapanmıştı.Bu durumu sürekli yapmıyor. Telefonu sıfırlayıp yedekten yükledim, bir şey değişmedi. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mıdır?

Taptic engine de sorun olabilir telefonu servise göstermekte fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

Arkadaşlar iOS 11.2 WiFi işareti yanında sürekli birşey yüklüyormuş gibi dönüp duruyor ama hiç bir şey indirmiyorum, neden böyle yapıyor

Dikteden dolayı yaptığını söylemişti birileri sanırım, bir de ağ ayarlarını sıfırlamaktan bahsetmişlerdi
  • CR0SS kullanıcısına yanıt
    Hocam bende geçmeye korkuyorum.

10.3.2 kullanıyorum. Şarj vs memnunum.

Ama 11 e geçmek istiyorum. Sonuçta yeni arayuz.

Fakat burda çok olumsuz yorumlardan dolayı cesaret edemedim.

Şarj çok az farkediyor demişsiniz. Ne kadarlık bir fark.
    Plus kulanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-music -- 9 Aralık 2017; 11:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Ben iPhone 5S te kullandım. Ama bayağı bir oldu. Forumda satmıştım. O zamanlar çok çok iyi bir telefondu. Ama 7 ile elbet bir fark mevcut. Telefonu aldığınız zaman önce mevcut iOS sürümüne bakın. Muhtemelen iOS 10.3’tür. Önce onu bir batarya konusunda deneyimlersiniz. Güncelleme yapacak olursanız da ona göre karar verirsiniz. Ben iOS 11.1.2 kullanıyorum. Gayet te memnunum. Şükür hiçbir sorunum yok.

Kullanım süresi de bu şekilde(konum servislerinin hepsi açık, bildirimler açık, WiFi ya da LTE sürekli açık, parlaklık otomatik, arada bir fotoğrafları ayrıntılı inceler iken ve ya video izlerken o anki duruma göre parlaklığı yükseltiyorum)

@4Sercio Sizin 1 senelik cihaz için belki normal olabilir. Ben de 20.11.2017 tarihinde 7 Plus aldım. Süreler yukarıda.

Bu da bugünkü sürem;

7 Plus Silver - iOS 11.1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 9 Aralık 2017; 11:37:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• the-music kullanıcısına yanıt
    Korkmayın güncelleyin şarj konusunda deneyimlerim şöyle önceden normal kullanımda her gün gece % 50 de falan takardım şimdi ise 45-43 gibi yani değişen çok bir şey olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR0SS -- 9 Aralık 2017; 12:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR0SS

Korkmayın güncelleyin şarj konusunda deneyimlerim şöyle önceden normal kullanımda her gün gece % 50 de falan takardım şimdi ise 45-43 gibi yani değişen çok bir şey olmadı

Hocam emin misin ya ? İlk iOS 11 çıktığı zaman 7 plus cihazıma kurdum İnan 4 kusur kullanımda şarj bitiyordu Alel acele 10.3.3 e geri döndüm ve suan mutluyum .. iOS 11.2 de şarj ne durumda acaba 7 plus icin toparladı mi gerçekten ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus larda çok iyiymiş şarj süresi

• 7plus..

• Öncelikle herkese iyi forumlar.

Ocak'ta iPhone 7 ye geçmeyi düşünüyorum şarj süresi benim için çok önemli.

Kaç saat ekran süresi aldığınızı yazarsanız sevinirim.

• Stamen1903 kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 2 hafta oldu alalı. 7-8 saat arası değişiyor . Ben bu kadar beklemiyordum açıkcası ama çok memnunum ben şarj süresinden. Zaten Spotify kullanıyorum . Sabah evden çıkıyorum akşam eve geldiğimde yüzde 50'lerde oluyor.(3-4 saat kullanıyorum)
  • İphone 7 plus kullanımılarım tamamen günlüktür kesinlikle 8 saat en fazla alınabilen süre çok müzik dinlemiyosanız cihazım 1 haftalık şuan da üzmüyor iyi yani kötü değil çok fazla bug var ama sistem hızlı çalışıyor ilerleyen güncellemeler ile daha da oturacağını düşünüyorum ios 10.3.3 ten geçtim aralarında 30-40 dk oynuyor tecrübe ile sabittir

• Bu ekran süresini hangi kullanımda alıyorsunuz.
    Ben 1.30 saat falan oyun oynarım 1.30 saat sosyal medyada gezerim 3 4 saat müzik dinlerim.Bunların hepsini mobil verideyken yaparım.Bu kullanımla tahminen kaç saat ekran süresi alırım?

Açıkçası oneplus 5 ile ip 7 arasında kaldım. Oneplus 5'in son güncellemeyle 8 9 saat ekran süresi aldığını okudum.

İp 7 müzikte çok şarj yiyorsa oneplus 5'e biraz daha yakın olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stamen1903 -- 9 Aralık 2017; 19:22:33 >
  • Merhaba arkadaşlar 6s telefonum düşmeye bağlı böyle oldu telefon sıkıntısız çalışıyor fakat benden kaynaklanmayan bir hatada komple garanti dışı kalırmı düşünüyorum. Burda tecrübeli arkadaşlar vardır merak ediyorum fikirlerinizi🤗

Bu şekilde . Ben de en az 3-4 saat müzik dinlerim. Ben bir yıl uzak kaldım iostan. Alışkanlığımdan dolayı herhalde zor geldi android bana. Android mi ios mu önce buna karar verin sonra ona göre yol çizersiniz. Ben çok memnunum 7’den.

Arkadaşım öncelikle sunu bilmen lazım iOS ta ekran surelerini vermiyor kullanım suresini veriyor , yani uygulama arka planda calisada bu degere yansıyor. bende birkaç ay önce android ten iPhone 7+ geçtim , cihazda tek oyun yüklü degil 8 saati kullanımı gecemedim, tamamı wifide dahil denedim yine olmuyor parlaklık otomatikte düşük olarak kullanırım. millet 10 saat leri nasıl alıyor ben hala anlamış degilim. aslında anliyorumda :)

• Androidden sıkıldığım için ios'a geçmeyi düşünüyorum zaten. Şuan G5 kullanıyorum şarjından memnun olmadığım için değiştirmek istiyorum. En fazla 4 saat ekran süresi alabiliyorum. İp 7 de buna yakın bir değer gösteriyorsa Android'e devam ederim sanırım.

• 
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.