Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
47.065
Cevap
493
Favori
1.712.176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
      2806 Mesaj
      06 Aralık 2017 23:39:41
      Arkadaşlar ben aşağıdaki nano sıvı ekran koruyucu ürünü aldım Aliexpress’ten. Uyguladım ve ekran daha parlak ve kaygan oldu. Parmak izi yok denecek kadar az. Haa telefonu hiç düşürmedim ve de bilerek çizmeye çalışmadım.

https://youtu.be/HHhfbly910s

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Binbaşı
      1210 Mesaj
      07 Aralık 2017 00:00:26

Bende farklı bir markasını sipariş verdiriyorum bir arkadaşa, maksimum koruma süreleri 18 ay olduğunu öğrendim 4S telefonda deneyip sonra iPhone 7 üzerinde uygulayacağım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      karakabus_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

^^Forever Tiesto^^
    • Binbaşı
      1210 Mesaj
      07 Aralık 2017 00:22:20

Son şarjdan sonra birkaç kere daha takarsanız 10 saatten fazla değerler alırsınız :):)

|
      |
      özket kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

^^Forever Tiesto^^
    • Teğmen
      216 Mesaj
      07 Aralık 2017 00:27:01

Detaylı anlatımınız için çok teşekkür ederim. Ben İphone'la devam edeceğim.

|
      |
      Androidd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      07 Aralık 2017 00:45:16
      quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Arkadaşlar ip 7 si olup iOS 11 e geçişten sonra araç için Bluetooth bağlantısı konusunda sıkıntı yaşayan var mı ben henüz Yeni iOS a geçmedim haşa 10.3 kullanıyorum Bluetooth olayını araçta aktif olarak kullanıyorum bir arkadaş 11 e geçtikten sonra araca bağlanmamaya başladı telefon dedi şimdi yine cesaret kırıldı bende &#128512;

Bluetoth konusunda sikinti yok adaptor ile pc ye ve aracin teybine cok rahat baglaniyor gorusmeler muzik dinlemeler problemsiz.

kişiye özel anahtarlık yapılır.
      özel günlerde verilmek üzere hediyelik aksesuar isimli veya resimli anahtarlık kolye yapılır.
    • Yarbay
      2775 Mesaj
      07 Aralık 2017 01:02:37

20 saati bile görür bence :D

|
      |
      charsaf21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yasadigi yer fransa

07 Aralık 2017 01:31:13

Teşekkürler

|
      |
      LaZeRiSt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      142 Mesaj
      07 Aralık 2017 02:33:14
      İphone 7 plus sahibiyim, ios 11.2 kullaniyorum 11in tum surumlerinde bu vardi, whatsappta asiri derecede klavye takilmasi yasiyorum resmen yazdiklarim geriden geliyor bunun nedeni nedir? Telefonun ayarlarini sifirladim 3-4 gun duzgun gitti sonra yine ayni.

• Yarbay
      2353 Mesaj
      07 Aralık 2017 02:42:47
      quote:

Orijinalden alıntı: suprose

İphone 7 plus sahibiyim, ios 11.2 kullaniyorum 11in tum surumlerinde bu vardi, whatsappta asiri derecede klavye takilmasi yasiyorum resmen yazdiklarim geriden geliyor bunun nedeni nedir? Telefonun ayarlarini sifirladim 3-4 gun duzgun gitti sonra yine ayni.

Klavyede kasma sorununu bende yaşıyorum. İşimden dolayıda klavye ile uzun yazılar yazma durumunda kalıyorum ve bu sorunlar nedeniyle artık her işimi PC üzerinden yapar hale geldim. iOS 11.2 ile birçok sorun biter diye düşünmüştüm ancak bitmedi. Bu böyle giderse Apple’da çokta kalacak bir ortam göremiyorum.

|
      |

• Yarbay
      2806 Mesaj
      07 Aralık 2017 06:01:10

hangi ürün hocam.

ben bunu sordum satıcıya koruma süresi ne kadar diye. ekran kırılıncaya kadar dedi. pek inanasım gelmedi.
      |
      |

• Binbaşı
      1210 Mesaj
      07 Aralık 2017 07:02:43

Ürün satıştan kaldırılmış n11 de okumuştum ama sonsuza dek korumayacağını düşünüyorum bende, deneyip görmek gerek.

|
      |
      karakabus_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

^^Forever Tiesto^^
    • Yarbay
      7264 Mesaj
      07 Aralık 2017 09:12:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Beyler aşağıda yer alan videolardaki gibi LTE problemi yaşıyorum. Arayanlar da bazen çok nadir ulaşılamıyor diyor. Daha önce s7 edge kullanıyordum hiç sorun yaşamadım. Operatörden manuel olarak s7 edge için VOLTE servisini açtırmıştım acaba o mu sorun yapıyor?

Ayrıca sizde telefon görüşmesi yapınca LTE'den 3G ye düşüş oluyor mu?

