Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    18 20 dk sonra telefonum bayag ısındı. bu normaldir. az önceki yazımdan sonra denedim tekrar
  • halilakdere kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım merhabalar iyi akşamlar bende de 1 Kasım 00:15 ten itibaren 5s var ve senin duvar kağıdını acayip beğendim ios7 yazan ana ekranda olan resmi vardı sende nasıl yaptın ayda nereden buldun yardımcı olursan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trojannn kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki 50 60 sn sonra hemen basliyor isinmaya :/ elde tutulmuyor
  • Z1 almayı düşünüyordum Iphone'dan 140 Euro daha ucuz diye. (Almanya'da öyle) Ama iki telefon da Amerika'da aynı fiyat olduğu için ben uça uça Iphone 5S alırım.
    Gsmarena sitesinde 5s'in kontrastını eleştirmiş, siyah renkte problem var diye yazmışlar.
  • İzmir'de bulamıyorum arkadas ya. 16 gb gold yok anasını satayım. 2200 den fazla para vermekte istemiyorum.
  • Arkadaşlar,

Turkcell'e gidip nano sim istiyorum dediğimde hemen veriyorlar mı? Yoksa 1-2 gün sonra mı hazır oluyor?
  • fuzzybjk F kullanıcısına yanıt
    hemen alıyorsun 16 tl ücret alıyorlar. eğer içindekileri kopyalatmak istersen de 5 tl alıyorlar.
  • Turkcell Platiniumlulara bedava.

• Muss@ kullanıcısına yanıt
    Yuh ne fırsatçılar yahu. Eski kartı verince ücretsiz oluyor diye biliyordum. O zaman önce kesmeyi denemek en mantıklısı
  • Yepyeni bi sim kart almaniza gerek yok ki, suan kullandiginiz simi goturun, 2 dk da kesip veriyolar, ucret falanda yok.

• busterr kullanıcısına yanıt
    Ama çipi de kesecekler. Riskli işlem sanırım. Ama illa yenisi için ücret varsa önce kendim kesmeyi denerim.
  • Pil

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Umarım Iphone 5deki gibi yamulma olmaz. Gerçi ben bizzat şahit olmadım ama geçen sene böyle sorunla karşılaşan üyeler vardı forumda.
  • Beni de ekler misiniz 1 Kasımda Suadiye TİM'den aldım 16GB Gold.

2279 TL 5 taksit hoparlör heiyesiyle.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    nano simler de kesiliyor mu yahu... benden para almadılar nano sim değişimi için.
  • İlk gün, ilk şarj ile 9 saat ekran süresi aldım.
    40 dakika civarında konuşma, yoğun olarak sms, whatsapp kullanımı, birkaç mail, bolca fotoğraf çekimi, video çekimi yaptım, 20 dakika civarındada asphalt 8 oynadım.

• Arkadaşlar ocak ayında amerikaya gidiyorum temmuz'a doğru türkiye ye dönüş yapacağım. O zamana kadar amerika fiyatında bir indirim olur mu ? Ayrıca türkiyede apple store açıldığında, amerikadan alınan cihazlarının türkiyede 1 yıl geçerli garantisi olacağını okumuştum bir yerde ? Doğru mudur bu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 6 Kasım 2013; 0:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjovii

Hocam benimki 50 60 sn sonra hemen basliyor isinmaya :/ elde tutulmuyor

Ne real racing 3 de nede dead trigger 2 de bir gram kasma rahatsiz edici bir isinma yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Arkadaşlar ocak ayında amerikaya gidiyorum temmuz'a doğru türkiye ye dönüş yapacağım. O zamana kadar amerika fiyatında bir indirim olur mu ? Ayrıca türkiyede apple store açıldığında, amerikadan alınan cihazlarının türkiyede 1 yıl geçerli garantisi olacağını okumuştum bir yerde ? Doğru mudur bu acaba ?

Amerika fiyatında indirim olmaz Apple Store fiyatları sabittir. Ayrıca eğer Amerika'dan iPhone alırsanız Avrupa'da garantisi yoktur İstanbul'da açılacak olan Apple Store dahil. Amerikan cihazlarının garantisi Amerika'da Avrupa cihazlarının garantisi Avrupa'da geçerlidir. Tabi sadece 5, 5S ve 5C için geçerli bu durum. Yani Avrupa'dan almanızda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

arkadaslar apple ın sitesinde olan case den aldım siyah renk, 39 dolar da verdik ama kılıf için olumlu yorum okumadım. Sizden ricam, screen i korumak için ve arka-yanları korumak için ne önerirsiniz? spigen ,bodyguardz vb .. isimler geçiyor ama fiyatlar da maşallah. ör/ spigen 90 tl gbi bişy.
    öne ekran koruyucu arkave yanlar için de kılıf kullansam nasıl olur? siz ne yaptınız 5s için? saygılar...

Ben space gray'i siyah apple case ile kullanıyorum, ekstra birşey almanıza gerek yok, çok sağlam ve şık bir kılıf. Henüz 2 gün olduğu için kirlenme renk bozması hakkında birşey diyemeyeceğim ama ben bir sorun yaşamadım. Ayrıca kılıf lay on the table design yani telefonu yüzüstü biyere koyduğunuzda ekran yerle temas etmeyecek şekilde, ön camı da koruyor. Tabi ekstra çizilmeler için vs ekran koruyucu alabilirsiniz ama başka bir kılıf almaya gerek yok arkayı veya kenarları korumak için.

sevindim bu yoruma, peki ekran koruyucu vss. kullanmıcakmısınız? sonucda çizilme vb problemler yaratabilir.
    foto eklerseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.