Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.010
Cevap
250
Favori
477.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ses kaydı özelliği yok ancak goodnotes dosya import edebilme açısından daha iyi. İmport edip not almak daha kolay. Ayrıca el yazisi ile not aldıysan goodnotes ile arama yaptığımda direkt konuyu buluyor. Bu özellik notability de ücretli ve daha kısır çalışıyor. Bir de goodnotes un dosyalama sistemi daha iyi bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Not için OneNote öneririm, bahsettiğiniz programlara hem taş çıkartır hem ücretsiz hem de Microsft firmasına ait.

Aynı zamanda Windows, MacOS, iPadOS, iOS, WatchOS hepsiyle uyumlu ve birlikte mükemmel çalışıyorlar.
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Valla kablolu kulaklık konusunda note 9 da verilen akg kulaklıgının aynısının type c olanı samsung 299 dan satısa cıkarmış,
    Yani direk alınıp takılabilir, daha önce satışta yokdu yeni gördüm direk aldım dün gelir bi kaç güne hrlde, yani ses kalitesi bence çok güzel ama göreceli olabilir, benim için en önemlisi rahatlık ve ağrı yapmaması o yönden aşırı memnundum direk onu kullancam, airpods kualğıma cok takınca agrıyor gevşek kullanmak zorunda kalıyorum ozmnda iyi olmuyor his olarak, bnm gibi bluetooth kulaklık ve kulakustu kulaklıklar baş agrısı kulak agrısı yapıyorsa düşünebilirsiniz.
  • maresal52 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için.

Evet sadece bez kullanın, kolonya vs. sıvı kullanmayın temizlerken demişti birisi, ekranı biraz bozuyormuş.

Taktığınız ekran koruyucuyla kalem deneyimi nasıl? Herhangi hissedilebilir fark var mı? Çizerken ufak kesintiler veya titreklik oluşuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 20 Eylül 2020; 17:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Not için OneNote öneririm, bahsettiğiniz programlara hem taş çıkartır hem ücretsiz hem de Microsft firmasına ait.

Aynı zamanda Windows, MacOS, iPadOS, iOS, WatchOS hepsiyle uyumlu ve birlikte mükemmel çalışıyorlar.
    Bilgisayarda onenote üzerinden İpade dosya aktarımı da rahat oluyor mu?

• kerem_182 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bende note 9 var, kalemini foto cekmek dışında kullanmadım acıkcası ondan dolayı kalem almadım ama note 9 kalemını gezdırdıgımde pruzsuz guzel hıs verıyor acıkcası kotu olacagını sanmam ama kagıt hissi yok Ekran koruyucu 2018 pro için oldugundan belki yorum bulabılırsıniz konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: maresal52

Bende ekran koruyucu takmayacakdım hocam ama oyun ve benzeri uygulamalarda 30 dk surmuyor ekran leş gibi kirleniyor, ekran silmekten yoruldum cunku dıkkat etmek lazım hassas silmeyince çizik oluyor, geçen gözlük beziyle silerken kolonya kullanmıştım bi yerde kılcal çizik olmuş
    Islak temizlemede cok kişide olmuş, kuruda bastırmak gerekiyor çizilmesin diye ugrasmakdansa taktım bugun memnunda kaldım acıkcası spigen 9h diye bi model 2018 için olan
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-ipad-pro-11-cam-ekran-koruyucu-glas-tr-slim-067gl25593-pm-HB00000GX1ZS

hovsm bu urun mu 2018 pro 11 ... 2020 11 pro oluyor mu tam

• catik kullanıcısına yanıt
    Evet ben hizli teslimat icin amazondan aldim (dun 16.00 gibi aldim bugun 11de geldi pazar olmasina ragmen)aynisini yani kenarlarda cok az bosluk kaliyor tabi oda seffaf kilifin cikintilari ile gorunmuyor nerdeyse bosluklari guzel ortalarsaniz gayet guzel oluyor tam dibe kdr olmasi zaten sikinti uygularken felan vede kilif kaldirabilir zaten tutma yerleri yapmislar koruyucu ekrana guzel yapistiriliyor fakat tekte yapmak lazim toz kacirmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 20 Eylül 2020; 19:56:13 >
    Hocam kalem ile yazma hissiyatını etkiliyor mu ? Dokunmatiği ve ekran netliği nasıl oluyor

• integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    Kalem kullanimini bilmiyorum kalemim yok. Mat degil ekran ama cokda parlak degil, note 9 kalemini degdirince guzel his var ama kaygan gibi daha cok, kagit gibi degil
    Dokunmatikde hic etki olmadi ozellikle denedim benim icin en onemlisi dokunmatik cunku
    Goruntude bi bozulma yani fark goremedim takmadan video fln izledim aynisini takinca izledim fark hissetmedim ama kisiye gore degisebilir bu durum
    Parmak izi ve kir sorunu yuzde 80 oraninda gitti diyebilirim ve temizlenmesi kolay elle silsen gidiyor olanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 20 Eylül 2020; 20:5:2 >
    Detaylı cevabın için teşekkürler ben de aynı üründen sipariş verdim şimdi koruma camı olmadan kullanmak içime sinmiyordu böylesi daha iyi oldu