1

2

Güncel ?
      |
      |

Nokia X6--> Galaxy S2--> Galaxy Note 2--> iPhone 5--> iPhone 5s--> iPhone 6--> Samsung S7e--> iPhone 7 Plus | Apple AirPods
      AMD Ryzen 1800X MSI x370 Gaming Pro Carbon Corsair 16Gb DDR4 3200mhz Zotac gtx1060 3gb Corsair CX750 PSU DELL U2414H IPS
      Canon 6D - Canon 24-70 f2.8L USM - Canon 135mm f2L USM - MC Carl Zeiss JENA 135mm f3.5 - MC Revuenon 24mm Macro - Tair 3S 300mm - LowePro Hatchback Aw 22L - Xiaomi Urban Style Bag
      Samsung 50MU7000
      500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com

• Yüzbaşı
      534 Mesaj
      07 Aralık 2017 09:14:42
      quote:

Orijinalden alıntı: XLTRN

11.2 ye güncelle pil durumu 10.3.3 ile aynı

Aynen bende 10.2dir Şarj çok memnun 11.2 yükseldim çok aynı şey çok memnun 11.2 on numara Şarj iyidir aman aman nazar değmesin :D 11.3 cıkarsa yüklemem artık 11.2 kalacağım
      |
      |

Not: İşitme Engelliyim ♥
    • Yarbay
      2806 Mesaj
      07 Aralık 2017 10:10:34

benim ürünün aynı kutulu olanı fakat kutu rengi farklı olan var n11'de. orada 6 ay koruma sağlar yazmakta. muhtemelen benim üründe 6 ay dayanır. bakalım 2018 nisan ayı geçsin bir tane daha aldım onu uygularım artık.
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      07 Aralık 2017 11:14:50
      Mat Siyah 32 Gb olarak aranıza katıldım :)
      |
      |

• Yarbay
      12822 Mesaj
      07 Aralık 2017 11:35:37
      7 plus kullanıyorum. Kullandığım ios sürümü 11.2 ve instagram en son güncel halinde. Ancak instagramdan mesajlaşınca yazı yazdığımız bar kayboluyor ekranı yukarı çekince geliyor. Merak ettiğim herkeste mi böyle de kimse gıkını çıkarmıyor? Her ios 11 sürümünde aynı sorunla karşılaştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7264 Mesaj
      07 Aralık 2017 11:55:28

şimdilik öyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bu tür sorunların ekran görüntüsünü alıp instagram ayarlarında sorun bildir derseniz kısa sürede düzeltiyorlar. Geçen gün bildirimler bölümünde yazı taşması vardı bildirdim ertesi gün gelen güncelleme ile düzelmiştir.
      |
      |
      ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nokia X6--> Galaxy S2--> Galaxy Note 2--> iPhone 5--> iPhone 5s--> iPhone 6--> Samsung S7e--> iPhone 7 Plus | Apple AirPods
      AMD Ryzen 1800X MSI x370 Gaming Pro Carbon Corsair 16Gb DDR4 3200mhz Zotac gtx1060 3gb Corsair CX750 PSU DELL U2414H IPS
      Canon 6D - Canon 24-70 f2.8L USM - Canon 135mm f2L USM - MC Carl Zeiss JENA 135mm f3.5 - MC Revuenon 24mm Macro - Tair 3S 300mm - LowePro Hatchback Aw 22L - Xiaomi Urban Style Bag
      Samsung 50MU7000
      500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com
    • Binbaşı
      1200 Mesaj
      07 Aralık 2017 12:20:12
      Bu battery life uygulaması doğru mu gösteriyor ?? Daha geçen ay %92 gösteriyordu. Cihaz ocak ayında alınma iPhone 7. Evet batarya sürem gerçekten çok düştü ama 1 ayda %77 olması gerçekçi gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 7 Aralık 2017; 12:22:3 >
    • Yarbay
      2440 Mesaj
      07 Aralık 2017 12:22:05
      vakit buldukça buradaki yazıları okuyorum ama genelde sorun diye bildirdikleri de iOS degil de uygulamadan kaynaklı hatalar. örnegin WhatsApp da yazı yazarken klavyenin arada bir gec tepki vermesi de WhatsApp in sorunu. ayni problem iscep te de vardi ve satmak istedigim döviz miktarını giremiyordum ve o gün gunduz işlemimi gerceklestiremedim. eve geldigimde de el mecbur macı açarak islem yapmak zorunda kaldim. bu bana ciddi vakit kaybettirdi. is bankası ise uygulamasını güncelleyerek sorunu kısa zamanda cozdu.demem o ki uygulama bazlı hataları ios a maletmemek gerek. iOS 11.2 den ben memnunum. keske uygulama yapımcılar da su yazılıma erkenden uyum sağlayıp yazilimlarindaki sorunları cozseler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      524 Mesaj
      07 Aralık 2017 12:48:52

Güzel bir bakış açısı &#128077;

|
      |
      TR_001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.