Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Büyük şans olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media markt fiyatlar konusunda büyük sıkıntı olduğunu düşünüyorum.yaklaşık 1 sene önce magic trackpad2 yi 280 tl ye almıştım dışarda 700 tl den aşağı yoktu.Uyarmama rağmen yanlışlık olmadığını söylediler.3 tane alıp 600-650 tl den sattım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

troy da ipad pro 12.9 3. nesil. 8000 tl. 1tb

cok iyi fiyat....bu fiyatlarda tablet dusunen icjn kacmaz...

1tb olanın rami 6gb .2020 model ile arasında pek fark yoktur sanırım

• iPad 10.2 için Paperlike ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?

• catik kullanıcısına yanıt

link var mı ben göremiyorum 3. nesil i .

• cinematic kullanıcısına yanıt
    ana sayfada 10-12 arasi indirim yaziyordu orayi tiklayinca geliyordu 12.9 3 nesiller... sayfada yok suan kalkti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    firstalar ipad firsatlarinda suan

https://www.troyestore.com/kategori/ipad-firsatlari

• ipad 8 128gb alarak aranıza katıldım 23kasım 27 kasım arası gösteriyor daha önce gelme ihtimali var mı?Apple pencil aldım o da 2 kasım gösteriyor saçma olacak biraz :)

• catik kullanıcısına yanıt
    Saat 10-12 arasi

• Orcunsau kullanıcısına yanıt
    Ben de anlamadım sitesinde gözükmüyor bile 😒

• Arkadaşlar bugün ürün geldi 128 gb olarak aldığım ürünü media markt 32gb olarak yollamış sizce neler yapmalıyım (internet alışverişi)

• quote:

Orijinalden alıntı: ixsmail

Arkadaşlar bugün ürün geldi 128 gb olarak aldığım ürünü media markt 32gb olarak yollamış sizce neler yapmalıyım (internet alışverişi)

faturada 128 gb yazıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Saçma tabii. İki gün içerisinde kaleminiz elinizde olacak ama kenarda bekleyecek
    Allah sabır versin

• ixsmail kullanıcısına yanıt
    Hocam demek istemedim ama 32 GB dır o diye de söyleyecektim. Yanlış görmüş olabilir misiniz satın alırken?

• MYLF2TU/A ürünün model numarası bu 128gb ısrarla yazıyor gelen mail var. Sipariş takipte 128gb yazıyor. Kendimden şüphe etmeye başladım.

• quote:

MYLF2TU/A ürünün model numarası bu 128gb ısrarla yazıyor gelen mail var. Sipariş takipte 128gb yazıyor. Kendimden şüphe etmeye başladım.

Media Markt'a durumu bildirin ve yazılı olarak başvuru yapın kabul etmezlerse Tüketici Hakem Heyetine e-devlet üzerinden yada ilçe kaymakamlığı vasıtasıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzda ürünü satın aldığınızda ürün kodunun açıkça belli olduğundan ve gelen elektronik posta mesajında da bunun doğrulandığından bahsedin ve bu siparişinizden dolayı farklı sitelerden fırsatları kaçırdığınızı söyleyin bu sebeple zararınızın telafisini talep ettiğinizi belirtin. Eğer söylediğiniz gibiyse fiyatta bir hatalı giriş olsa dahi o zaman ürünü yollaması gerekli size gidip 128 GB diye satıp 32 GB ürün yollamışlar yani tüketiciyi alenen kandırma durumu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 27 Ekim 2020; 16:55:59 >

• Hepinize müjde:)

ipad Air 4

Geldi

Apple.com.tr den eğitim indirimi ile almayı unutmayın.

Ayrıca paraf kartınız varsa

100tl de paraf puan almayı ihmal etmeyin lütfen:)

• Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Şimdi yine aradılar söylediğim gibi bana gelen mail 128gb ve kodu belirttiğim gibi kendi sitelerinde ürün bilgisi 128gb. Müşteri temsilcisi bizde 32gb gözüküyor diyor. Tablete ihtiyacım var tüketici hakem heyeti kaç aya çözümlenir bu biraz düşündürüyor beni , çok zor ve gıcık bir durum müşteriyi yalancıya çıkarıyorlar.

• quote:

Şimdi yine aradılar söylediğim gibi bana gelen mail 128gb ve kodu belirttiğim gibi kendi sitelerinde ürün bilgisi 128gb. Müşteri temsilcisi bizde 32gb gözüküyor diyor. Tablete ihtiyacım var tüketici hakem heyeti kaç aya çözümlenir bu biraz düşündürüyor beni , çok zor ve gıcık bir durum müşteriyi yalancıya çıkarıyorlar.

Bir mail adresi isteyin ve gelen sipariş özetinin resmini yollamak istediğinizi belirtin hatta o gelen sipariş özetini onlara direkt mail olarak iletin. Tüketici hakem heyeti başvurularının sonuçlanması oturduğunuz ilçenin başvuru yoğunluğuna göre değişiyor. Alo 175 tüketici danışma hattından da bilgi alabilirsiniz.

ekleme:

Sadece mailde mi 128 GB yazıyor yoksa mediamark sitesinde sipariş özetinde de 128GB olarak ve 128 GB ürünün kodu olarak bir başlık gözüküyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 27 Ekim 2020; 17:30:33 >

• Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Maili yolladım ürünü istediler yolladım ya iade alacaklar ya da değişim yapacaklar ama değişim zor kendi sistemlerinde 32gb gözüküyormuş ankarada yaşıyorum

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.