Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.004
Cevap
250
Favori
477.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlısı bakalım yine denk gelirse bende düşünüyorum 900 tl civarlarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

hocam herşeyi garanti bonus ile halletmen gerekirdi.
    kampanyalar aynı anda geldi. büyük şans. hiç böylesini görmemiştim. dayanamadım aldım. yoksa aklımda yoktu.

Alıntıları Göster
    kalem klmadan ipad pro olmaz bence... iyiki almissin ben her turlu alcaktim 2000 de ols alcaktim mecbur, ipad cok iyi bir tamamlama ürünü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasak09

hayırlısı bakalım yine denk gelirse bende düşünüyorum 900 tl civarlarında
    suan bonus kartin varsa geçerli kampanya

halen 150 tl bonus aktif 75 de sanirm

ama 1.079 iniyormu fiyat bilmiyorum suan

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

kalem klmadan ipad pro olmaz bence... iyiki almissin ben her turlu alcaktim 2000 de ols alcaktim mecbur, ipad cok iyi bir tamamlama ürünü

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim.
    herkes öyle diyor.
    aslında magazada inceledim. kalem de kullandım elimden açıkcası bırakamadım.
    ancak kalem 1200 civarlarında gezince acelesi yok diye ertelemiştim.
    aslında iyi olur ekran parmak izi. ter felan olmayacak. ve daha kullanışlı.
    bir de bu fiyatlara artık imkansız. 800 liraya pencil 2 , zor........
    hayırlı olsun hocam size de...

• media markt sitesinde 1000 üstüne 150 indirim devam ediyor.
    garantipay ile ödeyeceksiniz.
    diğer birleşecek bonus kampanyaları için bonus flaş uygulamasını kullanın.

• Kalemin keyfi başkadır 120hzde :D tahmin edebiliyorum.Para biriktirmeye başladım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

teşekkür ederim.
    herkes öyle diyor.
    aslında magazada inceledim. kalem de kullandım elimden açıkcası bırakamadım.
    ancak kalem 1200 civarlarında gezince acelesi yok diye ertelemiştim.
    aslında iyi olur ekran parmak izi. ter felan olmayacak. ve daha kullanışlı.
    bir de bu fiyatlara artık imkansız. 800 liraya pencil 2 , zor........
    hayırlı olsun hocam size de...

Alıntıları Göster
    aplle 1007 tl halen suan... mutlaka al ... kalmden vazgecmek zor

• umarim 12.9 almadgima pisman olmam... gerce limitim de yok tu. ama zorlayabilirdim 😀

• catik kullanıcısına yanıt
    Mobil olacaksanız 11 daha güzel oluyor ama hep evde ve masada oturacaksanız 12.9 olsaydı denilebilir. Benim asus klavyeli tabletim vardı 12.5 inç. 1 ay full yanımda taşıdım sonra arada bir, sonra yorucu olduğundan hiç almamaya başladım. Ama o sırada yanımda full 8 inç samsung tableti taşıdım sonrada asusu sattım. Ama asus 2 in 1 tarzında ilk klavyeli tabletti hemde klavye ile ek 6 saatlik şarj saglıyordu. Ama büyük cihazla mobil olamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 19 Eylül 2020; 21:46:30 >
  • YouTube premium uygulamasında arka planda video izleme iOS 14 ile geldi mi

• arkadaslar siparıs verırken cok tereddutde kalmıstım lazer baskı yapmadım

şimdi ismimi yazdırsaydım guzel olurdu dıyorum

teslimat 6 ekim gorunuyor apple ulaşsam lazer baskı ıçın gec olurmu. ilgilenırler mı fıkrı olan varmı
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    Hayir gelmedi maalesef. Safari ile acarak oluyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 20 Eylül 2020; 9:44:32 >
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    Hocam onu safari veya Chrome üzerinden YouTube desktop sitesini açıp video açtıktan sonra sol üstte bir opsiyon çıkıyor oradan yapabilirsiniz

