Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple sitesi sadece kredi kartı kabul ediyor. Alternatif olarak sanal kartı da kabul ettiklerini hatırlıyorum. Sanal kart çıkartabileceğiniz bir banka kartınız varsa deneyebilirsiniz.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam bilgi için. Mecbur bekleyeceğim o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Banka kartı ve debit kabul etmiyor bende yedek bir kredi kartı ile gök mavisi ipad air aldım 64 gb bakalım havale eft olmaması saçma

• alos2000 kullanıcısına yanıt
    Eğitim indirimi nasıl siteden ayarlıyoruz ne kadar fark var

• 436 tl fark var fazla değilmiş

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Mesela diz üstüne koyduğunuzda ya da masada kullanırken ellerinizde vs. rahatsız edici şekilde sıcaklığı hissettiniz mi yoksa aletin 100° göstermesinden dolayı mı iade ettiniz?

• mcanozen kullanıcısına yanıt
    airpods hediyeside var ama.

• Bende macbook air ile ipad air arasında kaldım. Macbook'u seçme sebebim pc'nin daha rahat olacağını düşünmeye meyilli olmam ve geforce now ile oyun oynamak ya da platform vb. tarzda oyunları indirerek oynayabilmek. Air'ında fiyatı çok cazip ancak klavye ve kalem almak istesem o avantajını kaybediyor. Air'a ısınıyor yorumları çok geliyor ama deneyimlemediğimden bilmiyorum. Isındığına şüphem yokta kucağa alınmayacak ya da rahatsız edecek düzeyde mi sorun orada. Değilse benim için sorun olmaz sonuç olarak bir şey olsa kullanıcı hatası değil :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

İpad pro’yu alıp yanında verilen airpods kapalı kutu şeklinde satılabilir hocam. Ben geçen sene air 3ü aldığımda beats veriyorlardı satmıştım daha uyguna gelmişti tablet. Tabi aynısı macbook air için de geçerli ama tam bu noktada neye ihtiyacınız olduğu devreye giriyor. Eğitm indirimi hiç bitmiyor her zaman alınabilir fakat kulaklık için son 2 gün. Kararınızı vermelisiniz 😄
    Egitim indirimi hic bitmiyor mu kesin?

Gerci dolar ziplamadan ipad 8 almak lazim herhalde 3000den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Egitim indirimi hic bitmiyor mu kesin?

Gerci dolar ziplamadan ipad 8 almak lazim herhalde 3000den

Alıntıları Göster

Eğitim indirimi sabit bir olay, çoğu cihazımı senenin farklı zamanlarında o şekilde aldım. iPad 8.nesil ben de düşünüyorum bu arada, söylenenden erken zamanda yollayacaklarını düşünüyorum. Apple'a düşmezse PT.com.tr'den stok kovalamak en mantıklısı, şuan en uygun orada geliyor sanırım, taksit de mümkün.

• Androge0s kullanıcısına yanıt

İpad air 4'ün airpods hediyesi yok. Airpods kampanyası sadece İpad pro için geçerli..

• avcı001 kullanıcısına yanıt
    Ben air'da da geçerli sanıyordum.

• Kulaklık seçenler airpods 2. nesil mi seçti? 900tl farka airpods pro değer mi acaba?

• Dolar hızla yükseliyor, kur farkı yansıtırlar mı acaba yakın zamanda...

• 29 ekim kampanyasindan sonra zam gelecegini düşünüyorum ben. Alacak olanlar hic dusunmesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air 4 ile airpods kampanyası getirmemisler yazık olmuş

• marakku kullanıcısına yanıt
    Gelir diyen arkadaşlar suskun hep. Gelmeyeceği belliydi hocam

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Air 3 ilk çıktığında yine kampanya zamanlarında 3200 lira + beats kulaklık vermişlerdi.Ekonomi ne kadar kötüyse artık bunu dahil etmemişler

• marakku kullanıcısına yanıt
    Adamlar eski ürünü satmak için kulaklık verdi. Yenisini kulaksız da satabilecekleri için vermediler. Kulaklık vermese bile alacak çok kişi var.
    Almak isteyen alsın dolar böyle oynarken zam muhtemel. Dediğiniz gibi Ekonomi sağolsun.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.