Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 bin liraya iphone 12 pro almak mı yoksa 12 bin liraya iphone 11 pro max almak mı ?

• Bu rakamlara pek satmaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro max neredeyse iphone 12 + iphone 11 ediyor :DD

• Sampler kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce 6800e falan iPhone 11 sattı bazı siteler. Resmen bi tane de iPhone 11 alınıyor devlete. İyi yine 12 fiyatında vergi istemediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlardaki çelişkiyi yazdığım konuma beklerim kamuoyu oluşturalım:

https://forum.donanimhaber.com/iphone-12-fiyatlari-ve-celiskiler--146589480

• alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

• İlk cıktığı zaman iphone x almıştım simdi 12 pro alırım diyordum da bir yıl daha devam pek birşey kaybetmem sanırım. 120hz ekran olmaması beni soğuttu zaten.

• iPhone 12 pro max 128 GB bellek yeter mi arkadaşlar ?256 ya yürek dayanmıyor.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

yeter hocam.

• Şuan insanlarda bir şok var sanırım

Arkadaşlar Apple globalda fiyatı aynı olan 2 telefondan birini Türkiye'de 1000 TL daha pahalıya satıyor.

Vergi aynı, kur aynı.

iPhone 12 Pro 256 GB 1.099 dolar - 15.999 TL

iPhone 12 Pro Max 128 GB 1.099 dolar - 16.999 TL

• Çok pahalı çıkmış yav. Ekstradan 1500-2000 koymuşlar pro modellere. Paranız sınırsızsa alın kullanın güzel telefon ama düz 12 f/p olarak en uygunu gibi gözüküyor mevcut modeller içinde.

• Evet ilk defa yanıldım. Fiyatı doğru tahmin eden arkadaşları tebrik ediyorum.

• Amaç PRO modellleri satmamak sanırım

ben bu şartlar altında 14.999 tl İphone 12 PRO'ya veremem kusura bakmayın ama Amazon daha ucuza satarsa alırım

• Bi zahmet şu pro max'lerin satış tarihi bilen biride çıkarsa bilgilendirsin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: paypo9

15 bin liraya iphone 12 pro almak mı yoksa 12 bin liraya iphone 11 pro max almak mı ?

12 bine iphone 12 al dostum illa pro mu istiyorsun düz 12 de yeterli

• beyler hepimiz için hüsran oldu sanırın. düz 12 128gb ile pro 128gb fiyatları aynı olmasına rağmen 3 bin tlden fazla fiyat farkı var. Biliyoruz ki düşmeyecek de.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

o da belli değil ki ne zaman satacak. 500tl ucuza satsın.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

Ben 13 bin den fazla veremem kıyamam o paraya yada 11 pro max alırım bilmiyorum kısmet değilmiş.

ÇİN telefonu mu alsak ?

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Hocam ipad pro, airpods, macbook pro, watch5 vs hepsiyke bağlantıyı kesmem lazım çin telefonu için.

xiaomi mi 10t pro avrupa fiyatıyla aynı fiyattan satılıyor. Büyük saygı duydum şu an.

psikolojik sınırım 12500-13000 arasıydı. Bunu veren 15i de verir elbet ama psikolojik olarak yıpranırım. Veremem

• Acaba diyorum 12 mini mi alsam keza ipad var zaten. Bilemedim rahatsız oldum bu fiyatlardan. Diyorlardı inanmıyorduk.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.