Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ixsmail

Maili yolladım ürünü istediler yolladım ya iade alacaklar ya da değişim yapacaklar ama değişim zor kendi sistemlerinde 32gb gözüküyormuş ankarada yaşıyorum

İadeyi kabul etmeyin benim kredi kartı limitim dolu uzaktan eğitimde kullanmam lazım ve bunu aldığım için diğer sitelerden fırsatlardan yararlanamadım diyin ve THH'ye gitmekle tehdit edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 27 Ekim 2020; 17:32:26 >
  • alos2000 kullanıcısına yanıt
    Güzel haber 😊
    O zaman soruyorum,
    128 GB 8. Nesil iPad mi?
    64 GB Air 4 mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Etmediğimi söyledim ama yarın ne diyecekler bakalım media marktın ne yapacağı belli olmaz bir kere ağzım yandı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Erol1903

Media markt fiyatlar konusunda büyük sıkıntı olduğunu düşünüyorum.yaklaşık 1 sene önce magic trackpad2 yi 280 tl ye almıştım dışarda 700 tl den aşağı yoktu.Uyarmama rağmen yanlışlık olmadığını söylediler.3 tane alıp 600-650 tl den sattım :)

yani diyorsunki sıcak fırsatlarda bişey paylaşmayayım, bulursam da 3-5 tane alıp satış yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Güzel haber 😊
    O zaman soruyorum,
    128 GB 8. Nesil iPad mi?
    64 GB Air 4 mü?

Bütçene uyuyorsa air4 al :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar.

Bende bir iPad almak istiyorum, ancak iPad Pro 11 mü air 4 mü karar veremedim bir türlü, 256 GB wi-fi modeli almak istiyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi rica ederim.

Selamlar...

• Eléctronics kullanıcısına yanıt

hocam 1.nesil kalem çubuk gibiydi, 2.nesil daha ergonomik duruyor bence. Bir de yana yapışması vs. daha iyi. Ekran oranı da daha iyi airda.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Hocam 1500 TL fark ediyor bilemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Elektronic

Arkadaşlar selamlar.

Bende bir iPad almak istiyorum, ancak iPad Pro 11 mü air 4 mü karar veremedim bir türlü, 256 GB wi-fi modeli almak istiyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi rica ederim.

Selamlar...

eğitim indiriminde airpods hediyesi var. 29 ekimde bitiyor olması lazım bence kaçırma fırsatı.

ipar pro da 6gb ram var. çoklu çekirdek air4 te hızlı test sonuçları

• Kulaklığı sadece ipad pro damı veriyor

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Bu seneye hususi böyle. Normalde geçen sene air ile de verildi. Bu sene sadece pro ile veriliyor.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Açıkçası kulaklık kapmanyasını kaçırmak istemiyorım 2 gün kaldı pro bana pahalı geliyor onu alacağıma macbook air mi alsam diyorum onlarda da ısınma sorunu varmış almışken 800 tl fark var i5 olanı alayım dedim ilerisini düşünerek ama bu ısı mevzusu düşündürüyor baya

• Temmuz ayin da aldığım 7.nesil 32 gb ipad i bugün 2600 tl ye verdim.
    8.nesil 32 gb 3bin den sipariş geçtim.
    7.nesili 2.500 e almıştım.

İpad pro’yu alıp yanında verilen airpods kapalı kutu şeklinde satılabilir hocam. Ben geçen sene air 3ü aldığımda beats veriyorlardı satmıştım daha uyguna gelmişti tablet. Tabi aynısı macbook air için de geçerli ama tam bu noktada neye ihtiyacınız olduğu devreye giriyor. Eğitm indirimi hiç bitmiyor her zaman alınabilir fakat kulaklık için son 2 gün. Kararınızı vermelisiniz 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Açıkçası kulaklık kapmanyasını kaçırmak istemiyorım 2 gün kaldı pro bana pahalı geliyor onu alacağıma macbook air mi alsam diyorum onlarda da ısınma sorunu varmış almışken 800 tl fark var i5 olanı alayım dedim ilerisini düşünerek ama bu ısı mevzusu düşündürüyor baya

hocam ben de senin gibi bu ikilemde kaldım.

gözü karartıp air siparişi verdim. cihaz geldi o da ne sadece 3 sekme açık sıcaklık 80-90 derecelerde. yanıyor alet. araştırdım gerçekten airlerde böyle birşey varmış. araştırmadan almıştım. çünki hem hafif cihaz hem kulaklık hediyesi gerçekten cazipti ama olmadı. ve pro aldım. neden daha evvel almadığıma o kadar pişman oldum ki. pro al geç. seni pişman etmez buna emin ol. macbook düşünüyorsan pro cihazlarını öneriyorum. sakın air alıp limitini harcama. kargo vs. ugraşma.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Hadi ya çok şaşırdım o kadar sıcak olmasına i5 olan versiyonda mı bunu yaşadınız baz model olan i3 de mi ısınıyor yoksa? Pro hangi versiyonu aldınız baz olan mı hocam

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Aslında kulaklığı da kullanmak istiyorum hocam.durum söyle ben gündelik işler yapacağım film müzik nette gezme vs MacBook air ağır başmıştı klavyesi falanda vae pro şe nerdeyse aynı para falan ama işte ısınma sorunu falan duyunca ipad pro aklımı çeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Hadi ya çok şaşırdım o kadar sıcak olmasına i5 olan versiyonda mı bunu yaşadınız baz model olan i3 de mi ısınıyor yoksa? Pro hangi versiyonu aldınız baz olan mı hocam

hocam ipad pro aldım daha sonra. macbook proya param yetmiyordu.

denediğim macbook air ise başlangıç modeli en ucuz olanıydı :) i3.

i5 i bi araştır istersen. sorun başta benim cihaza özel sandım ama araştırdıgımda herkeste oldugunu ögrendim.pişman olup iade ettim

Eğer bu dedikleriniz içinse bence taşınabilirliği ve kullanım rahatlığı açısından ben ipadi öneririm. Ben de aynı amaçlarla kullanıyorum ve çok memnunum

• Apple Store dan Air 4 alacaktım ama ödeme ekranında hata veriyor. Banka kartı geçmiyor mu? İlla kredi kartı mı istiyor?

Eğer böyleyse mecburi PT yi bekleyeceğim :( Peşin nasıl alamıyorum çok saçma

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.