Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
247
Favori
473.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senelerdir bir çok şey satarım. Bana da çok geldiler. İngilizce yazıyorlar. Yöntem hep aynı, İngiltere’de yaşıyorlar ve Nijerya’ya kargo yaptırmaya çalışıyorlar. Benim cevap hep aynı oluyor yerden bir sopa alıp bir tarafına.... Diye cevap veriyorum. Oda küfür edip anında engelliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Hocam aliden alışveriş yapmayalı yıllar oldu. Gümrük vergisi vs ek masraf ne oluyor
    18-20 lira birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Ben de Galaxy Watch Active 2 koydum Amerikan askeri Nijerya'ya gönder diyor mail banka IBAN ad soyad ver falan diyor ben de Türkiye'de adres ver oraya göndereyim dedim bı de trip atıyor zamanım yok satacaksan sat diye ahaha

• catik kullanıcısına yanıt
    Hocam baktımda tr de daha iyisi 385 tl.
    Çin den alışveriş bitmiş vallahi.
    Appleın kendi sitesinde başka marka ise 400 tl.
    Oradan alsak vergi filan daha pahalıya gelecek nerdese.

• https://tr.aliexpress.com/item/4001118282418.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.414a20eaZNMGmQ&mp=1

beyler bu satıcıda sorun cıkarmı...

bu hem kargo ucretsız hem ındırım var kılı 100 tl gelıyor adrese

turkıyede 300-400 arası bu kılıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 19 Eylül 2020; 0:54:50 >

• beyler 78 tl inince aldim valla kilifi nasil oldu bende bilmiyorum

sanal kart ile aldim limit 100 tl zaten :)

bu ürünün yollanma ihtimali var mi

trde 350 400 arasi

yada orjinal mi gelir veya kutu boş mu gelir 😂

Satıcı esr mağzası göndermeme gibi bir durum olamaz kesinlikle. Gümrükdekiler bazen hacılıyor. Onun için açarken video çekerek aç elinde kanıtta olur.

gülegüle kullanın tabiki gönderir. belki ben de alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren_us

gülegüle kullanın tabiki gönderir. belki ben de alırım.
    kilifi cok inceldim kalemin dusmemesi icin o kapama bölümü de var... 80-100 tl civarina kcmaz zaten ver siperisi hemen

• bu arada beyler ugreen type-c cogaticilar hdmi ve usb3.0 olan 210-230 arasi kargo ucretide cikmiyor daha uyguna bulurmuyum bilemedim

Varmı link.
    Bu arada baseusun 349tl olan modeli burada 600 tl imiş.
    Bir çok hdmi da 1080 p iletim sorunu ve ısınma varmış o yüzden çoğu kullanamıyormuş ayrıca usb 3.0 da çoğunda çalışmıyor 2.0 hızında zar zor aktarıyor diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Varmı link.
    Bu arada baseusun 349tl olan modeli burada 600 tl imiş.
    Bir çok hdmi da 1080 p iletim sorunu ve ısınma varmış o yüzden çoğu kullanamıyormuş ayrıca usb 3.0 da çoğunda çalışmıyor 2.0 hızında zar zor aktarıyor diyorlar
    TRY 197.15 25% İndirim | Ugreen Thunderbolt 3 Dock USB tipi C HDMI HUB adaptörü MacBook için Samsung Dex Galaxy S10/S9 USB-C dönüştürücü Thunderbolt HDMI
    https://tr.aliexpress.com/item/32914094629.html?srcSns=sns_More&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&image=Hcf7cd7aef0c345e784d4eb10d23a2d189.jpg&aff_platform=default&sk=_mOm54jv&description=TRY+197.15++25%EF%BC%85+%C4%B0ndirim+%7C+Ugreen+Thunderbolt+3+Dock+USB+tipi+C+HDMI+HUB+adapt%C3%B6r%C3%BC+MacBook+i%C3%A7in+Samsung+Dex+Galaxy+S10%2FS9+USB-C+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC+Thunderbolt+HDMI&aff_trace_key=c04565c47f3547929fecac3c51c9f0eb-1600506712680-03130-_mOm54jv&businessType=ProductDetail&title=TRY+197.15++25%EF%BC%85+%C4%B0ndirim+%7C+Ugreen+Thunderbolt+3+Dock+USB+tipi+C+HDMI+HUB+adapt%C3%B6r%C3%BC+MacBook+i%C3%A7in+Samsung+Dex+Galaxy+S10%2FS9+USB-C+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC+Thunderbolt+HDMI&platform=AE&terminal_id=7ce3e817d09f41eba33d690e88fef581

link bu 217 tl.. ugreen iyi markadir. ama orjinal mi olur ürün bilemiyorum

• Kulaklığı satmak için anlaştım ama şimdi de aklıma garanti olayı falan takıldı. İlerde değişim falan olacak olursa bir arızadan dolayı kulaklığı da isterler mi

aahf_crush A kullanıcısına yanıt
    @catik

Bende 330tl görünüyor sizde 217tl mi?

@aahf_crush

Hayırlı olsun. Kaça satıyorsunuz.
    Garanti için lazım değil apple kulaklığı satıp tablette indirim yapıyormuş. Yani kulaklığa fatura kesip tablette indirim yapıyormuş

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Hocam 800 e anlaştık

• quote:

Orijinalden alıntı: aahf_crush

Hocam 800 e anlaştık
    Ucuza gitmiş. 850 nin altına gitmez bu kulaklık. Büyükşehirde değilsiniz büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam jelatini açmıştım ondan biraz ucuz oldu

• quote:

Hocam jelatini açmıştım ondan biraz ucuz oldu
    Satma niyetniz mi yoktu? Jelatin önemli bir ayrıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kulaklığı satmak için anlaştım ama şimdi de aklıma garanti olayı falan takıldı. İlerde değişim falan olacak olursa bir arızadan dolayı kulaklığı da isterler mi
    hocam hic alakasi yok... tableti iade etmek istemegin surece 2 yil noyunca cikacak arizada. kulakligi neden istesinler kulaklik hediye

ama 14 gun içinde tableti begendmedim iade etmek istiyorum dersen mecbur kualklik ile yollican

7.500 cikan tableti 5.600 alip iade de etmek istemez sin zaten

ocak da bu tablet 8.500 e cikar demedi demeyin

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam başta kullanmayı düşünmüştüm. Ama kulağımda yapısal bi sorun var sanırım kıkırdağımı acayip acıttı. Ben de kullanmadan satmaya karar verdim

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.