Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon ilk çıktığı gün sipariş verebilirdim vermedim keyf yaptık kendimizce ama teslimat 3-5 haftaya uzadı... 16gb silver şimdi bekle işin güün yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Lutfen birisi cevap versin amerika verizon iphone 5s kilitsizmi ??

kardeş aTT full price diceksin yanlış hatırlamıyorsam; ama karti ve duduco üstadlar yazarlar buraya hangisini alman gerektiğini.

Yineliyorum ; eğer apple.com dan sipariş geçiceksen T-Mobile free contract olanı Unlock.
  • Teslimat Tarihi 04/12/2013 - 17/12/2013 olarak gözüküyor acaba bu tarihten önce gelir mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Amerikadan alinan iphone 5s sim kilitsiz mi ??

Best Buy'dan alınanların hepsi kilitli oluyormuş o yüzden Apple Store'dan "Contract Free veya Unlocked" almak yeterli olur.
  • Şu konuyu takip edemiyorum.Galiba aradan ay falan geçmesi gerekecek. Muhabbet sırf fiyat ve satın alma durumları. Biri bir konu açsa satın alma orda konuşulsa bu konuda kendine gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkmenli -- 6 Kasım 2013; 13:35:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spigen ultra hybrit aldım:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

arka kısım şeffaf ama isterseniz arka kısmı özelleştirebiliyorsunuz, telefonu kalınlaştırmıyor, güç ve ses düğmelerine basmak eskisinden daha kolay ve tutuşu güzel, tek rahatsız olduğum nokta alt kısmının (ana ekran düğmesinin hemen altı) hafif gevşek olması ve sarkık durması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

Şu konuyu takip edemiyorum.Galiba aradan ay falan geçmesi gerekecek. Muhabbet sırf fiyat ve satın alma durumları. Biri bir konu açsa satın alma orda konuşulsa bu konuda kendine gelse.

Adi kullanici klubu ama satin almayi dusunenler konusuna donmus durumda.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    fazlası ile iyi, buyur nexustaki pil ömrü :

Allah belasını versindi nexus gibi telefonun.

• Yaz hocam benide şuan teslim aldım 32 GB Gold 5s
  • İlk defa bi konu açtım satın alma konuları umarım ayrılır ve konu sadeleşir

http://forum.donanimhaber.com/m_83592101/f_//tm.htm#83592101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkmenli -- 6 Kasım 2013; 14:05:09 >
  • eklerseniz sevinirim.

Beyaz iphone 5 32 gb'dan geçiş yaptım uzay grisi 64gb'a

Bu arada nasıl tahammül etmişim beyaza 7 ay. Siyahın asaleti ve elde duruşu acayip farklı. İnşallah bu seride soyulma problemi oluşmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cendapros

eklerseniz sevinirim.

Beyaz iphone 5 32 gb'dan geçiş yaptım uzay grisi 64gb'a

Bu arada nasıl tahammül etmişim beyaza 7 ay. Siyahın asaleti ve elde duruşu acayip farklı. İnşallah bu seride soyulma problemi oluşmaz.

Hayirli olsun , ben 5s i beyaz renk dusunuyordum , sormak istedigim beyaz renk kullandikca renginde sararma yapiyor mu acaba , boyle bi durum varsa siyah dusunebilirim

saygilarimla
  • Şarj konusunu gorupte telefonu kulanmıyormusun diyenler olacaktır.kullanıyorum çok konuşuyorum interneti kullanıyorum bol foto çekiyorum .durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5s silver 64gb. Vatandan aldım. Case bakıyorum şimdi kafama göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

nano simler de kesiliyor mu yahu... benden para almadılar nano sim değişimi için.

Ben de eskiyi getirince para alınmıyor biliyordum. En iyisi sormak.
  • İphone 5s Space Gray 16GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5 Case Tough Armorhttp://www.spigen.com.t...mooth-Black,PR-351.html arkadaşlar İphone 5S için bu kılıfı kullanan arkadaşlar var mı memnuniyetlerini yazarlarsa sevinirim.
    Vede bu iPhone 5 Screen Protector GLAS.tR NANO SLIMhttp://www.spigen.com.t...R-NANO-SLIM,PR-368.html ekran koruyucuyu kullanan varsa ürünler hakkında memnuniyetlerini yazarlarsa gerçekten sevinirim bu 2 ürünü alıp kullanmayı planlıyorum şu an için.

• quote:

Orijinalden alıntı: benozgurumtr

Şarj konusunu gorupte telefonu kulanmıyormusun diyenler olacaktır.kullanıyorum çok konuşuyorum interneti kullanıyorum bol foto çekiyorum .durum bu

Bu nasıl bişi ya

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    iPhone 5 Case Tough Armor kılıf kullanıyorum.bir kaç sayfa yukarıda fotolarıda attım.memnunum tavsiye de ederim.kılıf aslında 2 parça arka kısma takılan ince metal bi kısmı daha var çok korunaklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: benozgurumtr

Şarj konusunu gorupte telefonu kulanmıyormusun diyenler olacaktır.kullanıyorum çok konuşuyorum interneti kullanıyorum bol foto çekiyorum .durum bu

Bu nasıl bişi ya

durum bu yani:):):):)iphone şarz konusunda mükemmel ötesi.android bu kadar gitmiyordu :):):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benozgurumtr -- 6 Kasım 2013; 15:37:10 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.