Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
674.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben pro max hayallerinden vazgeçtim. Kendimi enayi yerine koyduramam. 12 pro max fiyatına 11 pro max 256+apple watch 5 kombinlenir
    Alüminyum kasalı telefonada 12 bin lira veremem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 21 Kasım 2020; 0:30:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vizesiz yurtdışı ülkelerin fiyatlarını takip etmek şart oldu. Böyle saçma fiyat politikası olmaz olmamalı.

• tripleseven kullanıcısına yanıt

aynı mantıktayım şu an.

13500 e kadar psikolojik olarak tamamdım. 15bin cidden çok geliyor. Bu birincisi.

11 pro ile düz 12 arasında da kararsız kaldım. bu ikincisi.

zaten iPad Pro var. Gerek yok en uygununu al geç diyorum bu üçüncüsü.

bunların hepsi öfkeyle yapılan hareketler şu an :)

belki bi ihtimal perakendede daha uygun olabilir. belki.

Ben Turkcell, Amazon bilimum sitelerde 1500 TL'ye kadar indirim bekleyeceğim. Fiyatı düşmezse almam.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

ben 11 pro ile düz 12 arasında kalsam direk 12 alırdım hocam

• scanh kullanıcısına yanıt

1500 tl indirimin gelmesi biraz uzun sürebilir hocam yalnız, ama geçen seneki gibi Turkcell mesela 500tl kupon verirse değerlendirilebilir.

edit: geçen sene Turkcell sorun yaşatır diye 500tl kuponun yüzüne bakan bile olmamıştı ama bu sene işler değişti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tripleseven -- 20 Kasım 2020; 23:42:39 >
  • Hayır cidden iPhone 12 pro max’i de getirmemişler. Saçma sızıntıların hepsi doğru çıktı: önce fiyat skalasındaki farklılıklar, sonra çıkmış telefonları aynı anda getirmemek... Ne zaman satışa çıkacak pro max bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deagle100 kullanıcısına yanıt

bu da ayrı bir sorun..

tarih belirtilmediğine göre ben en az 1 ayı var diye tahmin ediyorum, sızıntılarda yılbaşı gibi diyordu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Ben Turkcell, Amazon bilimum sitelerde 1500 TL'ye kadar indirim bekleyeceğim. Fiyatı düşmezse almam.

uzun sürecek.

işin benim açımdan şöyle kötü bir yanı var.

elimde 6 plus var. watch 5 var. iOS 13 almadığı için Watch 5 kullanamıyorum :)))))))))))

Geçen sene fiyatlar bu kadar yüksek değilken Turkcell 1300 TL indirim yaptı hocam Pro Max'te, ben de aldım. Bu sene de bir zahmet 1500 TL yapsın  

telefon çıktıktan ne kadar süre sonra oldu bu ? gece gündüz bekleyelim bari :) haberleşelim de tabi.

garanti durumda turkcell zorluk yaratıyor mu?

bu sene bize vuran vurana :D:D

indirim gelmezse şaşırma

• Mortuuus kullanıcısına yanıt

garantide turkcell'lik bir durum yok ki dostum. direkt apple ile alakalı.

Hocam siz o zaman çıkar çıkmaz mecburen ya resmi 'kazık' fiyattan Pro alacaksınız ya da dediğiniz gibi düz 12.

Hocam geçen sene telefonun resmi satışından yaklaşık 1.5 ay sonra geldi bu dediğim indirim  

Şaşırmam hocam bu sene fiyatlarla yeterince şaşırttılar  

• mct2002 kullanıcısına yanıt

hocam merhaba, 10 gün önce 13 bin liraya 12 Pro 256 GB aldım. TR fiyatlarını çok daha pahalı bekliyordum. Elimdeki yurtdışı cihazını 13.300'e bir alıcı var suan almak isteyen. Sizce yurtdışı cihazı satıp üzerine 2 ekleyip TR den 128 GB iPhone 12 Pro mu alayım? Yoksa satmayıp 1.5 yıl kayıtsız kullanılabilecek süremi doldurup önüme mi bakayım..

• Fiyatlar da resmilestigine gore ben duz 12 konusuna kacar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.