Binbaşı
18 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme
Toplam: 141 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Financial aid için başvuruda bulunmak istiyorum ama 1250 kelimelik 3 tane kısım doldurmam gerekiyor. Coursera ya başvurdum ama o çok az kelime istiyordu. Bunu nasıl doldurabilirim yardımcı olacak var mıdır ?

Merhabalar, bu hat değerleri sıkıntı yaratır mı sizce ? 25 mbps fiber internetim var onu bırakıp vdsl ile devam etmeyi düşünüyorum ama hata mı olur bilmiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/4c/28/c2/4c28c2c5a58b6006b6eb7d3e772c4d88.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba, dün gece Turknet e başvurdum ben başvurumu yaparken 50 mbps alabileceğim görünüyordu. Başvurumu yaptıktan sonra bir alttaki daireye göre sorgulama yaptığımda 16 mbps sonucu çıktı. Acaba son kalan port bana mı ayrıldı ?

Samsun’da özellikle Atakum civarında Turknet kullanan var mı ? Önerir misiniz ? Superonlinedan geçiş yapmak istiyorum.

Merhaba, şu an superonline 25 mbps paket kullanıyorum. 13 Nisan da taahhüt bitiyor. Millenicom sanırım superonline altyapısı kullanıyor fiberde, ben şimdi taahhüt bitimi millenicom a geçiş yaparsam mevcut altyapı ve modem değişecek mi ? Yoksa yeni modem mi almak zorundayım ? Bir de 50 mbps lik paket var mıdır millenicom da ? Teşekkürler

Paketim 100 mbps desteklemesine rağmen 88 üstüne çıkamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Bir de Oim üzerinde hangi kısımdan destek kaydı açmalıyım ?

İnternetim olmasına rağmen teknik bilgiler kısmından baktığım zaman bağlantım yokmuş gibi görünür. Buradaki temsilci atlak bağlantı sorunu dedi onun üzerine destek kaydı açtım. Sebebi sizce ne olabilir ? Bir de dün paket yükseltme yapılmasına rağmen henüz hattıma yansımadı. Ne zaman hızım güncellenir ?
Bugün kurulum yapıldı ancak online işlemlerden hız yükseltme seçeneğini bulamadım. Daha doğrusu hız yükseltme seçeneği görünmüyor. Hattım daha yüksek hızları destekliyor. Nasıl yükseltebilirim ?
2 aylık vdsl paket almıştım ve yaklaşık 2 gün sonra bitiyor. Bir daha 2 aylık paket almak istemiyorum. Onun yerine 1 aylık uzatabilir miyim ? Eğer olmuyorsa 1 aylık kullanım için ne gibi bir seçenek önerirsiniz ? Normalde mobil ile idare ederim ama kullanıcı sayısı fazla maalesef.
Yazlık internet için 2 aylık 50 mbps için başvuru yapmıştım ama henüz taahhüt imzalamadım. Şimdi 100 mbps lik paketi seçmek istiyorum(altyapı 80 mbps destekliyor). İmza atarken seçebilir miyim yoksa 50 ile başlayıp sonradan yükseltebilir miyim ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.939
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 33.738 (Bu ay: 1.088)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.693 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.