Şimdi Ara

Apple iPad Pro [ANA KONU] (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
247
Favori
473.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Apple'dan almadım ama alsaydım da baskısız tercih ederim. Yarın öbür gün bir sikinti oldu vs satmak istediğinizde lazer baskililar daha ucuza gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlerde satarken belki sorun olur diye hiç bulaşmadım ben ama güzel gözüküyor gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir şey sormak istiyorum.
    ipadden bilgisayara dosya aktarımını en hızlı nasıl yapılır ? kendimize mail atmayı en son çare olarak düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

ben kutuyu acmasinlar diye lazer baski istemedim

ama dun gece bir video izledim. lazer baski cok hoş görünüyordu

sizce ekletsemmi lazer baski

Alıntıları Göster
    Zaten kılıf ile kullanılıyor. O sebeple hiç bir apple ürünüme baskı yaptırmadım. İkinci el için ise isim yerine sevdiğiniz bir söz ekletebilirsiniz. İkinci eli pek etkilemez.

@beytepeli

Eskiden share.it gibi wifi transfer uygulamaları kullanıyordum. Dün pc usb 3.0 noktasından ile itunes üzerinden dosya aktarımı yaptım.

Farklı yöntem önerilerine bende açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 20 Eylül 2020; 13:21:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Zaten kılıf ile kullanılıyor. O sebeple hiç bir apple ürünüme baskı yaptırmadım. İkinci el için ise isim yerine sevdiğiniz bir söz ekletebilirsiniz. İkinci eli pek etkilemez.

@beytepeli

Eskiden share.it gibi wifi transfer uygulamaları kullanıyordum. Dün pc usb 3.0 noktasından ile itunes üzerinden dosya aktarımı yaptım.

Alıntıları Göster
    notion uygulaması var. sanırım mobil - pc - ipad aynı anda destekliyor ve ücretsiz.
    herhalde notlar içine dosya ekleyip heryerde çekebiliriz ? bir deneyin siz de.

• iPadOS 14 ile beraber el yazısının programa bağlı olmmadan word olarak kopyalanabileceği görünüyordu (sağ tıkta "copy as text" seçeneği) tanıtım sayfalarında vs ama ben nedense yapamadım. Nasıl yapıyoruz bilen var mı acaba?
  • İlk nesil 11 inç iPad Pro aldıktan 5 gün sonra 2020 modeli duyurulmuştu . Şanssızlık kötü gerçekten. O günden beri kullanıyorum ve gerçekten çok kullanışlı bir cihaz. Smart Keyboard ve Apple Pencil ile çok iyi bir iş çıkarıyor ortaya.
  • quote:

@beytepeli

Alıntıları Göster
    notion şimdi denedim.
    tamamdır bu iş görür.
    cep telefonunda mobil uygulaması var. pc de safari de web destegi var. ipadde uygulaması var.
    güzel tarafı bunun içine dosyaları direk atabiliyoruz. notlar-hatırlatmalar- yazılar çok iyiymiş.
    pc de lazım olursa notion ile hesaba giriş yapmak gerekli.
    ipad ile el yazısı not tuttuk diyelim. bu notu notiona taşırsak heryerden ulaşabiliriz.
    baya kullanışlıymış.ücretsiz olması da şaşırttı beni. ben beğendim.

• kerem_182 K kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflarin otomatik yedeklenmesini secerseniz kendi kendine yuklenir ve her seferinde yukle demeniz gerek kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

notion şimdi denedim.
    tamamdır bu iş görür.
    cep telefonunda mobil uygulaması var. pc de safari de web destegi var. ipadde uygulaması var.
    güzel tarafı bunun içine dosyaları direk atabiliyoruz. notlar-hatırlatmalar- yazılar çok iyiymiş.
    pc de lazım olursa notion ile hesaba giriş yapmak gerekli.
    ipad ile el yazısı not tuttuk diyelim. bu notu notiona taşırsak heryerden ulaşabiliriz.
    baya kullanışlıymış.ücretsiz olması da şaşırttı beni. ben beğendim.

Alıntıları Göster
    Bahsi geçen notion bu mu?
    https://apps.apple.com/tr/app/notion-notes-projects-docs/id1232780281?l=tr

Windows bilgisayara notion kuracak mıyız? Tarayıcıya ip mi yazıyoruz?