• hocam spigenin ürünleri cok kaliteli oluyor zaten 16 aydir iphone xr ekran koruyucusu spigen halen saglam sorunsuz
    kılıflarımda spigen... ipad pro 2020 kilif goremiyordum iyiki dediniz 2018 oluyor diye alicam

spigen ile ilgili tek sorun suan 11 icin kiliflari yok mailde attim bakalim ne zaman stoklara sokucaklar

• beyler soyle guzel kaliteli type c çoğaltıci bulursanız paylasin

bana lazim olan hdmi ve usb 3.0 olmasi

Dodocool 14 in 1 olanı aldım ben GittiGidiyorda Axess chip para kampanyasıyla 540 lira civarına geldi pahalı mı bence biraz pahalı ama almışken içinde tüm girişler olsun istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

Dodocool 14 in 1 olanı aldım ben GittiGidiyorda Axess chip para kampanyasıyla 540 lira civarına geldi pahalı mı bence biraz pahalı ama almışken içinde tüm girişler olsun istedim
    hocam ne yapicaksin 14 girişliyi 😬

peki denemeler yaptin mi usb 3.0 hizli veri aktarimi yapiyor mu harici disk gorme sorunu varmi

usb belleklerin hepsini görüyor mu

hdmi deneyebildin mi

Valla hocam haklısınız 14 girişli çok da uzun süreli kullanacağız ne olur ne olmaz belki 3.5 mm kulaklık girişine dahi ihtiyaç olur yeni bir dönüştürücü almayayım bi seferde işi bitireyim istedim. Aslında AliExpress’te 250 liraydı da Kargo beklemek istemedim.
    Ürün de kargoda olduğundan henüz sorduğunuz testleri deneyemedim ancak YouTube’da ürünün inceleme videoları vardı kullananlar baya memnundu

• quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

Valla hocam haklısınız 14 girişli çok da uzun süreli kullanacağız ne olur ne olmaz belki 3.5 mm kulaklık girişine dahi ihtiyaç olur yeni bir dönüştürücü almayayım bi seferde işi bitireyim istedim. Aslında AliExpress’te 250 liraydı da Kargo beklemek istemedim.
    Ürün de kargoda olduğundan henüz sorduğunuz testleri deneyemedim ancak YouTube’da ürünün inceleme videoları vardı kullananlar baya memnundu
    hocam benim cihaz 3 haftaya gelicek aliexpress beklerim sorun degil de... kaliteli saglam gelir mi basil güvenebilirim...

dodocool cakmasini mi yollarlar bilemedim

birde ben hep ugreen bakiyordum
    bu dodocool yorumlari oldukca iyimis

Hocam ben hdmı görüntü kalitesinden şüphelendiğimden Apple’ın aksesuarı almayı düşüyordum ama dodocool’u kullanan 3-4 kişiye sordum şikayetleri yoktu oradan girdi aklıma
    AliExpress’ten düşünürseniz aşağıya link bırakıyorum dodocool’un resmî hesabı çakmasını gönderme gibi bir durum olmaz

TRY 252.37 35% İndirim | 14 IN 1 USB C HUB uyumluluk Android Windows için USB-C Hub cihazları SuperSpeed USB 2.0 USB 3.0 bağlantı noktası VGA LAN SD kart portları

https://tr.aliexpress.com/item/4001248761086.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_BP7js9&mergeHashcode=23050703019&description=TRY+252.37++35%EF%BC%85+%C4%B0ndirim+%7C+14+IN+1+USB+C+HUB+uyumluluk+Android+Windows+i%C3%A7in+USB-C+Hub+cihazlar%C4%B1+SuperSpeed+USB+2.0+USB+3.0+ba%C4%9Flant%C4%B1+noktas%C4%B1+VGA+LAN+SD+kart+portlar%C4%B1&aff_trace_key=9dba022d57684f32929ab4e8ac7a3f28-1600624328498-04080-_BP7js9&businessType=ProductDetail&title=TRY+252.37++35%EF%BC%85+%C4%B0ndirim+%7C+14+IN+1+USB+C+HUB+uyumluluk+Android+Windows+i%C3%A7in+USB-C+Hub+cihazlar%C4%B1+SuperSpeed+USB+2.0+USB+3.0+ba%C4%9Flant%C4%B1+noktas%C4%B1+VGA+LAN+SD+kart+portlar%C4%B1&platform=AE&terminal_id=58c6e6e0ddc0401ba74376cd26188b0f&templateKey=white_backgroup_101

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.