Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yükledim bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmnlburak

10.3 şarjın hala merak ediyoruz arkadaşlar deneyimleyen söylesinde bizde ona göre yükleyelim

10.3 ile 10.2.1 şarjı aynı ben hiç bir fark görmedim şarj olayında aynı kullanımda aynı değerleri veriyor 6.30 7 saat kullanım süresi veriyor

• coke019 C kullanıcısına yanıt
    bilen yok mü acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Atazade

Arkadaşlar Merhaba herkese

3000 TL'm var, yarın gidip iPhone 6s alacağım. Turkcell'den almayı düşünüyorum.

Teknosa MediaMarkt gibi yerlere göre 30 TL filan daha ucuz olabiliyor.

Sizce 2800 TL'ye 16 GB olanını mı almalıyım yoksa 160 tl fazla verip 2960 TL ye 32 gb olan versiyonunu mu almalıyım ? Hangisi daha mantıklı?

Kesinlikle 32 gb olanı. Bu cihazlar için artık 16 gb yetersiz. Sonuçta 32gblıklar yeni versiyon

• eymengokhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim biraz daha zaman geçsin yüklicem bende

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: serdarlike

arkadaşlar 1,5 yıldır 6s kullaniyorum. ana ekran tuşuna basarken hala ses geliyor. baska 6s lerde gormedim bunu. ilk basta zamanla tok ses gelir duzelir dedi herkes hala duzelme yok.

Volkswagen kullanıcısımısınız hocam ?

:) yok ya öyle ufak şeylere falan takan dert eden biri değilim de bu ana ekran tuşunun hala cat diye ses çıkarması enteresan. yani 1,5 yıl oldu hala aynı.

• serdarlike kullanıcısına yanıt
    Bende SE de var o bile daha premium his veriyor. Hatta şuan birisi arasında karar kılmam lazım ya SE yi ya da 6S i satacağım elimde fazlalık şuan.
    Se bana kesinlikle farkedilecek şekilde daha hızlı geliyor ama ekranı küçük. 7 almayada para yetmiyor şuan için çünkü 128 lik almam lazım 64 lük olmadığı için.

Birde bu ios da itunes olmadan itools ile tüm işlerimi halledebiliyordum şuan olmuyor deli oluyorum. Sadece internet telefonu oldu elimde...
  • Geçenlerde telefonu sıfırladım. Icloud ayarlarında notlar ve sesli notlar aktifti. Sesli notları bilgisayarda itunes da görebiliyorum. Normal notları bulamadım nasıl bulabilirim? Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

6s spor

Ben bu değerleri görsem gözlerim dolar hocam. 10.3'e güncelledim temiz kurulum nasıl yapılır. Güncellemeyi itunes üzerinden yapmıştım ama telefondan güncelleme arasında fark olmadığını düşünüyorum. Siz nasıl güncellediniz.

10.3 daha guncellemedim

Oyun oynamiyorum onun haricinde herseyi yapiyorum

Birde yuzde 100 olmadan cikartmiyorum sarjdan genelde

• Arkadaşlar merhaba. 32 GB ve 64 GB 6S lerde kullanıcıya ayrılan net alan ne kadar? İnternette net bilgiye ulaşamadım. 32likler de 27 GB gibi bir resim gördüm ama iPhone 6 danmış o SS de.

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    açıkçası bende öyle yapıyorum bu mesajdan son apple destek ile konuştum hard reset attım itunes üzerinden şimdi yeniden hard reset ile 10.3.1 e güncelliyorum genelde x.x.1 ler iyi oluyordu umarım bu da iyi çıkar yoksa ciddi ciddi teknik servise gönderip baktıracam telefona kardeşimde de 6s var onunda değerleri sizinkine yakın.
  • Simon Laplace kullanıcısına yanıt
    birde ben genel olarak iphone hakkında birşey yazmak istiyorum .

eski bir samsung kullancısı olarak iyiki geçmişim diyorum iphone a .

