Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 6s arıyorum satmak isteyen olursa iletişime geçebilir.
  • AzRocK kullanıcısına yanıt
    10.3 sonrası dosya sistemi değişti ve daha çok alan imkanı var. 64 kullanıyorum sıfırlamadım ama tahminimce kullanıcıya kalan 57-58 GB civarı bir şey olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    10.2.1 de kötüydü 10.3'te daha da kötü oldu. Asıl 9.3.5 güzeldi. Hız anlamında hâlâ aynı sistem stabiliteye otursun ve pil performansını iyileştirsinler 9.3.5'ten farkı olmayacak.

• enevre kullanıcısına yanıt
    cevap en alttakini kapatarak halletim
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3 den sonra pil 2 şer 2 şer düşmeye başladı. Bi dikkat edin Bakalım sizdede Böyle olan var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@mza -- 4 Nisan 2017; 18:8:29 >
  • Beyler pil konusunda 10.3 ile baya baya yıkılma dönemine giren telefon 10.3.1 ile yükselme dönemine geçiş yaptı.

Önceki mesajlarda da yaşadığım sorunla ilgili özellikle pil konusunda ki sıkıntılarım hakkında bir iki yazım olmuştu.

Dün akşam yaptığım temiz kurum sonrasında telefon şuan da %70-80 daha iyi pil performansı yaşıyor.

Yaptığım işlemlere gelecek olursam belki birilerine yardımcı oluruz.

1-Telefon üzerinden wifi ile 10.3'ten 10.3.1 e güncelleme yaptım.

2- Ardından telefonu kurtarma modunda (kapatma+home) itunes e bağlayıp ayrıca itunese 10.3.1 indirilmesi sonrasında güncelle diyiyoruz ve bu sırada telefon sıfırlanıp itunes üzerine inen 10.3.1 telefona yükleniyor !!! (Sıfırlamadan önce yedek alın ) !!!

3- Telefona hard reset attığımızdan dolayı ister yedeğini aldığımız veriyi itunes üzerinden yükleriz isterseniz yeni bir başlangıç, ben burada yeni bir başlangıç yaptım sonrasında yedeği (uygulama, fotoğraf, müzik..) geri yükledim.

Sonuç olarak şuan da ki kullanımda gözle görülür fark var sonuçları %1 şarj kaldığında atıcam.

• Simon Laplace kullanıcısına yanıt
    9.3.5 e degismem yarın apple randevum var telefonu masaya vurup ios 9.3.5 istiycem

• 9.3.5 6s için performans ve pil konusunda en iyisiydi. Eğer masaya vurma işe yararsa bende vurucam

• Wasp` kullanıcısına yanıt
    Servise gönderdim cihazı şimdilik test ediyorlarmış bekliyorum gelişmelerden haberdar ederim hocam
  • Teşekkürler arkadaşlar. Android cihazlardaki gibi 32 likler 23 24 ile gelmiyor demek ki iyi.

• 5-6 aylık NOKTA çiziği olmayan iphone 6s space grey 16gb yurt içi cihaz kaç tl eder ?

• Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Bende durum bu wifi olan yerlerde wifi açıyorum lte kapıyorum lte ile girerken wifi kapalı arkaplanda uygulama yenileme açık düşük güc modu açık değil burda koyulan ekran görüntülerine göre baya ezik performans alıyorum 10.3 yüklü genelde video,dizi filan izliyorum bataryada sıkıntı olabilir mi?

• cizmele kullanıcısına yanıt
    Bence kötü değil çünkü LTE üzerinden video izlemek pilin anasını ağlatır. Zaten video izleme ağırlıklı kullanımlarda bu süre normal.

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 4 aylık 32 gb nokta hatasızı 2150 ye aldık arkadaşa

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Çoğunluk video ağrlıklı youtube dan izleniyor kızım var oda çok bakıyor wifi den izliyoruz hocam lte ile fazla video izlemiyorum ama dediğiniz gibi telefonda en çok video izleniyo.

• cizmele kullanıcısına yanıt
    Bence gayet iyi bir pil süresi. Video izlemek zaten fazla enerji tüketirken bir de YouTube'dan izlediysen o süre bence gayet iyi. Normal kullanımda pilin daha uzun gittiğini göreceksin.

• Telefon çok iyi güzelde wifi gücü çok düşük. Alimünyum kasa olduğu için olsa gerek birkaç iPhone da denedik hepsi aynı . 1200 tl lik android cihazlar fark atıyor wifi çekim gücünde. 4 binliralık cihaza yakıştıramadım

• Arkadaşlar çok kısa zamandır iphone kullanıyorum. 10.3.1 yükledim ama temiz kurulumdan bahsediliyor. Telefondaki hiçbir veriyi ve programı kaybetmeden (yedekeleme) nasıl temiz güzel bir kurulum yapabilirim?
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Aslında adım adım açıklamasında bulunmuştum yukarıda ki mesajlarda...

1- İtunes i açıp telefonu bağlıyoruz ve telefon simgesine tıklayarak telefon için olan yedekleme güncelleme sayfasını açıyoruz orada bilgisayara yedekle diyor yedekleme işlemini yapmış oluyoruz.

2- Ardından telefonu kurtarma moduna alıp itunesi tekrar açıyoruz açılan ekran da itunes te güncelle ve geri yükle yazacak bundan sonrasında eğer bilgisayara saha önce indirdiysen 10.3.1'i telefonu sıfırlayacak ve bilgisayar üzerinden kuracak eğer itunes'e daha önce indirmediysen 10.3.1 i indirmesini bekleyeceksin 2.43 Gb civarı boyutu vardı

3-İndirme sırasında telefon kurtarma modundan çıkar merak etme uzunca süre beklemiyor o modda indirme bittikten sonra zaten yeniden kurtarma moduna alıp güncelle ve geri yükle dedikten sonra temiz kurulumun bitmesini bekle.

4- Kurulum bittikten sonra itunese bağlı bir şekilde aldığın yedeği geri yükleme yapabilirsin. Zaten telefon sıfır olacağı için bir kaç ayardan sonra sana soracak itunes üzerinden yedekleri geri mi yükleyeyim yoksa yeni telefon olarak mı kullanayım diye oradan da seçip yapabilirsin bu kadar

• Açıkçası bundan çok çok daha kötü değerleri gördüğüm için bu değerler 9.3.5 kadar olmasada idare eder iyi değerler.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 14981499150015011502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.