• quote:

Bahsi geçen notion bu mu?
    https://apps.apple.com/tr/app/notion-notes-projects-docs/id1232780281?l=tr

Windows bilgisayara notion kuracak mıyız? Tarayıcıya ip mi yazıyoruz?

Alıntıları Göster
    Evet. Uygulama o
    Notion web sitesi var ordan giriyorsun. Akıllı not uygulaması. Ben çok begendim. Youtube da videolar var. Mutlaka izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Evet. Uygulama o
    Notion web sitesi var ordan giriyorsun. Akıllı not uygulaması. Ben çok begendim. Youtube da videolar var. Mutlaka izleyin

Alıntıları Göster
    Çok pro bir programmış ancak dil sıkıntısı olacak gibi. Fena detay var.
    Hala Kalem ile çizim yapamadım misal. Hakkını vermek için youtube da zaman geçirmek şart. Başlayayım bari, natabilty e para vermeyem bari.

• quote:

Çok pro bir programmış ancak dil sıkıntısı olacak gibi. Fena detay var.
    Hala Kalem ile çizim yapamadım misal. Hakkını vermek için youtube da zaman geçirmek şart. Başlayayım bari, natabilty e para vermeyem bari.

Alıntıları Göster
    İşte programda çizim yapılacak yer yok.
    Mecbur paralı uygulamada çizimi oraya taşıyacagız. Bilgisayara bu sayede hemen atarız. Üstelik bulut özelliği de var. İngilizce konusu ise temel bilgi yeter. Ayrıntılar deneyerek çözülüyor. 2 saat üstüne düşsen tamamdır. Sanırım notability mecbur para vereceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goodnotes daha iyi diyorlar ben goodnotes alacağım

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    Bende cıhazı alalı 3 hafta fln oldu. Aldığım gün ayakustu bı aksesuarcıdan seffaf kılıf aldım köşeleri yükseltili hepsiburadada aynısı var sanırım gayet memnunum
    Ekran koruyucu olarakda 2018 model için spigenin 125 tl ye amazondan dün aldım bugun geldı taktım, netlık ve dokunmatık bnm için önemliydi memnun kaldım açıkcası beklediğimden baya iyi çıktı, netlık hiç değişmedi gibi geldi bana hatta
    Ama kalemle işim olmadığından yazma hissini bilemiyorum kaygan gibi biraz sanki ben mat sevmediğimden bunu aldım takması da kolay oldu fakat toz konusu onemlı bı kere kaldımı sıkıntı olur.
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    onedrive kur ikisinede. hem dosyalarına erişirsin. hemde bulutun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corleone132

Goodnotes daha iyi diyorlar ben goodnotes alacağım
    İyi araştırın artık notability daha çok öneriliyor.

İki uygulamada ücretli ama en çok eleştirilen kısmı notability de sadece ek temalar ekstra ücretliymiş. Çok da mühim değil denmekte.

Apple gibi uygulamalara çok önem veren bir firma bu kadar kısır bir notlar uygulaması yapar anlamak güç.

Bu arada keynote uygulaması da not tutmak için kullanılabiliyor ve pdf çıktı alabiliyorsun. Ücretli uygulamalar çok da şart değil.

• corleone132 C kullanıcısına yanıt
    Ses kayıt yok onda sanırım. Bak bu çok hoşuma gitti. Sesi tekrar dinlerken aldıgın notun da animasyon gibi yeniden yazılması çok hoş. İkisini de deneyip beğenmediğimizi iade edebiliriz sanırım

• kulaklık işini nasıl yaptınız arkadaşlar ?

type c to 3.5 mm mi almalı.
    type c to lighting mi ?

• kerem_182 K kullanıcısına yanıt
    Bende ekran koruyucu takmayacakdım hocam ama oyun ve benzeri uygulamalarda 30 dk surmuyor ekran leş gibi kirleniyor, ekran silmekten yoruldum cunku dıkkat etmek lazım hassas silmeyince çizik oluyor, geçen gözlük beziyle silerken kolonya kullanmıştım bi yerde kılcal çizik olmuş
    Islak temizlemede cok kişide olmuş, kuruda bastırmak gerekiyor çizilmesin diye ugrasmakdansa taktım bugun memnunda kaldım acıkcası spigen 9h diye bi model 2018 için olan
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.