• Apple pip ile ugrasacigina ekrani 2ye bolme ozelligi getirseydi o uygulama destekliyor bu desteklemiyor derdi olmayacakti. Taaa samsungun 8-01 sene evvel ki galaxy telefonlarinda olan ekran bolme yil ilacak 2021 ama ne yazik ki apple efendi getirmiyor bunu. Ustelik 6.5 inc boyutlu telefonu varken. Yani 4.7 ve alti boyutlarda getirmiyorken bi derece diyebilirim ama artik getirmemesi yine herseyi gidim gidim vermelerinden baska bisey degil. Sindi iphone 12 pro max 6.7 inc cikacak kesin ona verirler mesela.

• İpad pro 2020 11 inç için uygun fiyatlı kılıf ve ekran koruyucu ne önerirsiniz ? Bir de Paperlike türevi koruyucular nasıldır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleFB

İpad pro 2020 11 inç için uygun fiyatlı kılıf ve ekran koruyucu ne önerirsiniz ? Bir de Paperlike türevi koruyucular nasıldır ?
    hocam paperlike ekran koruyucu ekrani camur gibi yapyor netligini kaybediyor... tamam yazarken deftere yazar gibi ama ekranin betligi kayip oluyor tafsiye etmem

ekran koruyucu hepsiburada banka marka var 120 tl o olabilir... yada ali expresden aliriz

kilif olarak yukarida attim 78 tl aldgim kilif bakalim gelirse... turkiyede 350-400 tl bandinda

• Dosyaları açarken hep hangi programla açacağımı seçmem mi gerekiyor? Mesela ios 13 ile dwg dosyasını dwg viewer ile açtığımda tanıyordu ve hep onunla açıyordu. İos 14 ile açmıyor, paylaş ya da göz at yaparak dwg viewer ya da autocad seçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

arkadaslar siparıs verırken cok tereddutde kalmıstım lazer baskı yapmadım

şimdi ismimi yazdırsaydım guzel olurdu dıyorum

teslimat 6 ekim gorunuyor apple ulaşsam lazer baskı ıçın gec olurmu. ilgilenırler mı fıkrı olan varmı
    Yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Apple tamamen çözüm odaklı davranıyor.

02162821511

Ben adres değişikliği istemiştim. Siteden yaptım teslim süreci uzar demişti. Sonra ilçe bilgisinin düzenlenmediği gördüm apple’ı aradım.

Gecikmesiz tüm değişiklikler onaylandı.

• Öncelikle alanlara hayırlı olsun. 2 gündür kullanıyorum gerçekten parasının hakkını verdiğini hissediyorum. Başta 11 inç küçük mü olur diye çok tereddüt ettim ama çizim ve video editlemede hiçbir olumsuzluk hissetmedim şimdilik. Multitasking de fena değil.
    Maddi olarak 12.9 sizi şüpheye düşürüyorsa direkt 11 inç alın derim, yeterince büyük.

Kullanan arkadaşlara iki sorum olacak.

1- Henüz ekran koruyucu takmadım, şu an da takmayı düşünmüyorum. Ama sanırım kalemden kaynaklanan (emin değilim parmak da olabilir) lekeler oluşuyor ekranda. Kir gibi, kara lekeler. Mikrofiber bezle siliyorum geçiyor hemen. Sebebini bulamadım, sizce nedendir?

2- Dosyalar uygulamasında fotoğrafları görmenin kolay bir yolu yok mu? Sürekli fotoğraflara girip dosyalara aktar mı demeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Apple tamamen çözüm odaklı davranıyor.

02162821511

Ben adres değişikliği istemiştim. Siteden yaptım teslim süreci uzar demişti. Sonra ilçe bilgisinin düzenlenmediği gördüm apple’ı aradım.

Gecikmesiz tüm değişiklikler onaylandı.

Alıntıları Göster
    ben kutuyu acmasinlar diye lazer baski istemedim

ama dun gece bir video izledim. lazer baski cok hoş görünüyordu

sizce ekletsemmi lazer baski

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.