Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin iphone 6 alma vaktiniz gelmiş, de daha üretilmedi sorun orada eheheh :)
  • arkadaslar apple ın sitesinde olan case den aldım siyah renk, 39 dolar da verdik ama kılıf için olumlu yorum okumadım. Sizden ricam, screen i korumak için ve arka-yanları korumak için ne önerirsiniz? spigen ,bodyguardz vb .. isimler geçiyor ama fiyatlar da maşallah. ör/ spigen 90 tl gbi bişy.
    öne ekran koruyucu arkave yanlar için de kılıf kullansam nasıl olur? siz ne yaptınız 5s için? saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Sizin iphone 6 alma vaktiniz gelmiş, de daha üretilmedi sorun orada eheheh :)

Ahaha :) Çıksında bi inşallah o günler gelsin alırız kısmetse (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

arkadaslar apple ın sitesinde olan case den aldım siyah renk, 39 dolar da verdik ama kılıf için olumlu yorum okumadım. Sizden ricam, screen i korumak için ve arka-yanları korumak için ne önerirsiniz? spigen ,bodyguardz vb .. isimler geçiyor ama fiyatlar da maşallah. ör/ spigen 90 tl gbi bişy.
    öne ekran koruyucu arkave yanlar için de kılıf kullansam nasıl olur? siz ne yaptınız 5s için? saygılar...

Kılıflar görsel olarak hoşlar. Bende 5 dakika kadar önce kırmızı renk sipariş verdim o hoşuma gitti.. Çok toz topluyormuş diye duydum, dolayısıyla çabuk eskiyecektir.

Şuan ön arka sticker mevcut iPhone'umda. Birde silikon bir kılıf. Az önce çıkardım kılıftan, tozları temizlerken müşteri geldi o sıra cebime koydum telefonu, otururken unuttum tabi kayıp düştü cebimden fayansa :D Kontrol ettim en ufak bir çizik oluşmamış kasada ama stickerda bir yırtılma vardı ön tarafta ahizenin yanında. Hemen stickeri hafif kaldırdım altını kontrol ettim, çok şükür ki sadece stickerda oluşmuş bu, akşama değişeceğim stickerida..

Muhtemelen 1 - 2 ay içinde de kılıfsız kullanmaya başlarım aleti :D
  • 5S 16 GB SİLVER, listeye eklerseniz sevinirim.
  • İphone 5S 16 GB GOLD. Benide ekleyin ama daha gelmesine 1 ay var
  • millet 32 gb almıs gibi duruyor. 16 gb aldım iaşşlah sıkıntı yaratmaz bana :(
  • Dün aldım. 5s 16gb silver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS'a ara verdiğim şu bir yıl içinde iOS uygulamaları boyut olarak aşırı büyümüş, android telefonumdaki uygulamalar 3/1 daha küçük boyutlu.
  • 5S Gold 32Gb kullanıyorum iyikide gold almışım alacaklara duyurulur görsel olarak sizi fazlasıyla tatmin ediyor ;) 5 ten bana farklı gelen ilk sırada şarj ikinci foto çekimleri çok başarılı

bu arada sizlere sormak istediğin kullanan arkadaşlar piyasadaki ekran jelatinleri 5 için 5s ide kapsıyor çoğunda ışık sensörü jelatinin altında kalıyor sanırım 5s için jelatinler piyasaya girmedi sakıncası olurmu sensör jelatin altında kalması ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şanslıyım heralde. Cuma gunu aldım telefonu cevahirden. Yakındaki turkcell bayiindende kılıf alfım içinden ekran koruyucusuda çıktı. Tam uyumlu. Jelatın sensorleride kpatmıyor.

• PaP kullanıcısına yanıt
    ben bir sorun yaşamıyorum. Ben de çekinmiştim, nexusta yakınlık sensörü jelatin altında kalınca çalışmıyordu mesela, ip5s de öyle bir sorun yok, hatta kapatsın daha da güvenli olur bahane ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

ben bir sorun yaşamıyorum. Ben de çekinmiştim, nexusta yakınlık sensörü jelatin altında kalınca çalışmıyordu mesela, ip5s de öyle bir sorun yok, hatta kapatsın daha da güvenli olur bahane ile

Kapalı kalsın madem öyle :) çok tşk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, space gray kullanan birisi ürünün fotoğraflarını yayınlayabilir mi?
    Gold'u paylaşan arkadaşımız gibi :)
  • Arkadaşlar bende A1457 modeli var.Bazıları 4G ve LTE destekliyormuş.
    Bilir kişiler açıklayabilirmi rica etsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Arkadaşlar 5S Space Grey kullanıcısıyım yaklaşık 1.5 ay oldu alalı..

ÖNEMLİ !!

Şimdi sizlerden bir ricam var. Telefonunuzu sol elinizde tutun, sağ işaret parmağınızla kameranın olduğu bölgeye hafif hafif vurun.. Ses geliyor mu ? Az önce yabancı bir forumda okudum, bendende geliyor; sizlerde bir bakın bakalım..

o ses kameradan değil açma kapama tuşundan geliyor. boşluk olduğu için tıkır tıkır ediyor.
  • Dikine bir gold gelsin benden ;)

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaP -- 5 Kasım 2013; 13:44:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PaP kullanıcısına yanıt
    hocam kameranın olduğu kısım beyaz değil mi sizde?
  • Arkadaşlar şuan İstanbul Avrupa yakasında cihazı hemen alıp çıkabileceğimiz hangi mağazalar var? Yada var mı? 16gb space gray aranıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

hocam kameranın olduğu kısım beyaz değil mi sizde?

Beyaz hocam kameranın azizliği altını fazla kaçırmış ;))

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.