Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sanki biz daha bekleriz gibime geliyor

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz_28. -- 20 Kasım 2020; 11:54:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar herkese selam,

yurtdışından iphone getirteceğim ancak bir sorum var. Biliyorsunuz ki pasaport kaydı yaptırdıktan sonra 3 yıl hattın sizin üstünüze olması gerekiyor. Bu 3 yıl ne şekilde işliyor acaba? Sanırım bir yerde yıllık bazda hesaplanıyor diye okudum yani 2020de kayıt yaptırırsam 2020 bitince 1 sene dolmuş olarak gözüküyormuş sanırım doğru mu? Yoksa kayıt yaptırdıktan 1095 gün sonra mı doluyor? Ona göre bu yıl kayıt yaptıracağım da..

• quote:

Orijinalden alıntı: sftkgz

arkadaşlar herkese selam,

yurtdışından iphone getirteceğim ancak bir sorum var. Biliyorsunuz ki pasaport kaydı yaptırdıktan sonra 3 yıl hattın sizin üstünüze olması gerekiyor. Bu 3 yıl ne şekilde işliyor acaba? Sanırım bir yerde yıllık bazda hesaplanıyor diye okudum yani 2020de kayıt yaptırırsam 2020 bitince 1 sene dolmuş olarak gözüküyormuş sanırım doğru mu? Yoksa kayıt yaptırdıktan 1095 gün sonra mı doluyor? Ona göre bu yıl kayıt yaptıracağım da..

Bu yıl içersinde kayıt ettirirseniz 2023 Ocak ayında telefonunuz herhangi bir hat ile çalışmaya başlar. Rahatça satabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Bu yıl içersinde kayıt ettirirseniz 2023 Ocak ayında telefonunuz herhangi bir hat ile çalışmaya başlar. Rahatça satabilirsiniz.

Alıntıları Göster

anladım hocam çok sağolun

• Yavuz_28. kullanıcısına yanıt

Sallıyor Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• promax 4 ocakta mı geliyor şimdi Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Yavuz_28. kullanıcısına yanıt

Hayydaaa ocak nedir yaa hiç getirmesinler direk iphone 13 gelsin. Yazık yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemelen demiş :) Avrupanın köyü macaristanda bile var telefon burada yok kafayı yicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Redditte azımsanmayacak kadar örnek var. İlk cihazını bu yüzden iade edip ikinci cihazında tekrardan bu sorunu yaşayan bile olmuş.

umarım daha çıkmaz ne diyeyim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

1 yada 2 örnek ile gsmarena ya çıkmazdı diye düşünüyorum, iphone 7 zamanında da sarı ekran sorunu vardı iki kere cihaz değişmiştim, umarım dediğiniz gibi örnekler çok değildir ve düzelir

Alıntıları Göster

Gsmarena apple düşmanı webtekno gibi :-D ben pek dikkate almıyorum :)

• scanh kullanıcısına yanıt
    😂😂

• Beyler Kıbrıs ta 12 pro 256 gb (12 pro max 128 gb ile eş değer fiyat) bir teknoloji mağazasının stoğunda var fiyatı da 1950 $

Link: https://bilkanltd.com/kktc-cep-telefonu-fiyatlari/kibris-apple-iphone-akilli-cep-telefonlari-fiyatlari/apple-12-pro-256gb-kibris

Diğer mağazada ise 12 pro 256 gb = 14 960 TL

Link:https://sharafstore.com/t/iphone-12-tr/

Bizde neden hala satmıyorlar anlamıyorum. Bence sırf 11 stoklarını eritmek için baskı kuruyor büyük firmalar apple a ondan bana kalsa.

Neyse 1950 $ * 7,50 TL = 14 625 TL ediyor

Yani 12 pro max 128 gb bence 14.499 - 14.999 TL arasında gelecek.

Hala benim ümidim bu yönde umarım yanılmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 20 Kasım 2020; 13:44:55 >

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Umarım. Zaten sızıntılardaki düz 12 fiyatlarına sabitlerse kuru en fazla 15.999'a gelmesi lazım o da en fazla normalde 15.199 gibi bir fiyat çıkıyor. Bir işler dönüyor ama bakalım umarım yanlış çıkar sızan fiyatlar 16.999 cidden olmaması gereken bir fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Umarım. Zaten sızıntılardaki düz 12 fiyatlarına sabitlerse kuru en fazla 15.999'a gelmesi lazım o da en fazla normalde 15.199 gibi bir fiyat çıkıyor. Bir işler dönüyor ama bakalım umarım yanlış çıkar sızan fiyatlar 16.999 cidden olmaması gereken bir fiyat.

Ama bir araştırma yaptım Kıbrıs ile Türkiye arasında üst modellerde 1500 - 2000 TL fiyat farkı var. Burada daha pahalı satılıyor.

Eğer bu doğru olursa 16.999 TL doğru gibime geliyor.

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Yav mesela 16.999'un doğru olması değil, eğer olursa Apple Türkiye'nin Pro Max alanları salak yerine koyması.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Yav mesela 16.999'un doğru olması değil, eğer olursa Apple Türkiye'nin Pro Max alanları salak yerine koyması.

evet Apple türkiye de bu böyle zaten haklısın o konuda. ama pro max in de kamerası diğerlerine oranla ciddi fark var özellikle gece vidyo ve fotoğraf çekimlerinde.

• Bir fiyat tahmini de ben yapayım. iPhone 12 pro Max 128gb 15499 TL olacak bence😄😄

Sizce kaç TL olur?

• de_westwood kullanıcısına yanıt

256'da 16.499 olsa. Gerçi her zaman başlangıç GB'ların daha sağlam indirimler kampanyalar oluyor. Geçen sene 256'lılığı alabilmek için 1.5 ay kampanya beklemiştik. Hele bu sene 128'e çok daha fazla talep olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 20 Kasım 2020; 17:12:37 >
  • Arkadaşlar tel yok ama kılıf ve ekran koruyucu geldi Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • onboardx O kullanıcısına yanıt

Biliyosun bu işiiiiiii

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.