Teğmen
29 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Silinebilir
Bazıları egoları ile yaşar bazıları bütün alçak gönüllüğü ile anı. Takımın teknik patronu bu hareketleri yapabilecek kadar güzel insan.

Bir diğer alçak gönüllümüz de Bilic'ti selam olsun.

Merhaba arkadaşlar iki benzer ürün arasında kaldım farklı ürün tavsiyesine de açığım bu hafta artık alalım yardımcı olursanız.

http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-iphone-6-6s-new-crystal-bumper-shield-series-kilif.html

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-EX-Gun-Metal,PR-1699.html
Beyler bütün dh ölücüleri olarak sizlere acil bir şekilde sormam gerekiyor iftardan sonra telefon alınabilir.

Samsung Galaxy S7 + Samsung VR Gear Gözlük 2300 TL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ

!!! Yalnız telefon faturalı hat üzerine taksitle alınıp bozdurulmuş telefon oluyor bir haftalık telefon kutusu kontrol amaçlı açılmış herşeyi tam ve orjinal , ayrıca telefona simkartı vs takılıp açılmamış.

Nedersiniz alayım mı ?

Bozdurma telefonlarda telefon faturası ödenmeyince telefon kapanıyor mu bilginiz var mı bu konuda..
Zamanında Önder Özen Bilic'e söylemişti şimdi aynı sözler Şenol hoca için geçerli, Hocam bu takıma 11 e 12 oynamayı öğretmelisin her hafta her hafta aynı film. Başrolde sadece isimler değişiyor ama görevleri hep aynı.
Mario Gomez'in golünden sonra Oğuzhan Özyakup'un sevgi dolu cümleleri. "Mario Mario I love you haa I love you"

Öncelikle belirteyim konuyu konu dışına açmakla buraya açmak arasında kararsız kaldım lakin burada kendi aramızda olduğumuzdan dolayı buraya açmayı istedim. Yanlış olduysa kusura bakmayın.

Bugün pusula komisyon gy-gk kpss türkiye geneli sınavında sorulan sınav sorusudur. Cevapları alayım demiyeceğim Tolga'ya sinirimden cevaplamadım zaten.

Kadir Çöpdemir ile Pascal'ın radyo programında Kadir Çöpdemir'in Ba'ba için okumuş olduğu şiir bence güzel olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=RBoZcAdOynY
Adelesinde yirtik varmis 2 ay yok mus
Kaynak:Ligtv (son dakika)
Öncelikle herkese merhabalar bütçe olarak belirttiğim gibi C sınıfı sedan tüplü olması yada sonradan tüp taktırılacağı için motorun tüpe uyumlu olması gerekiyor benim tercihlerim şuanda toyota corolla 1,6 comfort honda civic 1,6 premium yada elegance bu iki aracın yıl olarak modelini yazmadım çünkü sizden şu yılda şu km de şu fiyata alırsan iyi olur tavsiyesi daha çok bekliyorum ve malum sitedeki fiyatlardan ziyade bu araçların eder fiyatı ne olur ve bunlar haricinde C segmenti tavsiyenizi sunarsanız bu iki araca göre artılarını belirtirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 6s 64Gb
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 635
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 27.668 (Bu ay: 228)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 176 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.