Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

İzmir'de bulamıyorum arkadas ya. 16 gb gold yok anasını satayım. 2200 den fazla para vermekte istemiyorum.

sen nie, siteden sipariş geçmiyosun? daha uygun fiyatı sanırım. maxx. 10 günde elinde olur ;)
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Ben de bu kiliftan almayi dusunuyorum. Mumkunse fotograf paylasabilir misiniz?
  • benide eklermiiniz 16 gb uzay grisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

iPhone 5s Case - Siyah
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Ben ekleyemiyorum ama arkadas eklemis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 6 Kasım 2013; 8:54:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amerikadan alinan iphone 5s sim kilitsiz mi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Amerikadan alinan iphone 5s sim kilitsiz mi ??

www.apple.com dan sipariş geçerseniz. Çindeki fabrikadan USA ye gönderiliyor cihaz. Seçerken t-mobile free contract alırsanız UNLOCK zaten. Usa de storedan alındığında durum farklıymıs unlock die sölemeniz lazım, çalışanlara. ama siteden alındığında t-mobile free contract unlock olarak(dünyanın her yerinde tak kullan) olarak geliyor.
  • Bu da benden olsun...

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Amerikadan alinan iphone 5s sim kilitsiz mi ??

www.apple.com dan sipariş geçerseniz. Çindeki fabrikadan USA ye gönderiliyor cihaz. Seçerken t-mobile free contract alırsanız UNLOCK zaten. Usa de storedan alındığında durum farklıymıs unlock die sölemeniz lazım, çalışanlara. ama siteden alındığında t-mobile free contract unlock olarak(dünyanın her yerinde tak kullan) olarak geliyor.

Eksik yazmisim verizon sim kilitsiz mi diye soracaktim. Kardesim internet sitesinden verizon olarak almis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu operatörlerden alının İphone 5S lerin garantisi kime ait anlaşmalı firmalaramı genpa kvk teleservis gibi yoksa Apple a mı
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Turkcell genpa garantisinde ama aynı zamanda Apple da bakıyor.

• quote:

quote:

İzmir'de bulamıyorum arkadas ya. 16 gb gold yok anasını satayım. 2200 den fazla para vermekte istemiyorum.

sen nie, siteden sipariş geçmiyosun? daha uygun fiyatı sanırım. maxx. 10 günde elinde olur ;)

Teslimat süresi uzadı 3-5 hafta bekleyemem o yüzden elden almak istiyorum bulamazsam artık apple store dan alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 6 Kasım 2013; 9:59:08 >
  • quote:

quote:

quote:

Teslimat süresi uzadı 3-5 hafta bekleyemem o yüzden elden almak istiyorum bulamazsam artık apple store dan alıcam.

İYİ de o teslimet süresine bakma sen, daha önceden teslim ediyorlar. 15 ekimde usa apple dan sipariş geçtim, 28 ekimde teslim edildi usa deki adrese.
    bana 5-12 Kasım teslimat için süre verilmişti. TR de de böledir. Millet aşırı yüklenmiştir, süre o yusden uzamıstır.

• Ben de nexustan gectim bu telefona, pil omrune hala alisamadim
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• ben anlamadım pil ömrü iyi mi yoksa kötü mü ?
  • ben de anlamadım.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Durum böyleyse hemen siparişi geçeyim.

Edit : Canlı sohbetten apple görevlisine sordum 16 lık gold yada 32 lik yokmus en yakın zamanda getirtmeyi sağlamaya çalışıyoruz dedi ben yine vazgeçtim mağaza mağaza aramaya devam.

Edit 2 : Agora loom'u aradım 16 lık gold için ne zaman geleceğide belli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 6 Kasım 2013; 10:52:17 >
  • Lumia 920 den Iphone 5s'e gecince pil omrunde bir sikinti yasamadim. Iki telefonda da bir cok ozellik acik sekilde.
  • arkadaşalr istanbul avrupa yakası için cihaz olan yer varmı çoğu yerde yok olan kafayı sıyırmış 2400 2500 diyenler var ne yapmalıyız
  • Lutfen birisi cevap versin amerika verizon iphone 5s kilitsizmi ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar.İphone 5S alan arkadaşlara da hayırlı olsun yeni cihazları.Benim sormak istediğim iphone 5S ler için internette bahsedilen sorunlarla karşılaşıp karşılaşmadıkları ?
    Mesela mavi ekran alma ,Apple'ın kabul ettiği Batarya sorunu,Home Butonunun çok yüksek klik sesi vermesi (yazılım olarak çıkardığı sesden değil baya donanım olarak tıkladığınızda malzemeden çok yüksek ses klik sesi aldığını söyleyenler olmuş yabancı sitelerde) yada Kilit butonunu salladığınızda ses gelmesi (sanki yerinde sallanıyormuş gibi.ama bunu duymak için biraz kulağıunızı yaklaştırmak gerekiyormuş vs vs) yada mikrofon sorunu (konuşmalarda sesinizin az gitmesi gibi).

Bunları soruyorum çünkü iphone 5 telefonumu garanti kapsamında değiştirme ihtimalim var.5S almayı düşünüyordum ancak şu belirtilenlerden sonra vazgeçtim gibi.Ayrıca youtubedaki nir kıyaslamada İphone5 in ekran parlaklığının 5S den daha fazla olduğunu gördüm.Açıkcası kararsızım.Kullanan arkadaşların yorumda bulunurlarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.