ben aldığımda 6s 32gb ler 2500 lira felandı

belki çok laf yiyeceğim ama bu ios sistemi cok başka bir sistem herşeyi rahat , güvenli ,uzun ömürlü ,kullanışlı ,prejtijli vs vs

ama türk forumlarında iphone a o kadar para verilirmi yarı fiyatına aynı özellikli android var diyenler var bolca , anlam veremiyorum neyse
    kesinlikle katılıyorum yarın ne olur ne biter bilinmez dolar başını alıp nereye gider telefonlar ne fiyatta gelir bilinmez ama iphone rahatlığı bambaşka bir şey vazgeçilmez derecede rahatlık ben yurt dışından aldım telefonu donanımsal vs sorunum yok tek pişmanlığım 9.3.5'te hatam sonucu güncelleme yapmak oldu. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir öğrenci için belki gerekir gerekmez bu fiyatta bir telefon ama özel sektörde çalışıyorsan işin az çok sürekli internet üzerinden de dönüyorsa (mail,office,...vs) iphone bana kalırsa şart.
    ben bir lisans öğrencisi olarak cok cok memnunum.
    benimde tek pişmanlığım kılıfı ucuza almam oldu . siyah siyah güzel ama ses açma tusu çalışmıyor kılıfla .
    belki amazondan sipariş geçerim fakat daha önce hiç amazondan bir şey almadım.
    acaba amerikadan italyaya kaç günde gelir.
    yada burda apple store a felan bakıcamda euro olarak alırsam biraz pahalıya gelir gibi
    olmadı bu kılıfla idare ediceğim tipi felan iyi.
    suan 10.3.1 e geçiyorum

birde almanyada yaşayan arkadaşlarıma bir sorum olucak ve telefondan anlayanlara.
    babama hediye cep telefonu almak istiyorum yıllardan beri samsung kullanıyor.
    10 gün sonra almanyaya geçicegim tatil amaçlı 1 hafta felan
    italyada elektronik seyler pahalı acaba almanyada durumlar nasıl ?
    ornegin samsung s8 , iphone 7 fiyatları ne durumda ?
    burdan alırsam türkiyeye dönüp yazın pasaporta işletirsem kar etmiş olurmuyum?

almanya için saturn.de den fikir edinebilirsin arkadaşım iphone 7 128gb yurt dışından yeni aldı kayıt hariç 3250 civarı bir fiyata aldığını söyledi. Mantıklı bir fiyat ama şu var doların euro nun yüksek olması eli ayağı bağlıyor yaza kadar kurun durumu ne olur bilinmez yaza kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum. ama gitmişken alayım dersen tercih senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

almanya için saturn.de den fikir edinebilirsin arkadaşım iphone 7 128gb yurt dışından yeni aldı kayıt hariç 3250 civarı bir fiyata aldığını söyledi. Mantıklı bir fiyat ama şu var doların euro nun yüksek olması eli ayağı bağlıyor yaza kadar kurun durumu ne olur bilinmez yaza kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum. ama gitmişken alayım dersen tercih senin.

kurun türkiyedeki seçimden sonra dahada cıkacagını düşünüyorum o yüzden alabilirim bakalım hayırlısı. saturnden bakacağım şimdi.

bu arada ios u güncelledim 1 gb ek olarak yer açıldı. başka neler gelmiş değişiklik önemli olanları yazabilecek varmı
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar tarayıcısindan iCloud.com a giris yapın notları seçmeyi deneyin bide olacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Arkadaşlar merhaba. 32 GB ve 64 GB 6S lerde kullanıcıya ayrılan net alan ne kadar? İnternette net bilgiye ulaşamadım. 32likler de 27 GB gibi bir resim gördüm ama iPhone 6 danmış o SS de.

Bende 32 gb var 10.3 güncellemesinden sonra kullanıcıya kalan 28.36 gb

Aynen hocam benimde ip6s 64 dubaiden aldım 9.3.5 kaymak gibi pili 2 gün gidiyordu şimdi 10.3 te sıkıntılar var...

• 10.2.1de iyiydi pil ama 10.3 te düştü biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.